Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Ma znam brate sprdam se malo
    Ma sve pucalo od ozbiljnosti...

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Gde da dobije ? Imamo dva kvalitetnija napadača i trećeg koji je najbolji strelac ove selekcije ali opravdano nije pozvan jer je u svom klubu fosnas, tj. do juče je bio najbolji strelac.
      Ma znam da imamo bolje, nego poznajem dečka, pa malo subjektivnosti proradelo

      Comment


      • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...F0sMw.facebook

        Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Tomislav Karadžić na sednici Skupštine predložio je da ostane na čelu saveza, dok opozicija na čelu sa predsednikom Zajednice superligaša Zvezdanom Terzićem insistira na reformama, odnosno na vanrednim izborima, ukoliko ne budu ispunjeni njihovi uslovi.

        Tomislav Karadžić priznao je da je neodlazak na Svetsko prvenstvo u Brazilu najveći neuspeh u 2013. godini i ocenio da je tadašnji selektor Siniša Mihajlović preterao sa podmlađivanjem tima.

        "Neodlazak u Brazil je naš najveći neuspeh, iako smo rekli da je vreme za remont i podmlađivanje ekipe. Rezultat je izostao, a mišljenja smo da nije tako moralo i da je podmlađiivanje tima bilo preterano. Nije isti posao selektora i trenera", istakao je Karadžić podnoseći izveštaj na Skupštini FSSu Staroj Pazovi.
        "Razgovarao sam o tome sa Nikolićem i Vučićem. Sastao sam se sa Vučićem nedavno i rekao mu da se mnogi koji hoće da me ruše pozivaju na njega. Rekao mi je: "Tole, imaš moj broj. Ko god se pozove na mene, samo mi reci ko je to i momentalno ću reagovati".
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment



        • Gde je ringišpil, šta je sa vašarom, ne može to bez ringišpila ? Daj Vučiću ugasi fudbal u državi, spasi nas najveće životne muke.

          Tole priča nešto cokće, lapće, grokće kao da jede nešto dok priča, mnogo mi bilo teško da ga slušam, tresla mi se džigerica ne zbog reči koje izgovara, jer su one očekivane, što bi se nervirali, već zbog načina kako ih izgovara.

          Comment


          • http://mondo.rs/a675439/Sport/Fudbal...jemo-EURO.html

            Kako će opet onaj Arapin da uleti u neku kombinaciju za neki hotel ovog puta na Zlatiboru npr., a možda i skupština izglasa da Tara više nije nacionalni park pa "pokloni" mu celu planinu za uzvrat te ovaj krene da diže vanplanetarne hotele i gradove.

            Comment


            • Samo prodaju maglu. Mada dobra je ova zamisao finale LS u Srbiji, bar jedan moderan stadion bi se mogao izgraditi u dogledno vreme.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma izgradiće stadion, samo što će taj neki strani investitor više da valja od države nego što će da uloži u jebeni stadion, klasika, pa nijedan stranac nije lud da uloži u nešto a da od toga nema dobit, pa niko nije lud.

                Pa npr. onaj cirkus u Inđiji košta otprilike kao moderan stadion 40000 mesta, veći nam nije potreban.

                Comment


                • Malo je 40k mesta za neki nacionalni stadion. 55-60k je neka mera.

                  Ma sve istina, to je potpuno normalno, mozda je i to bolje nego da niko nista i ne ulaze.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Malo je 40k mesta za neki nacionalni stadion. 55-60k je neka mera.

                    Ma sve istina, to je potpuno normalno, mozda je i to bolje nego da niko nista i ne ulaze.
                    Šta će nam stadion koji ima kapacitet da se napuni dva puta za 2 godine ?

                    Pa koja je poenta da neko ulaže u tvoju državu ako na kraju ta tvoja država da više ulagaču nego što je sam on uložio u tebe ? Plus stadion neće biti na atraktivnoj lokaciji 100% pa sad da ti imaš neki prihod od zakupa prostorija u istom, tipa da bude tržni centar kao što je ovaj Stadion Voždovca npr. ko će da ide u Surčin da kupuje nešto, da završava neke usluge osim sami stanovnici Surčina kojima pri tom ni TC Delta, pogotovo, pa i TC Ušće nisu daleko. A poslovne prostorije u Surčinu....jedino blizu aeodroma da bude.

