Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anticevu taktiku preko krila su svi procitali. Uspeo da obezbedi prvo mesto u kvalifikacijama sa raspalom Francuskom. Na SP nije pobedio Ganu i Australiju. Stvarno ne vidim razlog zasto ga neki dizu u nebesa, kao da je osvojio SP. A da ne govorim koliku je imao platu.

    Comment


    • Originally posted by PRINCE View Post
      Anticevu taktiku preko krila su svi procitali. Uspeo da obezbedi prvo mesto u kvalifikacijama sa raspalom Francuskom. Na SP nije pobedio Ganu i Australiju. Stvarno ne vidim razlog zasto ga neki dizu u nebesa, kao da je osvojio SP. A da ne govorim koliku je imao platu.
      Вала, ш'о јес' јес'. Далеко бољи резултат показали Шестковић, Клементе, Голуб и Пилс лајт Синиша..... Какав Антић и тренери!

      Као по старом српском обичају: важно је учествовати (али само у квалификацијама)....
      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

      Comment


      • http://hotsport.rs/2014/02/23/matic-...-himnu-za-sve/

        „Ponosim se time što sam Srbin i s ushićenjem pevam ‘Bože pravde’. Iz srca, na moju ruku, još iz vremena igranja za mladu reprezentaciju. Ako je potrebno, pevaću je i za druge. Ali, poštujem pravo izbora onih koji drugačije osećaju, misle i iz bilo kog razloga ćute dok ide himna. Važnije je da se odazovu pozivu, a onda ponašanjem i igrom na terenu pokažu da im je stalo do svoje zemlje“ – istakao je pouzdani vezista Čelsija i srpske selekcije.
        Kad se Bane penzionise, njega za kapitena bez razmisljanja.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by аутсајдер View Post
          Вала, ш'о јес' јес'. Далеко бољи резултат показали Шестковић, Клементе, Голуб и Пилс лајт Синиша..... Какав Антић и тренери!

          Као по старом српском обичају: важно је учествовати (али само у квалификацијама)....
          Tako je. I Anticu i Petkovicu treba izgraditi statue ispred marakane jer su to dva najveca srpska trenerska uma ovoga veka koja su uspela da obezbede odlazak na SP. Ferguson im nije ravan. Pljeske

          Comment


          • Golmani: Vladimir Stojković (Ergotelis), Željko Brkić (Udinese);

            Odbrana: Antonio Rukavina (Valladolid), Branislav Ivanović (Chelsea), Dušan Basta (Udinese), Aleksandar Kolarov (Manchester City), Nenad Tomović (Fiorentina), Milan Biševac (Lyon);

            Sredina terena: Nemanja Gudelj (AZ Alkmar), Radosav Petrović (Gencherbirligi), Nenad Krstičić (Sampdoria), Ljubomir Fejsa (Benfica), Nemanja Matić (Chelsea), Adem Ljajić (Roma), Dušan Tadić (Twente), Zoran Tošić (CSKA Moskva)

            Napad: Lazar Marković (Benfica), Miralem Sulejmani (Benfica), Filip Đorđević (Nantes), Stefan Šćepović (Sporting Gijon).
            Mitrovic, Djuricic nisu pozvani jer imaju obaveze sa mladom repkom, utakmica sa U21 Belgijom ako se ne varam, Nastasic i Subotic zbog povrede.

            Ljajic vracen u tim, a pozvan je i Krsticic sto mene isto raduje. I Brajkija takodje.
            Gudelj je takodje tu kao novajlija.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by PRINCE View Post
              Tako je. I Anticu i Petkovicu treba izgraditi statue ispred marakane jer su to dva najveca srpska trenerska uma ovoga veka koja su uspela da obezbede odlazak na SP. Ferguson im nije ravan. Pljeske
              Možda bolje da dignemo Pils lajtu ili eventualno malom Napoleonu, oni su se bolje pokazali i to sve pješke.

              @Freš, Krstičić, razume se.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Možda bolje da dignemo Pils lajtu ili eventualno malom Napoleonu, oni su se bolje pokazali i to sve pješke.

