Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Govori. Kada klinci postanu malo stariji i dodju do para i slave, odu fudbalske sposobnosti u ofsajd

    Inace daj Boze da nesto uradimo, ali... Videcemo.

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Koliko smo laganu grupu dobili , ako sad ne prođemo treba celu reprezentaciju streljati
      A pazi, ja sam slicno rekao (doduse ne streljanje igraca, vec pretvaranje terena u njive ), ako ne odemo sad na Euro kada od 5 ekipa, 3 imaju sanse da odu na turnir. Cak iako nam je zreb bio skoro najbolji moguci, mi imamo manje sanse sad, nego onda pred kvalifikacije za Euro.
      A nisu ni Wales, koji je dosta napredovao, niti Austrija, naivne ekipe, cak mislim da su Austrijanci daleko organizovanija, i samim tim i bolja ekipa.

      Mada ko i nije bolji od nas, statisticki gledano, mi smo najgora ekipa u Evropi.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Velšani u kvalifikacijama za Euro 2016 imaju 14 bodova iz 6 utakmica, Austrija ima 16 bodova iz 6 utakmica, obe ekipe su prve u grupi, Srbija ima 1 bod, ali WH misli da samo mi najbolja ekipa u grupi i daju nam najveće šanse da osvojimo grupu.

        http://sports.williamhill.com/bet/en...A-Group-D.html

        Comment


        • Da je kod nas sve kako jeste na papiru, gde bi nam kraj bio.. A logicno je inace, mislio sam cak i da ce biti veca razlika u kvoti izmedju nas i Austrijanaca, ali ocigledno i kladze pocinju da uvidjaju da smo netacni.

          Licno mislim da je svaki kvalifikacioni ciklus, ciklus za sebe. Tako da kad se horor od ovog zavrsi, nema potrebe da vucemo neki rep iz istog. Rekao bih i da ugasimo fudbal ako ovu grupu ne prodjemo, ali do sad smo vec trebali to vise puta da radimo. No i ovakvi sa milion problema smo prolazili i teze u bliskoj proslosti, tako da koliko god da nam je fudbal u stanju opsteg haosa, i takvi mozemo prvi da budemo. Kapiram da ce nam prva dva meca odrediti sudbinu. Kod nas ako kola krenu nizbrdo.. nema nazad. Samo dobar start, pa da se nadamo da se papir pokaze i na terenu.

          Comment


          • Da dođe brat Antara on ovo prolazi sa pola snage

            Sada je samo pitanje šta će Tole odlučiti, da li će staviti Ćurčića da se vežba ili će dovesti kasfetnog trenera da nas odvede u Rusiju.

            Comment


            • 5. septembar 2016.

              Gruzija – Austrija, Srbija – Republika Irska, Vels – Moldavija

              6. oktobar 2016.

              Austrija – Vels, Moldavija – Srbija, Republika Irska – Gruzija

              9. oktobar 2016.

              Vels – Gruzija, Moldavija – Republika Irska, Srbija – Austrija

              12. novembar 2016.

              Austrija – Republika Irska, Gruzija – Moldavija, Vels – Srbija

              24. mart 2017.

              Gruzija – Srbija, Austrija – Moldavija, Republika Irska - Vels

              11. jun 2017.

              Moldavija – Gruzija, Republika Irsaka – Austrija, Srbija – Vels

              2. septembar 2017.

              Gruzija – Republika Irska, Srbija – Moldavija, Vels – Austrija

              5. septembar 2017.

              Austrija – Gruzija, Moldavija – Vels, Republika Irska – Srbija

              6. oktobar 2017.

              Gruzija – Vels, Austrija – Srbija, Republika Irska – Moldavija

              9. oktobar 2017.

              Moldavija – Austrija, Srbija – Gruzija, Vels – Republika Irska
              Rekao bih da nas i je i ovde zreb usrao.
              Last edited by p4p1; 26-07-15, 19:32.

              Comment


              • Austrija je veoma dobra reprezentacija,pokazuju to igrama u kvalifikacijama za EP,kao i Vels,koji je znatno bolji tim nego pre 2 godine,Irska je takodje nezgodan rival za nas,umeju da se zatvore nesto poput Skotske i tu ima malo golova tako da iako je najlaksa grupa od svih,za nas ce biti vrlo tesko,gledajuci kako igraju nasi trenutno.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • 15min. odbrana nam deluje jako pogubljeno ,kao da igraci ne znaju gde koju poziciju igraju i koji su im zadaci..
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Sreća pa se ovi zovu Albanija, da se npr. zovu Jermenija promenio bih kanal odmah, ovako kao ajde....gledam....a ono krš tekma, živi užas.

                    Comment


                    • Jaoooo lebeeeeeeeee!!!!!

                      Comment


                      • Hvala više onoj stvari

                        Haha na kraju i ubedljiva pobeda
                        Last edited by Lord Aleksoni; 08-10-15, 21:38.

                        Comment


                        • KIDAJ GRIZI LOMI CEPAJ

                          Comment


                          • Kaže mi mij drug Headburn bolje Falke i Iturbe u timu nego Adem majstor Ljaljić.

                            Tata !

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Kaže mi mij drug Headburn bolje Falke i Iturbe u timu nego Adem majstor Ljaljić.

                              Tata !
                              Isto sam pricao,ali ne slusaju nas Brajko
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Kako slatka pobeda u nadoknadi vremena

                                Comment

                                Working...
                                X