Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milivojevic nije fudbaler, Mitar je debeo. Vadi ih na poluvremenu...

    Teren je......

    Comment


    • Mitrović ima koji kilogram više, igra mu slauf čim potrči.
      sigpic

      Comment


      • Mitrovic,kao panj da si postavio al bukvalno
        sigpic

        Comment


        • Koliko sam ja glup decko,uvek se nesto ponadam pa me ovi splavarosi popisaju.Zivim za dan kada ce ispusena mustikla Ivanovic Branislav objaviti da se povlaci iz reprezentacije.
          Mitrovic raspali pubertetlija ne zna gde bije.
          Last edited by Radulov47; 05-09-16, 20:38.

          Comment


          • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • A gde je najskuplji srpski fudbal maksimović? Gde je ljajić? Gde je djordjevic? Na njih se ne računa?

              Comment


              • Đorđević ne može meda.

                Ljajić povređen, a Maksimović nije trenirao dugo, pobegao od Mihe šarenice.

                Comment


                • Kokeza lopove, Kokeza lopove

                  Comment


                  • Ja ne znam da li sam ikada promašio loptu u životu, a oni su uspeli dva puta za tri sekunde. Ivanović trebao direktan crveni da dobije za onaj start. Tadić hvata obema rukama igrača sa leđa kod njihovog kornera, nisam video da su klubu ikada nešto slično napravili, jebe se njima za sve, tu su telom, a misli ko zna gde. Sudija žuti ni jednom od njih nije dao, suspendovati ga na duže vreme, ono sam lud čovek ne bi dao kartone.

                    Ovaj sistem je užas, pola igrača je na krilu, a pola u šesnaest, svaki napad centaršut, jel ima tu neko u sredini osim štopera.

                    Da li je moguće da je 2/3 reprezentacija u Evropi ozbiljno i koje nemaju neke dobre igrače, a mi debili godinama ponavljamo iste greške i tapkamo u mestu.

                    Što moramo biti toliko prokleti da im jebem sve živo i mrtvo. Ogadili su mi fudbal za jedno duže vreme, ovo je prvi put da sam ugasio tv pre kraja meča, od 35. min. više ne gledam jer se iz aviona vidi ishod, Irci će ubrzo sa još jednim golom da zatvore utakmicu iako nikakve igrače nemaju, ali jebiga imaju mozak za razliku od nas.

                    Comment


                    • Daj Acu Kataija da objasni neke stvari.

                      Comment


                      • Zasluzio ga je Kostic!

                        Comment


                        • Dobri su igrači i Tadić i Kostić, vredni pomena stvarno.

                          Comment


                          • Bravo Filipe!! jedini igrac koji je igrao nesto,srecom se on tu nasao a ne ostalih 9 igraca,Sad daj Kataija jedini koji je u top formi
                            sigpic

                            Comment


                            • Bravo momci!
                              Puni jos sad!

                              Comment


                              • Kokeza u maniru Toleta, iz dvojke u keca.

                                Comment

                                Working...
                                X