                @Freš, Krstičić, razume se.
                Najlakše je otići na Svetsko, ništa lakše. Zna se zbog čega smo gubili u Africi, još se videlo na pripremnim mečevima da nešto ne štima. Izgubimo od Ganaca i onda dobijemo Nemačku.

                Comment


                • Ako su Antic i Petkovic bogovi svog zanata, onda mora da je Rajkovic neki marsovac posto je usao u top 8 sa ekipom Gane, ekipom cija je glavna zvezda bio Muntari. A na kraju delili ga penali od top 4.
                  Last edited by Lion; 24-02-14, 13:54.

                  Comment


                  • Basta brat mora konstantno da igra u prvom timu repke. Malo sam još alergičan na ove tipa Tomović i to ali valjda neće biti neka bitnija karika u sledećim kvalifikacijama. Raduje povratak Ljajića, jer svaki igrač njegovog kalibra koji ima pravo nastupa za našu reprezentaciju zaslužuje da nosi dres Srbije bez obzira na veru i naciju.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCE View Post
                      Ako su Antic i Petkovic bogovi svog zanata, onda mora da je Rajkovic neki marsovac posto je usao u top 8 sa ekipom Gane, ekipom cija je glavna zvezda bio Muntari. A jos ga penali delili od top 4. Pljeske
                      Zašto osporavati nečiji uspeh i veličati nečiji neuspeh ? Ako su u sportu jedino merilo rezultati, deluješ kao dovoljno inteligentan lik da sam izneseš zaključak.

                      Inače, glavna zvezda "Crnih zvezda" je bio Asamo Gijan, on ih je i koštao 1/2, promašio penal.

                      Jesmo mi talentovana država, sve to stoji, ali za zemlju u kojoj se gotovo pa ne ulaže u sport i kojoj je privreda u kanalu, zemlju koja ima oko 7,5 miliona stanovnika je kvalifikacija na SP vrhunski uspeh, a sve preko toga bonus. Jedino se kod nas ne opraštaju uspesi, zato smo vrlo verovatno tu i gde jesmo.

                      Antić je ok odradio posao, kvalifikovao se, nismo se tamo obrukali kao npr. sa Šestkom, mada je ta Šestkova repka bila u q zbog svađe na relaciji Vidić-Kežman, plus Deki Stanković ga po nekim pričama postrojavao, plus veliki pritisak na selekciju igrača, da nam tim koji se kvalifikovao nije u potpunosti igrao na SP, i dosta toga i sve je to plod ovog našeg mentaliteta, zavisnog i pakonog najkraće....čudan neki "Nebeski narod".

                      Druge su stvari plata i ona Antićeva kazna od 4 meča zabrane da sedi na klupi, ali pljuvati po čoveku koji nam je pri tom doneo koliko toliko radosti...sad jedino ako smo se nadali da osvojimo SP, onda ok.

                      Originally posted by Mladen View Post
                      Basta brat mora konstantno da igra u prvom timu repke. Malo sam još alergičan na ove tipa Tomović i to ali valjda neće biti neka bitnija karika u sledećim kvalifikacijama. Raduje povratak Ljajića, jer svaki igrač njegovog kalibra koji ima pravo nastupa za našu reprezentaciju zaslužuje da nosi dres Srbije bez obzira na veru i naciju.
                      Pa ne može u prvi tim jer je Ivanović na desnom beku i nož i pogača, ali prva back-up opcija pre pomenutog Tomovića sigurno, možda i Rukavina pre Tomovića da se zove, to je diskutabilno, ovo Bane no1, Basta no2 ne treba da bude upitnik.
                      Last edited by Brajkula; 24-02-14, 14:02.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post

