Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi raspravljamo o Vladimiru Stojkovicu!?

    Imas najboljeg mladog golmana sveta i tebi brani Vladimir Stojkovic?!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Jbt, i ovaj Maric je prolupao skroz kad brani ovog Radovana, ili mi se bar tako cini.
      Nije me interesovao mec, jer sam znao da ce Poljaci igrati rezervisano, da je ovo mec koji je iole bitan, rutina bi to bila.
      Sta je toliko pogresno u tome sto pricam da je lik za u21 reprezentaciju?

      Neki od tih licemera koji ga sada pljuju su se donedavno radovali uspesima mlade reprezentacije koju je on vodio.Sve se to brzo zaboravlja, sada je balvan od trenera.Isti Kratko Ostanic.

      Mi vec sada treba da guramo mladje igrace, apsolutno nemamo nikakve koristi sto Stojkovic zauzima mesto Rajkovicu.

      Comment


      • Nema tu neke filozofije od igre ljudi. Kao što ćemo uvek biti šlj država zbog institucija i ostalih stvari isto tako će nam i fudbal biti u kanalu dok se neke stvari ne rasčiste.
        Nije problem ni u igračima, igraju po velikim klubovima i dođu tu i gledaju ovu facu, da ne vređam čoveka, kapiram da dolaze da ne bi srali po njima ljudi ovde.
        Nemaju ni oni motiv kad im jedan Ćurčić sastavlja igru. Pri tom nemamo kontinuitet nikakav, nema ko nije igrao za tu jbnu reprezentaciju više. I Mihajlović je dovodio neke šabane isto.
        Antić gospodin, old school, bilo je to dobro. Samo posle onog ispadanja na SP i posle kritika po Antiću nismo ništa drugo ni zaslužili. Zaboga, nismo prošli dalje. Velesila fudbalska sa tradicijom igranja u završnici SP. Smešno i tužno.

        Ne da je balvan, nego je Ćurčić balvančina najobičnija. A ti se uhvatio te mlade repke kao da je sa Portom uzeo LŠ.

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          U vecini se slazem sa tobom, sa malom ispravkom, Ljajic je vec par utakmica jedini igrac u repki koji moze da stvori sansu, pa i najbolji igrac, on svakako mora biti deo reprezentacije.

          Ja sam danas rekao svoje misljenje lepo predjes na 433, guras sredinu sa Grujicem, Maticem, SMS-om, napred Kostic(Tadic,Zivkovic), Ljajic(Markovic), Mitar(Stoiljkovic), i krenes, svi su mladi, znas da ce da daju maksimum mogucnosti, a potencijal je neupitan.
          Svaki put kada gledam coveka, on kasni da odigra, da centrira, umesto da sutne izlomi jos 3x. I brdo takvih stvari. Stvori jednu priliku upropasti 10. Tj ne samo on, nego sva nasa krila. Toliko rezervisano i sa pola gasa igraju da to nije realno.



          Sto se bolda tice, apsolutno se slazem. Ispred Tadic pod uslovom da stvarno igra za repku a ne da bude mlatikurac. Napad Mitar i Andrija. Ili po krilima Andrija i Tadic.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Vrtimo se u krug svi. Normalno je da su mlati... kad su klošari u savezu i u celom tom fudbalu.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Sta je toliko pogresno u tome sto pricam da je lik za u21 reprezentaciju?

              Neki od tih licemera koji ga sada pljuju su se donedavno radovali uspesima mlade reprezentacije koju je on vodio.Sve se to brzo zaboravlja, sada je balvan od trenera.Isti Kratko Ostanic.

