Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima negde spisak svih igraca koji su opticaju za veceras?
    Od 2006 danas prvi put necu biti uz repku na stadionu. Jbg, moraju da me "kupe" pa cemo se dogovoriti

    Comment


    • Na spisku su golmani: Predrag Rajković (Makabi Tel Aviv), Aleksandar Jovanović (Arhus), Marko Dmitrović (Alkorkon) i Vladimir Stojković (Makabi Haifa).

      Odbrambeni igrači: Branislav Ivanović (Čelsi), Matija Nastasić (Šalke), Slobodan Rajković (Palermo), Jagoš Vuković (Konjaspor), Stefan Mitrović (Gent), Antonio Rukavina (Viljareal), Aleksandar Ignjovski (Frajburg), Flip Mladenović (Keln) i Duško Tošić (Bešiktaš).

      Igrači sredine terena: Nemanja Gudelj (Ajaks), Ljubomir Fejsa (Benfika), Luka Milivojević (Olimpijakos), Nemanja Maksimović (Astana) i Marko Grujić (Liverpul).

      Napadači: Dušan Tadić (Sautempton), Filip Kostić (Hamburg), Aleksandar Katai (Crvena zvezda), Lazar Marković (Liverpul), Zoran Tošić (CSKA Moskva), Andrija Živković (Benfika), Aleksandar Mitrović (Njukasl) i Andrija Pavlović (Kopenhagen).

      Muslin je pozvao u ekipu i Aleksandra Kolarova (Mančester siti) i Nemanju Matića (Čelsi), iako oni zbog suspenzija neće moći da igraju protiv Irske.

      http://beta.rs/sport/sport-fudbal/39...kacijama-za-sp
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Tanka je ova reprezentacija, da tanja ne može biti. Vezni red ne postoji bez Matića, odbrana delom islužena i potrošena, delom prosečna. Jedini plus je što ima par talentovanih momaka od gola do napada, ali to je mršavo za bilo kakve nade. Uz Irce i Velšane, moraće žestoka sreća da nas pogleda (njihove reprezentacije su u naponu snage, standardizovane postave koje dugo igraju zajedno), pošto Rusiju ne vidim.
        sigpic

        Comment


        • Ova ekipa je relativno tanka. Za Nemce i Francuze jeste, ali za Irsku, Vels i Austriju nije.

          U fudbalu nije ključan kvalitet igrača, već sistem, organizacija, atmosfera. Ako ovo bude prisutno, ovo je sasvim pristojan igrački kadar za najmanje plasman u Rusiju, a možda i nešto više.

          Comment


          • Comment


            • Krv ti jebem...

              Comment


              • Kad pre
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Odakle je iskopao Muslin Jagosa Vukovica, ja sam i zaboravio na coveka.
                  Hahahah kakav mi gol primamo ovo je smejurija.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Tek upalih tv, pa kad pre gubimo.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Nemam reči za reakcije Mitrovića i Ivanovića, kao da gledam utakmicu Opštinske lige.

                      Comment


                      • Mitrovic je celu loptu promasio, a Bane brat ne znam kako je uspeo da izvede ono...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Milivojević klasičan bandit, uvek je to i bio. Dade im šansu, oni uzeše gol.
                          sigpic

                          Comment


                          • Aj da kazem da vidim neki pomak u odnosu na prosli ciklus, ali ona haoticnost na pocetku je sramotna. Mislim i ocekivana, jer ko od ovih igraca zna da djuska ovu postavku? Muslin inovator fudbalski

                            Comment


                            • Jbm onog ko stavi Rukavinu u prvih 11.
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Sa koliko mi to igraca igramo u odbrani? Kakva je ovo postavka...
                                Ma zabraniti fudbal i to je to.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X