Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PRINCE View Post
    Ja nigde nisam pljuvao Antica, samo mi je muka od prica kako je on nevidjeni trenerski mag u danasnjem svetu fudbala koji je odveo reprezentaciju na SP, kao da je San Marino i Farska ostrva odveo na SP, a ne Srbiju. Pa i Stimac je odveo Hrvate na SP, znaci i on je Ferguson. Respekt Anticu za kvalifikacije, ali poslednje mesto u grupi i porazi od fudbalskih sila Gane i Australije, posebno ako se uporede spiskovi igraca, sigurno nije razlog da Antica smatram trenerskim magom danasnjice, gde boljeg trenera od njega Srbija nece imati. Ali dobro, ti verovatno procenjujes kvalitet reprezentacije na osnovu toga koliko ta zemlja ulaze u sport i privredu, a ne koje igrace ima .

    Djan je postao prva zvezda u toku SP, a Muntari najzvucnije ime pre pocetka SP-a.
    Je l neko ostvario bolji uspeh od njega na čelu reprezentacije ?

    A i onaj deo sa izgradnjom statue ispred marakane sam protumačio kao prozivku, tj. nezahvalnost čoveku koji nam je doneo najveći uspeh od kada nosimo ime Srbija, tj. od kada smo samostalna država. Hvala Antiću, kad se neko nacrta kao bolji, reći ću bolji je i to je to, rezultat je jedino merilo, čovek ima najbolji rezultat do sada i niko se ne usudi da kaže da je najbolji. Ajde nazovimo ga bar "najbolji među najlošijima" budimo bar toliko zahvalni.

    Sve ostalo imaš u prethodnom postu da se ne ponavljam.

    Comment


    • Originally posted by PRINCE View Post
      E ti si sada vec presao na pricu o Toletu, sa kojom se u vecini slazem.
      Pa ja sam juče sa njim i počeo, usporedivši ga sa malezijcem iz Kardifa, koji je solidnog trenera zamenio sa Solskjerom...., to me asocirao na naš slučaj
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Je l neko ostvario bolji uspeh od njega na čelu reprezentacije ?

        A i onaj deo sa izgradnjom statue ispred marakane sam protumačio kao prozivku, tj. nezahvalnost čoveku koji nam je doneo najveći uspeh od kada nosimo ime Srbija, tj. od kada smo samostalna država. Hvala Antiću, kad se neko nacrta kao bolji, reći ću bolji je i to je to, rezultat je jedino merilo, čovek ima najbolji rezultat do sada i niko se ne usudi da kaže da je najbolji. Ajde nazovimo ga bar "najbolji među najlošijima" budimo bar toliko zahvalni.

        Sve ostalo imaš u prethodnom postu da se ne ponavljam.
        Kao Srbija smo odigrali dva kvalifikaciona ciklusa za SP, od toga Antic obezbedio SP, Mihajlovic nije.
        Po tvojoj prici ispada kao da nasa zemlja nosi naziv Srbija vec 100 godina, i da od 25 SP-a i 25 trenera, samo je Antic odveo repku na SP.

        Statua je bila sarkazam na tolika velicanja Antica, a isti taj Antic nema angazman od kada ga je Tole oterao. Postujem uspeh Antica u kvalifikacijama, svaka cast na tome, ali zbog toga necu da nosim Anticevu sliku u novcaniku i pricam kako se jedino on razume u fudbal jer je poslao Srbiju u Afriku, kao da smo drzava San Marino, pa je to sada svetsko cudo.

        Originally posted by somborac View Post
        Pa ja sam juče sa njim i počeo, usporedivši ga sa malezijcem iz Kardifa, koji je solidnog trenera zamenio sa Solskjerom...., to me asocirao na naš slučaj
        A mogao si ti i Albu da spominjes, ali ja sam samo Antica prokomentarisao
        Last edited by Lion; 24-02-14, 16:32.

        Comment


        • Bez potrebe se vodi polemike oko Antica. Covek je napravio odlican uspeh i ja sam mu zahvalan na tome, kao i vecina pretpostavljam. Desio se taj peh na SP, nismo iskoristili svoje sanse, i tu je kraj price. Ne treba ga ni velicati, niti ga nipodastavati.

          Sad, ako je prica da neko zeli njegov povratak, tu se ne bi slozio, jer je on jedan od stare garde trenera, koje je vreme pregazilo, samim tim sto nema angazman dovoljno govori da je njegovo vreme proslo.
          Isto tako zelim novog, mladog trenera koji moze uspostaviti sistem igre, istovremeno pozvati najbolje igrace i iz njih izvuci maksimum, koji se nece glupirati sa nekakvim tragikomicnim uslovima da bi igrac imao pravo da igra za svoj nacionalni tim, i kojem ce jedini uslov predstavljati rad na treningu i igre na terenu.

          Ne znam da li je ova prica Brajkulina tacna da Drulovic ne ume da sastavi trening i da je trazio od drugih da mu to rade (necuveno je to meni ), ali imao je uspeh sa mladima, i mozda je on bas taj covek, mozda.
          Sastav za sada govori da se mozemo nadati necemu, i ja sam blagi optimista za sada, mada bio sam i ranije, da bi na kraju doziveo razocarenje.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Kao Srbija smo odigrali dva kvalifikaciona ciklusa za SP, od toga Antic obezbedio SP, Mihajlovic nije.
            Po tvojoj prici ispada kao da nasa zemlja nosi naziv Srbija vec 100 godina, i da od 25 SP-a i 25 trenera, samo je Antic odveo repku na SP.