              Mi vec sada treba da guramo mladje igrace, apsolutno nemamo nikakve koristi sto Stojkovic zauzima mesto Rajkovicu.
              Ne bih da mi vodi ni U21, pa to je jos gore. Covek apsolutno ne zna i ne shvata moderan fudbal i kako on treba da izgleda, i takvi mi u mladjim selekcijama uopste ne trebaju, neka njegovi budu prvaci sveta ili doguraju daleko 100 puta.
              Moze maksimalno da bude ona vrsta trenera koji se bavi kondicionim treninzima, fizickim pripremama, ali sto dalje od tehnicko-takticke pripreme. Ili da bude trener u JSL, s tim da su Partizan i CZ izuzeci.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post

                Ne da je balvan, nego je Ćurčić balvančina najobičnija. A ti se uhvatio te mlade repke kao da je sa Portom uzeo LŠ.
                Nije ti prvi put da preterujes na ovaj nacin.Samo nikada necu da dopustim da se covek spusta na nivo Kratka Ostanica, Bekvalca, Stamenkovica i slicnih vedeta koje lutaju u srpskom fudbalu i koje mozes da okarakterises kao balvane.U poslednjih par godina jedine trenere koje cenim su Djukic, Jokanovic, Robi, Stanojevic, Nikolic, Curcic, Grof, Milojevic(bivsi trener Cuke) i Rastavac.Kada smo izvukli u zrebu Italijane i Belgijance, vecina nam je sa njim predvidjala ispadanje.Pa su nakon toga svi pojeli govna.Za ovaj posao nije pravi covek(njegov nivo je kao sto rekoh (u21), tako da vecina nece morati da se brine da ce da pogresi u vezi sa njim.To smo mi Srbi, puni negativne energije.Ne znamo da cenimo uspeh i kratkorocno ga zaboravljamo.

                Vecina klupskih uspeha na evropskoj sceni, kao i u reprezentativnim mladjim kategorijama smo igrali bunker u bitnim utakmicama.Vosa eliminisala Sampdoriju i Bursaspor tako sto se skroz povukla i cekala sanse iz kontri.A ovde neki pljuju Curcica zato sto igra bunker.


                Originally posted by Freshman View Post
                Ne bih da mi vodi ni U21, pa to je jos gore. Covek apsolutno ne zna i ne shvata moderan fudbal i kako on treba da izgleda, i takvi mi u mladjim selekcijama uopste ne trebaju, neka njegovi budu prvaci sveta ili doguraju daleko 100 puta.
                Moze maksimalno da bude ona vrsta trenera koji se bavi kondicionim treninzima, fizickim pripremama, ali sto dalje od tehnicko-takticke pripreme. Ili da bude trener u JSL, s tim da su Partizan i CZ izuzeci.
                Da smo bogata zemlja kao sto nismo, on bi to i bio(kondicioni trener etc...).Svako ko od trenera odskace, otici ce za kintom u inostranstvu.Vidimo koliko se Paunovic zadrzao.Jokanovic koji se smatrao za teskom dilejom, napravio tek prosle godine zapazen rezultat.Svi vi imate previsoka ocekivanja ko bi trebao da vodi A reprezentaciju kao i ove mladje kategorije, nije ni cudo sto ste nezadovoljni.Ne odnosi se ovo na tebe.Generalno ne bi me toliko interesovao Curcic, da se toliko ne blati i spusta od strane strucnjaka na forumu.
                Last edited by Ricma; 23-03-16, 22:55.

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Najmanji mi je problem to sto je igrao za Partizan i sto je dao gol, ali kada si spomenuo sta je jos dobro osim tog gola uradio?! Mitra bih uvek gledao repki. Zivkovica isto tako. Evo ovaj mali sto je sada uleteo na derbiju isto nikakav problem. Nastasica rado. Tako da pusti mi tu Zvezda/Partizan pricu.

                  Milivojevic odigra 2 utakmice dobro nema ga sledecih 10. To Ko su im menadzeri me apsolutno ne zanima, ali ti menadzeri ocigledno i prave ekipu ili kako ih guraju, i ko ima najvise od toga je neka druga prica.
                  Najbitnije mi je da taj koji je u repki kida. Radovanovic, Fejsa, Mijalilovic, Milijas apsolutno ista klasa kao i Raca, tj nema klase. Radije bih gledao Sasu Ilica sa 50 godina nego ove ljude.
                  O Ljajicu, Tosicu, Sulejmaniu, Djuricicu i slicnima je apsolutno trositi reci.

