Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najrealnije da se nastavi pred praznim tribinama. Pa ko pobedi pobedi.


    Ali vrlo lukav potez Albanaca, cega su se samo sjetili

    Comment


    • Originally posted by Dule Krtola
      Ja sam iz CG i gledao sam utakimicu... I sada nije mi jasno vi pričate kako su oni vas isprovocirali. Ali niko ne priča o skandiranju navijača,tokom manje više dobrog dijela sustreta, pa gađenje bakljama i petardama igrača Albanije a to niko ne pominje a pominju (pominjete) kako su oni vas isprovocirali. Morate biti nekada realni ne bitno jel to u vašu korist il ne . Ja sam u tom sustretu bio neutralan, da budem iskreno jer ste i to nama radili (skaniradili šiptari,šiptari, zviždali na himnu, takođe kandirali Cigani,cigani ... ) tako da morate se zapitati dobro dobro jel sve u redu da vama...
      Prepostavljam da ću na ovo imati dosta pljuvetine i uvrede ali sam iskren..
      Živi mi bili i gledali se u Fancusku
      Ti se salis ili sta? Pogledaj sta su pevali srpskim kosarkasicama u Cetinju ja mislim. Kao da su igrali u sred Zagreba pa nase nisu napustili teren. O vredjanju u Hrvatskoj je iluzorno govoriti, svi smo oguglali na to. Da li ja to odobravam? Ne ali ja sam nebitan. Ovo je Balkan, ovde su vodili najkrvaviji ratovi... necu da idem dalje ali stvarno je smesno ne videti siru sliku. Ovo je bilo cista provokocija od strane Albanaca i to maestralna, priznajem.

      Comment


      • Kako bre moete da kazete da je lukav potez?
        Ovo je ozbiljan bezbednosni propust u celoj prici, mogli su svasta da unesu, a ne samo tu jednu zastavu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Kako bre moete da kazete da je lukav potez?
          Ovo je ozbiljan bezbednosni propust u celoj prici, mogli su svasta da unesu, a ne samo tu jednu zastavu
          pa kad su mogli neke zemlje da razdvoje da ne budu u istim grupama mogli su i nas i albance ali sad je kasno

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Pa ne znam zasto uopste polemisete o mogucem nastavku meca kada lik sa stolicom gadja igraca Albanije pa to se ne bi nastavilo ni u 3.ligi Sjeverne Koreje.
            Sta ti decko pricas,po tome bi pola tima Albanije trebalo biti suspendovano do daljnjeg zbog nasrtanja na Mitrovica,a Albanska reprezentacija diskvalifikovana.....Uzgred posto vidim da se i politika ovde ukljucila,danas ste Makedonija i Crna Gora a ukoliko sutra nista nece biti ni od vas ni od nas,oni se kote ko kerovi svaka kuca ima po desetoro dece i niko to ne moze da im zabrani,niti da se naseljavaju na teritorijama ovih zemalja a tu nece biti kraj....
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • A sva pažnja bila usmerena na ono milionče što će da dobiju ako nas pobede... naivčine... iiiiiaaaaaaaaaaaaaaaa....iiiiaaaaa.....

              A da i tri nivoa kontrole
              Last edited by miloolja; 14-10-14, 22:12.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by PiXarr View Post
                Sta ti decko pricas,po tome bi pola tima Albanije trebalo biti suspendovano do daljnjeg zbog nasrtanja na Mitrovica,a Albanska reprezentacija diskvalifikovana.....
                Velika je razlika izmedju tuce igraca i napada navijaca na igraca, velika.

                Comment


                • Opet ja
                  Ljudi moji ako neko nema isto mišljenje ko vi, ne morate odmah pljuvati, banovati itd ... Za to služi Forum.... A i skorz je glupo brisanje komentara, to je baš glupo...
                  Ja sam rekao svoje mišljenje, nisam šiptar, nisam ođe da popaljujem nego sam rekao iskreno što ja mislim...
                  Popet prepostavljam da će mi se post obrisati, možda biti banovan ali ja nisam da nekog vrijeđam no da kažem mišljenje, ponavljam za to služi forum...
                  Budite mi dobro....

                  Comment


                  • Ulazak na teren i rezervnog igrača/trenera se debelo kažnjava.. ono sa navijačima nije smelo ni pod razno da se desi, kao da petarde i baklje nisu bile dovoljne..

                    Ma super Dule, samo ti iznesi svoje mišljenje, al pomeni i vaše navijače.. Budućnosti recimo...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Nema teorije da ovo bude 3:0 za Albance ako ih je sudija i delegat pozvao da nastave utakmicu a oni odbili.
                      Pricao sam sa prijateljicom koji je fudbalski sudija.

                      Znaci ovako ide. Delegat i sudija kazu da se utakmica nastavi. Kontaktiran je sediste UEFA. Sudija treba da izadje na stadion zajedno sa delegatom i da odsvira pocetak odnosno nastavak utakmice. Ako igraci Albanije ne izadju u predvidjenom roku (1-2-3 minuta), utakmica se upisuje sluzbeno 3-0.


                      Bottom line, sudija i delegat nisu izasli.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Ti se salis ili sta? Pogledaj sta su pevali srpskim kosarkasicama u Cetinju ja mislim. Kao da su igrali u sred Zagreba pa nase nisu napustili teren. O vredjanju u Hrvatskoj je iluzorno govoriti, svi smo oguglali na to. Da li ja to odobravam? Ne ali ja sam nebitan. Ovo je Balkan, ovde su vodili najkrvaviji ratovi... necu da idem dalje ali stvarno je smesno ne videti siru sliku. Ovo je bilo cista provokocija od strane Albanaca i to maestralna, priznajem.
                        pazi,pazi ali sjeti se što su skandirali Delija košarkašima Budućnosti (prije te košarke), pa ta Niš vatrepolo, isto prije košarke , skandirali ste nam Šiptari, šiptari.. Ne lažem ni izmišljam... Svatam ja da je ovo sve balkan ali ne možete tek tako pričati jer ste i vi njih provocirali. Al eto opet ću ispasti šiptar i da popaljujem vatru

                        Comment




                        • Comment


                          • Ja ocekujem da nas kazne zbog upada navijaca, ali ako je istina da su sudija i delegat procenili da moze da se nastavi utakmica, a albanci odbili, onda utkamica treba da bude registrovana 3:0 za nas.
                            A sto se tice zastave, ako je istine ono sto Blic pise, onda ih treba zestoko kazniti, ali svi znamo da se to nece desiti.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ponoviću ono što sam već jednom rekao, da napustimo kvalifikacije u znak protesta. Nije da će nekog da zabole ona stvar, ali ako neko realno gleda, bez subjektivnosti, složiće se da smo u pravu.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ja ocekujem da nas kazne zbog upada navijaca, ali ako je istina da su sudija i delegat procenili da moze da se nastavi utakmica, a albanci odbili, onda utkamica treba da bude registrovana 3:0 za nas.
                                Procitaj moj post iznad tamo. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X