                        Jesmo mi talentovana država, sve to stoji, ali za zemlju u kojoj se gotovo pa ne ulaže u sport i kojoj je privreda u kanalu, zemlju koja ima oko 7,5 miliona stanovnika je kvalifikacija na SP vrhunski uspeh, a sve preko toga bonus. Jedino se kod nas ne opraštaju uspesi, zato smo vrlo verovatno tu i gde jesmo.
                        Ne vidim zasto bi se prastali kad smo mi fudbalska nacija, tj 99% klinaca kod nas trenira ili je barem jednom otislo na trening fudbala. Ulaze su u fudbal vise nego u zdrastvo i policiju (preterujem naravno). Decenijama vec imamo strucnjake koji su priznati u svetu. Palimo se na taj sport kao crnci na NBA.
                        Jedna Holandija sa 16.5 mil stanovnika je osvojila 943 medalja iz klizanja i nemaju problem u zivotu. Ljudi odabrali taj sport koliko god jadan bio al barem utroseno vreme vracaju ocekivanom dominacijom
                        Al aj sve to da ostavimo po strani, pogledaj spisak nasih reprezetantivaca i reci mi da ne bi bila sramota da se ne plasiramo na bilo koje takmicenje u bilo kojoj konkurenciji
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCE View Post
                          Ako su Antic i Petkovic bogovi svog zanata, onda mora da je Rajkovic neki marsovac posto je usao u top 8 sa ekipom Gane, ekipom cija je glavna zvezda bio Muntari. A na kraju delili ga penali od top 4.
                          Antić, a pogotovo Petković nisu bogovi zanata, ali.....
                          1. Ako se proglasi neki neuspeh, i to zvanično, red je da i predsednik odleprša. (nismo valda ja i ti postavljali Antića)
                          2. Ako stvarno želi bolje rezultate, onda je logično da angažuje boljeg a ne lošijeg od Antića.
                          3. Za pare ti ne stoji, pošto je FSS više izgubio sa ovim stručnjacima,nego u vreme kada su plačali Antića. (više se isplati otići na SP, makar i platili trenera za to)
                          Last edited by somborac; 24-02-14, 15:07.
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Zašto osporavati nečiji uspeh i veličati nečiji neuspeh ? Ako su u sportu jedino merilo rezultati, deluješ kao dovoljno inteligentan lik da sam izneseš zaključak.

                            Inače, glavna zvezda "Crnih zvezda" je bio Asamo Gijan, on ih je i koštao 1/2, promašio penal.

                            Jesmo mi talentovana država, sve to stoji, ali za zemlju u kojoj se gotovo pa ne ulaže u sport i kojoj je privreda u kanalu, zemlju koja ima oko 7,5 miliona stanovnika je kvalifikacija na SP vrhunski uspeh, a sve preko toga bonus. Jedino se kod nas ne opraštaju uspesi, zato smo vrlo verovatno tu i gde jesmo.

                            Antić je ok odradio posao, kvalifikovao se, nismo se tamo obrukali kao npr. sa Šestkom, mada je ta Šestkova repka bila u q zbog svađe na relaciji Vidić-Kežman, plus Deki Stanković ga po nekim pričama postrojavao, plus veliki pritisak na selekciju igrača, da nam tim koji se kvalifikovao nije u potpunosti igrao na SP, i dosta toga i sve je to plod ovog našeg mentaliteta, zavisnog i pakonog najkraće....čudan neki "Nebeski narod".

                            Druge su stvari plata i ona Antićeva kazna od 4 meča zabrane da sedi na klupi, ali pljuvati po čoveku koji nam je pri tom doneo koliko toliko radosti...sad jedino ako smo se nadali da osvojimo SP, onda ok.
                            Ja nigde nisam pljuvao Antica, samo mi je muka od prica kako je on nevidjeni trenerski mag u danasnjem svetu fudbala koji je odveo reprezentaciju na SP, kao da je San Marino i Farska ostrva odveo na SP, a ne Srbiju. Pa i Stimac je odveo Hrvate na SP, znaci i on je Ferguson. Respekt Anticu za kvalifikacije, ali poslednje mesto u grupi i porazi od fudbalskih sila Gane i Australije, posebno ako se uporede spiskovi igraca, sigurno nije razlog da Antica smatram trenerskim magom danasnjice, gde boljeg trenera od njega Srbija nece imati. Ali dobro, ti verovatno procenjujes kvalitet reprezentacije na osnovu toga koliko ta zemlja ulaze u sport i privredu, a ne koje igrace ima .