                  Generalno se opasno raspadamo.

                  To sto nije pozvan je super. Jos da je izbacio 60% ove ekipe pa i da pricamo nesto.
                  Za uslove Partizana je Raca ozbiljan zadnji vezni, bio tada a i sada je sigurno bolji od ovoga sto imamo. Sta je uradio osim tog gola? Prvo sto je uradio je doktorska partija protiv Fenera kada je bacen u vatru jer nisu igrali ni Fejsa ni Zuka. Vrlo konstantan, fizicki spreman, 50-50 lopte njegove, zonal marking vise nego dobar, skok solidan, razumeo svoju ulogu i u Evropi i u JSL. U Evropi disciplinovan, zakljucao recimo Busufu 120 minuta u Briselu, solidan cak i u LS ali su tom sporom timu falila tada dva igraca kakvi su Zile i Abu. U derbijima uvek besprekoran, najbolji u Stanojevicevoj taktici prebijemo ih u prvom a pobedimo u drugom. U JSL je savrseno znao da treba bude ofanzivniji i koristio prostor iz drugog plana, bio medju prvim strelcima ekipe, sto je razumljivo jer je igrao poluspica dok zbog pojave Zigica nije sve sto ima preko 190 pocelo da se prebacuje u spic od petlica do seniora jer su batadjoristi mislili da ce sad da pobedjuju u 3 poteza. Na kraju zavrsio na zadnjem veznom. Eto kako se upropastava potencijal.

                  Fora je sto se komentarise reprezentacija uvek se pomene on sa najmanje uticajnim menazderom a i na njegovoj i na drugim pozicijama imas 5x gore igrace. Decko nije nicim zasluzio da se pljuje po defaultu 7 godina jer nije gori od Milivojevica, Ignjovskog, Mijailovica, Radovanovica i ne znam ni ko je vec sve igrao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Maricu, kada kazes da je on za U21, ajde onda mi reci jednog igraca kojeg je izbacio za koliko vec godina u Javoru? Ja sam saradjivao sa njim, doduse samo na treninzima, ali imao sam priliku da gledam pripreme za utakmice, sastanke itd. Tako da cu ti pomoci- NIJEDNOG. Fresh je poptupno u pravu, covek uopste nema moderno shvatanje fudbala, sve se svodi na odbranu, ali bukvalno sve, napadacke kretnje su za njega nuklearna fizika.


                    P.S. Covek je u prva cetiri meca na domacem terenu imao gol razliku 0:0, o cemu mi pricamo...
                    Last edited by mark !t zer0; 23-03-16, 22:56.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Vecina klupskih uspeha na evropskoj sceni, kao i u reprezentativnim mladjim kategorijama smo igrali bunker u bitnim utakmicama.Vosa eliminisala Sampdoriju i Bursaspor tako sto se skroz povukla i cekala sanse iz kontri.A ovde neki pljuju Curcica zato sto igra bunker.
                      I sta smo imali od toga u tim selekcijama ?

                      Posle koliko godina je Vosa eliminisala "bilo koga" u Evropi ? Ako se ti sa tim zadovoljavas, onda sjajno, meni je to jos jedan znak koliko smo mi daleko od neke ozbiljne price u fudbalu.

                      Mislim glupo je i pricati samo o tom jednom delicu, kada je ovo ipak mnogo sira prica koja zahteva i ostale aspekte da se ukljuce, a to je poprilicno gadan, ujedno i tuzan deo price.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • A kog je on mogao tamo igraca da izbaci kada tamo uglavnom igraju mediokriteti od igraca tipa Mutavdzic.Njegov sistem ih je cinio boljim igracima nego sto jesu.Obrnuo igru sa Javorom, prevazisao je on JSL ligu.Nije svakako ni za osrednje evropske lige, ali je svakako iznad nase.Kao sto rekoh, ocekivanja velika, a razocaranje jos vece.Vecina vas ko da ne zna da zivi u Srbiji pa jurite tog nekog idealnog trenera za sve selekcije.Svestan sam ja njegovih limita, zbog toga kao i ovu vecinu koju sam nabrojao nece daleko da dogura.Njih sam jedino zgotivio zato sto odskacu od JSL proseka.

