Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajd idi na siptarskim forumima, pa tamo siri ljubav i neutralnost

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post

      Ma super Dule, samo ti iznesi svoje mišljenje, al pomeni i vaše navijače.. Budućnosti recimo...
      Varvari nikad nisu provocirali Srbe jer sam i ja njihov član!!!

      Comment


      • Jao što sam se rodila na ovom Balkanuu.. što nisma recimo u Norveškoj, pa onda zaradim novce i kupim kuću.... u Španiji (zbog Sunca)
        Last edited by miloolja; 14-10-14, 22:22.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Deni View Post
          Procitaj moj post iznad tamo. ;)
          Videla sam, ali moras da se slozis da ovo nije bio klasican prekid, navijaci izdivljali itd., nego je bila smisljenja provokacija, mislim da se ovako nesto nikad nije ni desilo.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Dule, idi na neki drugi forum, dosta je bilo vise provokacija i dodavanja ulja na vatru.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Evo na RTS-u poslednja vest.

              Potvrdjeno brat od nekog premijera nekog budze kontrolisao letilicu!!!


              E sad me tek zanima sta ce da bude?!!!

              Comment


              • Originally posted by Deni View Post
                Pricao sam sa prijateljicom koji je fudbalski sudija.

                Znaci ovako ide. Delegat i sudija kazu da se utakmica nastavi. Kontaktiran je sediste UEFA. Sudija treba da izadje na stadion zajedno sa delegatom i da odsvira pocetak odnosno nastavak utakmice. Ako igraci Albanije ne izadju u predvidjenom roku (1-2-3 minuta), utakmica se upisuje sluzbeno 3-0.
                Bottom line, sudija i delegat nisu izasli.
                Bottom line je da je iz sediste UEFA naredjeno da se nastavi utakmica.

                Comment


                • Vidite sta se desava u Strugu, grad do Ohrida. Sve je ovo politicki smisljeno, preocito je. Oni su na misiji, oni vrse tu misiju u zadnjih 15 godina, a vrsice i dalje. SRAMOTA, BRUKA
                  https://www.facebook.com/video.php?v=668272343270713
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by Deni View Post
                    Evo na RTS-u poslednja vest.

                    Potvrdjeno brat od nekog premijera nekog budze kontrolisao letilicu!!!


                    E sad me tek zanima sta ce da bude?!!!
                    Imas tu vest na Blicu, brat albanskog premijera je u pitanju.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Dule, idi na neki drugi forum, dosta je bilo vise provokacija i dodavanja ulja na vatru.
                      OK,OK prestajem ali ako nemam isto mišljenje ko vi ne znači da sam šiptar i da popaljujem vatru...
                      Tako da nema problema, prestajem...
                      Pozdrav svima i nadam se da ćete se plasirati na EP, naravno isto kao i mi...

                      Comment


                      • E dođavola...

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Videla sam, ali moras da se slozis da ovo nije bio klasican prekid, navijaci izdivljali itd., nego je bila smisljenja provokacija, mislim da se ovako nesto nikad nije ni desilo.
                          Jasno nam je svima sta se desilo,ali ce sutra u stranim medijima kruziti samo slike ovog udaranja plasticnom stolicom.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Uvek ista prica. Zar je moguce da nas ovako lako isprovociraju!?

                            Ako je tacno ono sto su pricali u prenosu da je delegat rekao da se mec nastavi, onda bi trebalo da izegnemo sluzbeni poraz u najmanju ruku.

                            Najpostenije je da se ponovi mec bez publike, mada me ne bi iznenadilo da nas kazne kao protiv Italije.

                            Mislim jesu Albanci varvari i sve to, ali ponovo nas sopstveni navijaci zakopavaju.
                            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                            Comment


                            • Originally posted by PiXarr View Post
                              Jasno nam je svima sta se desilo,ali ce sutra u stranim medijima kruziti samo slike ovog udaranja plasticnom stolicom.
                              A Bogami i Bogdanova kako se šeta po sred terena...





                              http://www.tanjug.rs/novosti/149121/...btKLGM.twitter
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                Jasno nam je svima sta se desilo,ali ce sutra u stranim medijima kruziti samo slike ovog udaranja plasticnom stolicom.
                                Pa i nije bas sad sam bio na par poznatih stranih sajtova,svugde je u centru paznje dron sa alb,zastavom,valjda ljudim to zanimljivo,al sto je najgore ona slika ce doci do bitnih ljudi ,koji odlucuju
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X