Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Прижељкујем ову утакмицу, а ФИФА ће одобрити исту, ако Толе да сагласност за Косово. Што се тича наступа, надам се да неће бити позвани ниједан бх.репрезентативац, али ни они који играју (или су играли) за Србију или Њемачку! Свеједно се не би одазвали, али нам и не требају! Ово је прилика да се састави селекција играча из клубова Републике Српске који би исказали свој пуни потенцијал и евентуално се продали у наредном периоду. И наравно хепенинг за супортере!
    винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

    Comment


    • Originally posted by аутсајдер View Post
      Прижељкујем ову утакмицу, а ФИФА ће одобрити исту, ако Толе да сагласност за Косово. Што се тича наступа, надам се да неће бити позвани ниједан бх.репрезентативац, али ни они који играју (или су играли) за Србију или Њемачку! Свеједно се не би одазвали, али нам и не требају! Ово је прилика да се састави селекција играча из клубова Републике Српске који би исказали свој пуни потенцијал и евентуално се продали у наредном периоду. И наравно хепенинг за супортере!
      Не бих се сложио да не треба звати играче ван лиге РС. Ипак је то репрезентација РС а не лиге РС. Зашто не звати Стевановића, Огњена и Стојана Врањеша, Билбију, Граховца из Оцелула ..... Нарано и из домаће лиге. Ја бих упутио позиве и Марку Марину, Суботићу и Кузмановићу као и играчима које имају право из репрезентације БХ бранити боје РС а њихова ствар је да ли ће се одазвати. Једино кога не би звао то су ти неки репрезентативци Хрватске тип Чорлуке. То је сулуда идеја. Што се тиче селектора, мислим да би требало узети неког перспективног тренера из прве лиге РС и наградити га тиме. Наравно Стојановић из Јагодине најбољи стријелац ЈСЛ
      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-06-13, 18:37.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
        Не бих се сложио да не треба звати играче ван лиге РС. Ипак је то репрезентација РС а не лиге РС. Зашто не звати Стевановића, Огњена и Стојана Врањеша, Билбију, Граховца из Оцелула ..... Нарано и из домаће лиге. Ја бих упутио позиве и Марку Марину, Суботићу и Кузмановићу као и играчима које имају право из репрезентације БХ бранити боје РС а њихова ствар је да ли ће се одазвати. Једино кога не би звао то су ти неки репрезентативци Хрватске тип Чорлуке. То је сулуда идеја. Што се тиче селектора, мислим да би требало узети неког перспективног тренера из прве лиге РС и наградити га тиме. Наравно Стојановић из Јагодине најбољи стријелац ЈСЛ
        To su sve momci koji igraju za A reprezentaciju ili mladu reprezentaciju osim Stojana,a i on je imao nastup za A reprezentaciju pa pretpostavimo da FIFA i UEFA prihvate ovaj prijedlog,utakmica ce se vjerovatno igrati u njihovom terminu,a s obzirom da mi tad igramo sa Amerikom samo mi reci kako si mislio da se oni pozovu.

        Inace imao bi svasta reci na ovu temu jer ova utakmica nazalost nikakve veze nema sa sportom,ali ovaj forum nije predvidjen za to.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          To su sve momci koji igraju za A reprezentaciju ili mladu reprezentaciju osim Stojana,a i on je imao nastup za A reprezentaciju pa pretpostavimo da FIFA i UEFA prihvate ovaj prijedlog,utakmica ce se vjerovatno igrati u njihovom terminu,a s obzirom da mi tad igramo sa Amerikom samo mi reci kako si mislio da se oni pozovu.

