Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Dobar je to momak.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Bas me zanima sastav u sredu, da vidimo kako ce to sve izgledati.
      Po spisku igrača a i ovako po izjavama, ne verujem da će biti nekog većeg odstupanja od Mihajlovića što se tiče same postavke igre...

      Vidim da je za razliku od Mihe, kod Drulovića Basta medju defanzivcima pa možemo očekivati da on startuje na desnom beku a Bane kao štoper. Stojković na golu, Fejsa uz Matića, Marković, Ljajić i Tadić (eventualno Tošić). U napadu Đorđević siguran. Biševac i Kolarov takodje sigurni.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Pa pored Bisevca, tu i nema klasicnog stopera, pa ce Ivanovic 100% biti na stoperu, a Basta bek, kao i Kolarov levo.
        Sa sastavom se slazem, dodao bih mogucnost da Gudelj pocne pored Matica.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Биће ово фин састав, и мислим да су најбитнији играчи позвани у тим. Друловић некако улива поверење, и делује као добар мотиватор. Надам се неће разочарати, али пре свега не треба да очекујемо сад одма превише. Полако само.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Il Capitano View Post
              Po spisku igrača a i ovako po izjavama, ne verujem da će biti nekog većeg odstupanja od Mihajlovića što se tiče same postavke igre...

              Vidim da je za razliku od Mihe, kod Drulovića Basta medju defanzivcima pa možemo očekivati da on startuje na desnom beku a Bane kao štoper. Stojković na golu, Fejsa uz Matića, Marković, Ljajić i Tadić (eventualno Tošić). U napadu Đorđević siguran. Biševac i Kolarov takodje sigurni.
              Nece tu biti mesta za Tosica pored Kostic iz Groningena, ne ne. Pa ce se vremenom i Jojic prikljuciti, Mitrovic je vec nastupao. Samo treba naci nekoga da uklopi sve, imamo potencijal da budemo brutalni, jako brutalni.
              Sve je bolje od Mihajlovica, drago mi je sto Adem igra. Ne moramo bas da zaostajemo za drugim drzavama i u tom pogledu.

              Comment


              • Po svemu ovome od danas/veceras, Tadic, Ljajic, Kostic i Mitrovic. Ovo moze tako surovo da radi...

                Comment


                • Sa uzivanjem sam gledao Matica kao tenk je, samo da jos ima skim igrati, svaki put kada povuce loptu i gurne je naprijed ovi indijanci je vracaju u nazad, jedina klasa je Matic, zna stati na loptu ne moze mu je niko oduzeti, stalno ide u naprijed, a ovi tjeraj u nazad i jebi je.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Gledao sam samo 2. poluvrijeme. Matic je definitivno igracina,nemoguce mu je oduzeti loptu,apsolutno smiren s odlicnim pregledom... A i Fejsa odlicno djeluje u tandemu s njim. Njih 2 kao zadnji vezni, Markovic i Ljaljic po krilima,Tadic play i spic Mitrovic/Djordjevic.

                    Comment


                    • Znaci,reprezentacija Srbije je fanstasticna.Jeste,da Irska nije kao sto je bila..ali brate s druge strane,Srbija je super-mocna reprezentacija.Kakve igracine u timu...Super,konacno! A tek kad se prikljuce Lazovic i Mitrovic,auu...divota,konacno!Igrali su lijepo,iskusno,sigurno..izgledali su predobro na terenu,tako ce vjerujem uz dolazak pomenutog dvojca to izgledati jos ljepse i ubojitije!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by tantuz View Post
                        Po svemu ovome od danas/veceras, Tadic, Ljajic, Kostic i Mitrovic. Ovo moze tako surovo da radi...
                        Dobar taj neki Kostić majku mu
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by Mladen View Post
                          Dobar taj neki Kostić majku mu
                          Kostic iz Groningena, igrao protiv Belgijanaca, napakovao golova komada 2, oba Mitrovic pogodio...

                          Comment


                          • Jedva čekam da mali Pešić iz Jagodine dobije malo veću šansu. Juče ušao negde pred kraj, u Jagodini sabija.

                            Comment


                            • Originally posted by tantuz View Post
                              Kostic iz Groningena, igrao protiv Belgijanaca, napakovao golova komada 2, oba Mitrovic pogodio...
                              Ma znam brate sprdam se malo
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Jedva čekam da mali Pešić iz Jagodine dobije malo veću šansu. Juče ušao negde pred kraj, u Jagodini sabija.
                                Gde da dobije ? Imamo dva kvalitetnija napadača i trećeg koji je najbolji strelac ove selekcije ali opravdano nije pozvan jer je u svom klubu fosnas, tj. do juče je bio najbolji strelac.

                                Comment

                                Working...
                                X