Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Antic se vise nikada nece vracati, sve da mu daju Murinjovu platu. I bolje za njega sto je tako.

    Nash, mislio sam na to da Dzaji savrseno odgovara Miha. Ima i on svoje igrace koje valja progurati, lako ce naci zajednicki interes.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Antic se vise nikada nece vracati, sve da mu daju Murinjovu platu. I bolje za njega sto je tako.

      Nash, mislio sam na to da Dzaji savrseno odgovara Miha. Ima i on svoje igrace koje valja progurati, lako ce naci zajednicki interes.
      Stoji to ali nece iskljucivo Dzaja da se pita, on prosto nema tu moc.

      Ko god da dodje, cenim da ce prvi potez biti sklanjanje Mihe kao privremena kupovina poena kod naroda. Posle ce naci nekog svog dunstera koji ce pozvati Matica i Ljajica a igraci ce da se guraju malo na neke druge pozicije u zavisnosti od toga s kojim se menadzerom radi.
      sigpic

      Comment


      • Realno Antic i ne treba da dodje sta mu je Tole(LOPOV) uradio ne bi se ni ja vracao u Savez vise za bilo kakve pare.
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • Ne bi me čudilo da Drulovića prekomanduju 2 stepenika više...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Il Capitano View Post
            Ne bi me čudilo da Drulovića prekomanduju 2 stepenika više...
            Pa odmah su se pojavile priče u novinama nakon osvajanja EP-a da bi on mogao biti dobar naslednik na mesto selektora A reprezentacije. Šta znam. Djukić je stvarno dobar stručnjak, i šteta je što je onako najuren, a kako sad ima i dobar posao u Španiji, mislim da on kao jedna od opcija otpada. Voleo bih nekog stručnjaka koji će gajiti moderan napadački fudbal. Ali ponovo, ne mogu a da se ne osvrnem na realnost, i ubedjen sam da će se na mesto selektora doći neka persona koja će ugadjati višim interesima kao što rekoše Nebojša i Neško.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Jel zna neko kad pocinje prodaja karata za Srbija - Hrvatska?

              Comment


              • http://www.fss.rs/sr/coaches/vesti/s...тска.html

                Comment


                • Uuuu jbt. Sva sreca sto smo ocajni pa ce verovatno biti karata i na dan utakmice

                  Comment


                  • Haha..to svakako!

                    Comment


                    • Ne igraj se Ljubo. Kupi kartu na vreme
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Ne igraj se Ljubo. Kupi kartu na vreme
                        Ici cu ovih dana

                        Comment


                        • Ići ću* Zavidim ti. Pročitaj uputstvo. Svako ko bude u alkoholisanom stanju, neće moći da prisustvuje meču, bez obzira što poseduje ulazncu. Znam, znam, ali jebiga.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            Ići ću* Zavidim ti. Pročitaj uputstvo. Svako ko bude u alkoholisanom stanju, neće moći da prisustvuje meču, bez obzira što poseduje ulazncu. Znam, znam, ali jebiga.
                            To me do sad nije sprecavalo
                            A i ne moguce je gledati Sinisine orlove u treznom stanju.

                            Comment


                            • Ne, ozbiljno ti kažem čitao sam da će biti kao velike kontrole, da neće smeti ništa da se unosi, maltene ni zastave, neke male kao šta ti znam, gde ne može primer jasno biti vidljivi uvredljivi transparenti i tako, i da osobe kod kojih se ustanovi da su u alkoholisanom stanju (manje ili više) neće moći da udju na stadionu. Mada kapiram da si do sad postao, nešto tipa kameleon kamuflaža je zakon
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Ne, ozbiljno ti kažem čitao sam da će biti kao velike kontrole, da neće smeti ništa da se unosi, maltene ni zastave, neke male kao šta ti znam, gde ne može primer jasno biti vidljivi uvredljivi transparenti i tako, i da osobe kod kojih se ustanovi da su u alkoholisanom stanju (manje ili više) neće moći da udju na stadionu. Mada kapiram da si do sad postao, nešto tipa kameleon kamuflaža je zakon
                                Pa necu nista da unosim na stadion, a kamuflaza je najmanji problem

                                Mogu samo da mi se sagnu

                                Comment

                                Working...
                                X