                    Comment


                    • Pa to je i caka, nama se nikako i ne isplati nacionalni stadion, ali opet valja imati jedan. Tesko da ces ti izvuci neku lovu i vratiti to naplatom karata ili ne znam cim, ako ce se tu igrati samo utakmice nacionalne selekcije, eventualno neko finale kupa.

                      Ma daj da neko ulozi lovu, lako cemo posle za ulagaca, mislim da ni nasi nisu prevse retardirani da prave projekat koji ce ici samo na stetu zemlji, but then again......
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Jedino da se odradi kao što su odradili Makedonci. Nacionalni stadion na kojem pored reprezentacije svoje utakmice igraju Vardar i Rabotinički. Mada nemaju oni taj rivalitet kao što imaju naša dva beogradska kluba. Nekako mi ne ide u glavu da na istom stadionu igraju Partizan i Zvezda. A samo da se izgradi stadion za potrebe reprezentacije i eventualno koncerta Cece, Lukas i to ne ide.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Da se ja pitam ja bih srušio Omladinski stadion (OFK-ov) na Karaburmi ako je to moguće, tj. ako je moguće da se uopšte sruši i ako je moguće da se na toj lokaciji izgradi sada stadion sa svim onim prilazima, parkinzima itd. (a cenim odokativno da nije). Lokacija odlična, nek na njemu igra OFK i repka i to je to. Tako bi imali tri velika stadiona u glavnom gradu, msm večiti investiraju u svoje terene ako su u mogućnosti (a nisu), tako da kada dođe dan da bez tih objekata ne može da se igra Evropa neka igraju na tom modernom dok od Marakane i JNA ne naprave nešto nalik tome.

                          MSM ko da ide u Surčin čak da gleda Zvezdu, ne ide, zamisli moj brat ometeni Kondicija koji ide svaku domaću na Czv, istočna tribina 10 red sedište 54, da krene sa Voždovca do Surčina, pa treba mu sat vremena, ovako mu stadion ispod terase bukvalno. Pravda za Kondiciju

                          Comment


                          • Zato je i tesko ocekivati da ce na nacionalnom stadionu igrati PFC i Zvezda, ako se isti ikad izgradi, verovatno ide van BG. Nekako je najrealnije izgraditi nacionalni stadion u glavnom gradu, tako je bar u vecini zemalja, a ne u Jagodini, Indjiji ili ne znam gde. Ali opet, mi Srbi smo cudo.
                            Srusio bi Omladinski stadion, i na kojem bi onda OFK svoje utakmice igrao, na tom novom ???
                            Sumnjam da je to realno, osim ako se naravno pre rusenja ne obezbedi stadion na kojem ce OFK igrati svoje tekme. Nije losa ideja, to je dosta dobra lokacija, sumnjam ipak da to iko ima na umu, i da je uopste realno da se tako nesto desi.

                            Ne bi me cudilo i da se Marakana ili JNA rekonstruisu i budu taj novi nacionalni stadion, mada to je skuplje nego da gradis nov stadion.

                            Znajuci nasu administraciju, ekonomsku situaciju, sve ce to da ide vrlo sporim ili nikakvim tempom, i sve je takodje usko povezano sa nasim generalnim stanjem u domacem fudbalu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Nema šanse da ide van Beograda iz sto i jednog razloga, a evo npr. jedan je smeštaj stranih ekipa, jer ne verujem da van Beograda imaš te hotele koji mogu da udovolje inostranim željama, ljudi traže standard. Pa Juventus nije odigrao prijateljsku sa Zvezdom jer u Beogradu nisu mogli da odgovore uslovima smeštaja ekipe, tražili ljudi neke posebne uslove, ishranu itd. i otkazano, tj. nije ni zakazno (to u onoj godini kad je Krasić tamo igrao, tada se govorilo o toj prijateljskoj u Beogradu). Neće strana repka da pristane npr. na smeštaj u Hotelu Ambasador u Nišu, uz dužno poštovanje Nišlijama, jer realno to je smeštaj rang srednjoškolske eskurzije, te potrebe zadovoljava, možda malo preko.

                              Mora to u glavni grad, lokacija Surčin ili Železnik ako se krene sa izgradnjom novog objekta.

                              Comment


                              • Ne bi ja toliko odbacivao ideju nacionalnog stadiona van BG, jer je o tome bilo price, pa Tole prvi pricao da pored onog kompleksa u Staroj Pazovi treba da ide nov nacionalni stadion.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X