Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je ovo lepo odradjeno. Svaka im čast. 0-3 za Albaniju službeno i to je to.

    Voleo bih da se to ne desi, ali najviše se pribojavam na sve to još dodatne kazne.

    Comment


    • Evo kako je sve pocelo



      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • U Tetovo siptari su izasli na trgu i slave, igra se shota Sad mi je napisao na FB-u jedan drugar iz Tetovo.
        Sa koga ja delim vazduh ubij me Boze
        OVAKO

        Comment


        • http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/5...nskom-zastavom
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Nije Kosovo usred Portugalije.
            Ma briga njih i za Albaniju, Srbiju i Kosovo. Bili bi najsrecniji da izbace obe ekipe iz daljeg tamicenja.

            Originally posted by Deni View Post
            Kako je ovo lepo odradjeno. Svaka im čast. 0-3 za Albaniju službeno i to je to.
            Nema teorije da ovo bude 3:0 za Albance ako ih je sudija i delegat pozvao da nastave utakmicu a oni odbili. Tu su pravila veoma jasna.

            Comment


            • Ono je bila zastava Velike Albanije, po svim pravilima bi njih trebali zestoko da kazne.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Comment


                • Uhapsili brata premjera Albanije a premijer uskoro dolazi u Beograd radi pomirenja u regionu. Cirkus.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ono je bila zastava Velike Albanije, po svim pravilima bi njih trebali zestoko da kazne.
                    Sta ti pricas Bojana, sad ce celi svet da razume kao u stilu oni su nevini, mirni ljudi koji su bili napadnuti od Srbe. Kazne za Srbe, oni su varvari.
                    To je svaki put sa njima, u svakom sferu zivota.

                    Kod nas su ubili 4 mladica i jedan pecaros i kada su ubici optuzeni i kaznjeni ondak Siptare su izasli na masovne proteste, zasto tako da kaznjavaju ljude. I to cela Evropa shvati kao da su oni omalovazovani... Nemam rijeci, nema spasa od ovog varvarskog plemena.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Sta ti pricas Bojana, sad ce celi svet da razume kao u stilu oni su nevini, mirni ljudi koji su bili napadnuti od Srbe. Kazne za Srbe, oni su varvari.
                      To je svaki put sa njima, u svakom sferu zivota.

                      Kod nas su ubili 4 mladica i jedan pecaros i kada su ubici optuzeni i kaznjeni ondak Siptare su izasli na masovne proteste, zasto tako da kaznjavaju ljude. I to cela Evropa shvati kao da su oni omalovazovani... Nemam rijeci, nema spasa od ovog varvarskog plemena.
                      Znam ja sve to Stefane i sad isto ocekujem da cemo mi da najebemo, ali eto nadam se da ima jos negde zdravog razuma i da neka pravda postoji, pa da ce i oni jednom da dobiju sta zasluzuju.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Evo na eurosport newsu,kazu mec prekinut zbog upada navijaca na teren...
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Pa ne znam zasto uopste polemisete o mogucem nastavku meca kada lik sa stolicom gadja igraca Albanije pa to se ne bi nastavilo ni u 3.ligi Sjeverne Koreje.

                          Comment


                          • Kako su nas sjebali, kako smo naseli. jaooooooooooooooooj breeeeeeeeee
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Dule, sledeci takav post i ides na hladjenje, buni se koliko hoces
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Kako su nas sjebali, kako smo naseli. jaooooooooooooooooj breeeeeeeeee
                                ebali smo cvorka

                                Comment

                                Working...
                                X