                            Djan je postao prva zvezda u toku SP, a Muntari najzvucnije ime pre pocetka SP-a.

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Ne vidim zasto bi se prastali kad smo mi fudbalska nacija, tj 99% klinaca kod nas trenira ili je barem jednom otislo na trening fudbala. Ulaze su u fudbal vise nego u zdrastvo i policiju (preterujem naravno). Decenijama vec imamo strucnjake koji su priznati u svetu. Palimo se na taj sport kao crnci na NBA.
                              Jedna Holandija sa 16.5 mil stanovnika je osvojila 943 medalja iz klizanja i nemaju problem u zivotu. Ljudi odabrali taj sport koliko god jadan bio al barem utroseno vreme vracaju ocekivanom dominacijom
                              Al aj sve to da ostavimo po strani, pogledaj spisak nasih reprezetantivaca i reci mi da ne bi bila sramota da se ne plasiramo na bilo koje takmicenje u bilo kojoj konkurenciji
                              Pa nismo najjači na planeti, ni u Evropi, ni na Balkanu reklo bi se, nzm zašto je sramota ne plasirati se. Preuveličavamo naše mogućnosti, kao što mi Srbi preuveličavamo nas Srbe u svakom segmentu života, najbolji smo, najpametniji, najlepši itd. No ostavimo to po strani, nije poenta mog posta bila da napišem da li imamo kvalitet da se kvalifikujemo na neko takmičenje pod FIFA ili UEFA, već da je sramota nas takvih kakvi smo da kada to uradimo pljunemo po onome koji nam je u tome pomogao, pa tako Antić ne valja kao selektor, Milijaš kao igrač te povezivanja istog sa pozivom i opravdanosti istog, Žigić pre Danka Lazović itd. Čovek je napravio rezultat, kiksnuo je na kraju sa Australijom baš glupo jer nije imao plan B i to je to. Kanal je veći bio što je neosnovano smenjen, tj. postojali su neki razlozi, i još gluplja stvar je što @somborac kaže što su umesto njega postavili lošijeg stručnjaka.

                              Ode opet predaleko. Hvala Antiću na tome, kad neko napravi veći uspeh od njega reći ću da je bio bolji od istog, dotle mogu svi ti treneri zajedno sa ovim što može da vodi samo davljenike po Seriji A, a čim pred njega stvae neki zahtev da bude u boljem delu tabele desi se scenario "Fiorentina ili Srbija", da mu se sagnu. Odgovornost na alibi FSS na takvim postupcima, promene u istom razume se, ne samo zbog gore navedenih poteza, već i zbog poteza Siniša, dovodiš selektora da te odvede na SP, on očigledno gubi šansu i ti iznosiš razume se alibi o nekom podmlađivanju reprezentacije. Još jedan minus, i na kraju ista ta reprezentacija nema selektora pred sam početak novog ciklusa što su isto osnovi za neki neuspešan ishod istog.
                              Last edited by Brajkula; 24-02-14, 15:26.

                              Comment


                              • Originally posted by somborac View Post
                                Antić, a pogotovo Petković nisu bogovi zanata, ali.....
                                1. Ako se proglasi neki neuspeh, i to zvanično, red je da i predsednik odleprša. (nismo valda ja i ti postavljali Antića)
                                2. Ako stvarno želi bolje rezultate, onda je logično da angažuje boljeg a ne lošijeg od Antića.
                                3. Za pare ti ne stoji, pošto je FSS više izgubio sa ovim stručnjacima,nego u vreme kada su plačali Antića. (više se isplati otići na SP, makar i platili trenera za to)
                                E ti si sada vec presao na pricu o Toletu, sa kojom se u vecini slazem.

                                Comment

                                Working...
                                X