Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje da se prekine,izgubicemo ako se bude nastavilo....
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Jedino racionalno resenje je da se igra nova utakmica bez publike kao i ona u revansu. Sve ostalo vodi u haos, nazalost.

      Comment


      • crkoh od smeha

        Slobodan Milošević ‏@sloba_milosevic
        Aca Stojanović: "Evo, javljaju mi iz režije da kolega Strajnić od sutra radi 'Pijačni barometar' u Bujanovcu..."
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ništa od nastavka...

          Comment


          • Ma zašto da se igra nova ? Zbog čega bi se igrala nova ? Zašto se nije igrala nova utakmica nakon dogadjaja u Djenovi ? 3:0 za naš i sve u ku...c bre !
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment




            • Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Mladen View Post
                Ma zašto da se igra nova ? Zbog čega bi se igrala nova ? Zašto se nije igrala nova utakmica nakon dogadjaja u Djenovi ? 3:0 za naš i sve u ku...c bre !
                Pre ce da bude 3:0 za Albaniju,sve drugo bi bilo iznenadjenje,barem za mene....
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Mladen View Post
                  Ma zašto da se igra nova ? Zbog čega bi se igrala nova ? Zašto se nije igrala nova utakmica nakon dogadjaja u Djenovi ? 3:0 za naš i sve u ku...c bre !
                  Zbog revansa. Ako i nasi tamo napuste stadion zbog bezbednosnih razloga a to je vrlo verovatan scenario onda ce biti 3:0 za Albance i to nam ne ide u prilog. Revansa se ja plasim.

                  Comment


                  • Albanski lobi, razumem te. Ne isključujem tu mogućnost. Sve ostalo je na našoj strani.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Kakvi govna od narod su oni, nemogu da vjerujem.
                      Ovo se svaki dan desava u Makedoniji, ali me cudi sto se to dogodilo bas u Beogradu. Kako su uspeli da izvedu ovo sa avioncic ja stvarno ne znam, ali svaka im cast, jebo im mater siptarsku ja.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Hoce li samo neko da objasni zasto je Uefa odobrila da neke reprezentacije ne budu u istoj grupi, a nas su ostavili s reprezentacijom Albanije?! Ma da li ce nas kazniti, da li...
                        sigpic

                        Comment


                        • I dade ga Ronaldo u 95om minutu.Stvari se zahuhtavaju opasno u nasoj grupi....
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • 6zx7U3D.jpg
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Mladen View Post
                              Albanski lobi, razumem te. Ne isključujem tu mogućnost. Sve ostalo je na našoj strani.
                              Albanski lobi ne postoji, nebitna zemlja. Ali danski i portugalski lobi mogu da izvuku nesto u korist njihovih reprezenatcija od ovog meca. Recimo da igramo meceve bez publike.

                              Comment


                              • Nije Kosovo usred Portugalije.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X