Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma samo je pitanje hoce li biti marioneta ili ne.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Bice sigurno, uvek ce se naci neki padobranac.Uvek ce se naci neki Aleksandar Trisovic, Veseljko Trivunovic, Marko Miric, Nemanja Rnic...Samo ne verujem da ce to da bude kao kod Mihe, dobra vest je da ce Ljajijca da vrati u repku, a i sa par njih je saradjivao pre.

      Comment


      • Zar se to pitanje uopste postavlja dok je Tole i kompanija na celu saveza?

        Comment


        • Znaci Pacoje. Dobro je, mogu da nastavim da navijam protiv njih.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Pa zar posle Shamroka moram opet da ga gledam
            Nema nade za nas.

            Dzaba nam toliki dobri igraci kada je savez toliko jadan i bedan.
            Sto je najgore i dalje cu ici na utakmice...

            Comment


            • Prodaše nam priču da će Tole da ide u decembru, ne znam ko je u to opšte poverovao

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Sto je najgore i dalje cu ici na utakmice...
                That's the spirit.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ja nekako uvek "moram" da navijam za repku koliko god da sam nezadovoljan dešavanjima u našem fudbalu, jbg nekako je to trebanje, nmg ja da gledam te utakmice ravnodušnom, uvek se kidam i živciram, čak se nekada zapitam na osnovu svega i da li sam glup !?
                  Last edited by Brajkula; 07-02-14, 15:53.

                  Comment


                  • Ma navijaj slobodno protiv brate. Pa u Srbiji to nije ništa strano. Ja uvek ponavljam da smo mi sami sebi dovoljno, ne treba nam niko sa strane da nam napakosti.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      Prodaše nam priču da će Tole da ide u decembru, ne znam ko je u to opšte poverovao
                      buraz,nije rekao koje godine,hahahah

                      Comment


                      • http://mondo.rs/a661360/Sport/Fudbal...ednji-cas.html

                        Gangula pokreni ringišpil, neka krene vašar

                        Comment


                        • Pa OK, nije pacoje, znaci sada ce biti ili Sinisa ili Jankela. Ne znas s kim je veca sreca. Sve sem Djukica, Drulovica ili stranca je sviranje u onu stvar. Ali njima se ne moze bas tako lako donositi gotov spisak by Falji.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Bio je Đukić pa mu je Rnić igrao štopera, isti je to q ko Miha generalno.

                            Comment


                            • Ma to su bile prijateljske, ne sumnjam da bi u zvanicnim bilo drugacije.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • tacno sam znao da nece dati saletu da bude selektor, jedan veliki strucnjak koji je sa 40.000 evra budzeta odveo partizan u ls i pri tome jedini srbin koji je trenirao neki srpski tim u ls
                                ocekujem da trener bude vrsni strucnjak srpski murinjo koji iz dva pokusaja nije ni bio blizu partizanu
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X