                        Vosa svake druge godine igra, i dogurala prethodna dva puta do cetvrtog kola, jednom se desilo da gadno kiksiraju a ovako im je maksimum trece kolo.Mi se na klupskom nivou mozemo malo izdignuti i to je neki nas maksimum.Na reprezentativnom ce sve zavisiti od novog selektora.

                        Nije na selektorima mladjih kategorija da razviju talente kada nemaju puno zajednickog vremena sa njima.Klubovi su ti koji ih oblikuju i od toga sve polazi.Selektori u zavisnosti od toga prave odgovarajucu formaciju, a taktika se menja od meca do meca.Protiv ovih ozbiljnih naravno da smo sa tehnicke strane inferiorniji tako da je tu bunker logicno resenje.Protiv ovih drugih imamo drugaciji pristup, jer mozemo da se nadigravamo sa njima.
                        Last edited by Ricma; 23-03-16, 23:04.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Obrnuo igru sa Javorom, prevazisao je on JSL ligu.


                          Sad mogu sa uzivanjem do kafane.
                          sigpic

                          Comment


                          • Stvarno da se covek zapita da li troluje.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ti si uzeo da branis Racu Petrovic i napisao 15 recenica o njemu, kao da je ne mogu da poredim. Koliko si ihvalio coveka ispada ili da ti je rodjeni burazer ili covek samo po tebi zasluzuje da igra u Barseloni. Kakav crni Buskec. Raca Petrovic.

                              Ne znam da li da se smejem ili da placem kada procitam ovako nesto. Sve sto si napisao da je u nasoj ligi, apsolutno sve, ali bas sve mozes da bacis u vodu. Osim derbija, ispravicu se, a mrzi me da brisem prvi deo posta.

                              A sto se tice Partizana u Evropi, isto je stanje kao i sa Zvezdom. Pokazali ste koliko mozete u Evropi. Tj ne samo vi, nego generalno nas fudbal.

                              U JSL je savrseno znao da treba bude ofanzivniji i koristio prostor iz drugog plana, bio medju prvim strelcima ekipe, sto je razumljivo jer je igrao poluspica dok zbog pojave Zigica nije sve sto ima preko 190 pocelo da se prebacuje u spic od petlica do seniora jer su batadjoristi mislili da ce sad da pobedjuju u 3 poteza. Na kraju zavrsio na zadnjem veznom. Eto kako se upropastava potencijal.
                              Po prvom boldu, kriv je Zigic za Racinu karijeru, da se on nije pojavio Raca bi sta?! Raca Petrovic je upropasceni potencijal!? Ne verujem da si to napisao. O njegovom "potencijalu" se pricalo dosta. Ako te ne mrzi lako ces doci do ljudi koji su trenirali sa njim jos u Jedinstvu sa UB-a. Obrenovcu, pa cak i Partizanu, i igrali termine u balonima sa Smiljanicem, Tomicem, Babovicem, Racom i onim degenerikom iz Rada, Jovanca jbm li ga .

                              Znam ljude koji su toliko zagrizeni za fudbal, da kada cuju ime Raca Petrovic da im se kosa dize na glavi. Raca Petrovic je talenat isto koliko i Vladimir GUMA Bogdanovic. Ako sve ono sto si napisao za Racu vazi stvarno za njega, morace i da vazi za Bogdanovica. Koji je jedno obicno drvo!

                              Nemam nista protiv decka, ispada da ga mrzim. Ali to je covek koji ne sme da bude u reprezentaciji. Isto kao i Milivojevic, Radovanovic i slicni. I to je poenta cele price.
                              Last edited by l1m4r; 23-03-16, 23:10.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Stvarno imam lose misljenje o nasoj ligi i to uopste nije tajna.Svakog trenera kojeg sam naveo smatram da su iznad JSL-a.

                                Comment

                                Working...
                                X