Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako Brajkula, sve će se vratiti u normalu protiv Portugala...

    Kako jedna tekma navede ljude da zaborave kakva nam je sve sranja priredila reprezentacija pre ove tekme. Veselimo se pobedi, to je ok, ali mi smo prezadnji u toj grupi ljudi. Do ovog kola bili poslednji...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Polako Brajkula, sve će se vratiti u normalu protiv Portugala...

      Kako jedna tekma navede ljude da zaborave kakva nam je sve sranja priredila reprezentacija pre ove tekme. Veselimo se pobedi, to je ok, ali mi smo prezadnji u toj grupi ljudi. Do ovog kola bili poslednji...
      Sto je najgore, igrali bi baraz da se nije desilo ono u Beogradu.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        Sto je najgore, igrali bi baraz da se nije desilo ono u Beogradu.
        Teško da bi izborili baraž sa jednim bodom više. 0:0 je bilo do incidenta. A da ne pričam o ona dva objašnjavanja fudbala što smo dobili od Danske...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Teško da bi izborili baraž sa jednim bodom više. 0:0 je bilo do incidenta. A da ne pričam o ona dva objašnjavanja fudbala što smo dobili od Danske...
          to su 4 boda vise, i oduzmes Albaniji 2. Cisto da se vidi koliko smo glupi, Albanci nikad ne bi igrali baraz da nisu izvukli nas u grupi.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zero View Post
            to su 4 boda vise, i oduzmes Albaniji 2. Cisto da se vidi koliko smo glupi, Albanci nikad ne bi igrali baraz da nisu izvukli nas u grupi.
            Kako 4 boda više, to ne kapiram? Računao si pobedu protiv Albanije u Bg-u?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Kako 4 boda više, to ne kapiram? Računao si pobedu protiv Albanije u Bg-u?
              Pa mi smo isli u minus 3 boda, to je bila kazna, da smo ih dobili to bi bilo nama jos 6 bodova a njima minus 3, mada svakako nema smisla pricati sbbkbb ali definitivno smo ispali glupi.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Pa mi smo isli u minus 3 boda, to je bila kazna, da smo ih dobili to bi bilo nama jos 6 bodova a njima minus 3, mada svakako nema smisla pricati sbbkbb ali definitivno smo ispali glupi.
                Aha, kapiram šta hoćeš da kažeš. Opet previše tih "da smo". Ceo život je sa našom reprezentacijom...da smo. Ispali smo glupi svakako, ali opet nam je falilo kvaliteta. Možda ne individualnog, ali timskog svakako. U bar 80% utakmica nismo uopšte ličili na kolektiv. Najgore od svega je što opet ljudi pričaju...biće bolje. Prvi Pantela sinoć....objasnio je . Gde će bre biti bolje...šta se to menja da bi bilo bolje...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Zaklali nas Tole i Advokat, kakav crni dron i ostala sranja.

                  Comment


                  • Ono protiv Danske u Beogradu je bilo nešto najbednije što sam ja ikada gledao.

                    Comment


                    • Originally posted by gokara View Post
                      Ono protiv Danske u Beogradu je bilo nešto najbednije što sam ja ikada gledao.
                      Npr.

                      Comment


                      • Gojko se ubio za citiranje,aksiom je moj brat kad je hladne glave...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                          Comment


                          • Ponovo puklo u taboru Orlova! Matić najavio odlazak: Pojedinci neće da slušaju, zanima me da li se ovako ponašaju u klubovima!

                            Ugasiti reprezentaciju i završiti više sa tim. Nek igraju deca i to je to...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Cao svima, da li neko zna koji je razlog bio da je FSS prosle godine zamenio tehnickog partnera, tj. od Nike na Umbro?

                              Comment


                              • http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=160615

                                Ma ne znas vise sta je gore, reprezentacija, pristup igraca, trener, savez, opsta katastrofa.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X