            Statua je bila sarkazam na tolika velicanja Antica, a isti taj Antic nema angazman od kada ga je Tole oterao. Postujem uspeh Antica u kvalifikacijama, svaka cast na tome, ali zbog toga necu da nosim Anticevu sliku u novcaniku i pricam kako se jedino on razume u fudbal jer je poslao Srbiju u Afriku, kao da smo drzava San Marino, pa je to sada svetsko cudo.
            Evo uzmi i vremenski okvir od kada si se rodio, ja sam 1988. i samo je Santrač uradio bolji posao od Antića, s tim da ne mogu da se prisetim ko nas je vodio na EP kada su nas Holanđani nabili sa sve Klajvertonm. To je bilo 2000. a mrzi me i da tražim. Dakle, svi posle njega, Savićević, Klemente, Miha, Pižon ništa, ispadanje u kvalifikacijama, što dolazimo do zaključka da smo više prvenstava propustili nego što smo išli, tj. ono što ja pamtim od kada pratim fudbal je SP 1998, EP 2000 i posle nas nema do ovog SP-a sa Šestkom i SP-a sa Antarom. Neću reći nijednu lošu reč o Antiću, plus čovek je uzimao i sa Atletikom iz Madrida titule, ali ću se složiti sa Frešom da ga je vreme pregazilo, hvala mu na svemu, sve najbolje Antiću. Tu bih stavio tačku, a ostavio vama da nagađate koji bi nas trener doveo do itule prvaka sveta.

            Originally posted by Freshman91 View Post
            Ne znam da li je ova prica Brajkulina tacna da Drulovic ne ume da sastavi trening i da je trazio od drugih da mu to rade (necuveno je to meni ), ali imao je uspeh sa mladima, i mozda je on bas taj covek, mozda.
            Sastav za sada govori da se mozemo nadati necemu, i ja sam blagi optimista za sada, mada bio sam i ranije, da bi na kraju doziveo razocarenje.
            Nzm ni ja da li je tačna, čitao po forumuma, Avangarda mislim, dakle priča iz kategorije "rekla-kazala" ili "može da bude ali ne mora da znači".
            Last edited by Brajkula; 24-02-14, 17:53.

            Comment


            • Vujadin Boškov jebo te on Brajki Nego, zar ne bi bilo bolje da nam Bane igra centralnog beka, zajedno sa Nastasićem, jer i taj deo terena pokriva odlično a da Bastu gurnemo na desnog beka ?
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Originally posted by Mladen View Post
                Nego, zar ne bi bilo bolje da nam Bane igra centralnog beka, zajedno sa Nastasićem, jer i taj deo terena pokriva odlično a da Bastu gurnemo na desnog beka ?
                To sam ja rekao na prvom mestu, za mene je to idealno. Od 98. do 2006. ko nas sve nije vodio, cirkus je to sve bio.
                Ma pusti ti to Brajki rekla-kazala, mrzim ja te moguce insinuacije, sumnjam da je to istina.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ma Ivanovic, Nastasic, Subotic, Kolarov, nema bolje u ovom trenutku, tu nece proci ni Ronaldo a bogami ni Bentner
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Šteta što Medojević nije pozvan, ali verujem da će biti mesta za njega u narednim mečevima...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Видим ја све неки млади момци коментаришу, али ово "време га је прегазило" цццц..... још сте зелени, дечки. Брзо заборављате да је један "временом прегажени" прошле године освојио ЛШ, Бундеслигу и ДФБ Куп..... али ко би реко да је тај Хајнкес имао скоро 70 година.... па овамо Дел Боске, Хицфелд, прије неколико година (сада већ покојни) Луис Арагонес.... Неко би реко: Без старца нема ударца, али ко би памтио све те изреке....

                      Него памет у главу. Са леватом ћемо опет бити 4. у квалификацијама (зато што сада даље иду 3), али ћемо и даље говорити за оне који су нам донијели дане поноса и славе да су бедаци итд.... Сјећам се да су крајем 90их гробари свашта добацивали Саши Ђорђевићу, када је са Барселоном побиједио Партизан у Бг... али то су Срби, пљују само оне најбоље које имају - схватајући да никада им ни ципеле не би могли чистити....

                      АНТАРА ЈЕ НАЈБОЉИ СРПСКИ ТРЕНЕР И МНОГО ЋЕ ВОДЕ ПРОТЕЋИ ДУНАВОМ И САВОМ ДОК МУ НЕКИ НОВИ НЕ БУДУ МОГЛИ ЧИСТИТИ ЦИПЕЛЕ!
                      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                      Comment


                      • Igramo sa Jamajkom i Panamom. Fuck yeah!!!
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Rasta i sesiri...

                          Comment


                          • Comment


                            • Bas me zanima sastav u sredu, da vidimo kako ce to sve izgledati.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • 18h mladi, pa 20:45h matori. Valjda ce Drule da nacini nesto...

                                Comment

                                Working...
                                X