          Inace imao bi svasta reci na ovu temu jer ova utakmica nazalost nikakve veze nema sa sportom,ali ovaj forum nije predvidjen za to.
          Утакмица је предвиђено да се игра 13. или 15. августа а БХ игра 14. Граховац брани за Оцелулу и не игра ни за једну репрезентацију млади Граховац и Билбија не играју против Америке. Остали ако играју за БХ није уопште проблем да дођу одиграју макар полувријеме а опет позвати не значи никоме наметати ништа. Свако процјењује желили ли и може ли доћи и играти, апсолутно слободан избор што не значи да их не треба звати
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
            Утакмица је предвиђено да се игра 13. или 15. августа а БХ игра 14. Граховац брани за Оцелулу и не игра ни за једну репрезентацију млади Граховац и Билбија не играју против Америке. Остали ако играју за БХ није уопште проблем да дођу одиграју макар полувријеме а опет позвати не значи никоме наметати ништа. Свако процјењује желили ли и може ли доћи и играти, апсолутно слободан избор што не значи да их не треба звати
            Jeste 13. igra za RS,a 14. za BiH reprezentaciju.Ne znam jel se pravis lud ili stvarno mislis da je to moguce i da stvarno mislis da cak i kad bi oni htjeli igrati da bi to nas savez i Susic dopustili.

            U narednom periodu ocekujem pravu igranku od ovoga.Samo nek je komsiji crkla krava.
            Last edited by Joe Cole 10; 26-06-13, 23:13.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Jeste 13. igra za RS,a 14. za BiH reprezentaciju.Ne znam jel se pravis lud ili stvarno mislis da je to moguce i da stvarno mislis da cak i kad bi oni htjeli igrati da bi to nas savez i Susic dopustili.

              U narednom periodu ocekujem pravu igranku od ovoga.Samo nek je komsiji crkla krava.
              О коме причаш конкретно, ко игра за БХ? Ако се не варам само неки од браће Врањеш игра, и то је све.
              И има пар ових момака што играју за младу репрезентацију. Понављам још једанпут, све је ствар избора и одлука тог играча.
              Ово би била прилика и за неке момке који играју у ЈСЛ попут Стојановића из Јагодине да се наметну ФСС
              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-06-13, 23:18.
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                О коме причаш конкретно, ко игра за БХ? Ако се не варам само неки од браће Врањеш игра, и то је све.
                И има пар ових момака што играју за младу репрезентацију. Понављам још једанпут, све је ствар избора и одлука тог играча.
                Ово би била прилика и за неке момке који играју у ЈСЛ попут Стојановића из Јагодине да се наметну ФСС
                S obzirom da ce igrati i A i mlada reprezentacija mislim i na Vranjesa i na Stevanovica i na Bilbiju.Tu se uopste ne postavlja pitanja zele li igrati ili ne,jer njihova reprezentacija igra u tom terminu i oni nisu dosli na odmor igrati sa rajom na male pa da svaki dan igraju negdje drugo.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • овако до 10. јула треба бити изабран селектор рс, па затим треба стићи одобрење од фифа а тек онда можемо конкретније коментарисати састав и остало.
                  сад нас двојица можемо до сутра причати да ли њих тројица могу или желе или не могу, о том по том. мислим да би се све то дало договорити поготово што су све то пријатељски мечеви и што се више мање свугдје испробавају и неки нови играчи ....

                  P.s. Ћиро Блажевић изјавио да ће бити селектор РС ако га позову
                  Last edited by ФК Борац Бања Лука; 27-06-13, 14:13.
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                    Не бих се сложио да не треба звати играче ван лиге РС. Ипак је то репрезентација РС а не лиге РС. Зашто не звати Стевановића, Огњена и Стојана Врањеша, Билбију, Граховца из Оцелула ..... Нарано и из домаће лиге. Ја бих упутио позиве и Марку Марину, Суботићу и Кузмановићу као и играчима које имају право из репрезентације БХ бранити боје РС а њихова ствар је да ли ће се одазвати. Једино кога не би звао то су ти неки репрезентативци Хрватске тип Чорлуке. То је сулуда идеја. Што се тиче селектора, мислим да би требало узети неког перспективног тренера из прве лиге РС и наградити га тиме. Наравно Стојановић из Јагодине најбољи стријелац ЈСЛ
                    Што се тиче Граховца о њему све најбоље - наравно да треба играти за нас! А ове Босанце никада не бих звао - они су изабрали своју репрезентацију и нека играју за њих (немам ништа против, али нису дио нас)! Играче из Србије (мислим на репрезентативце) не бих звао јер они требају Србији - нема потребе да се то претвара у некакву ревију: мало за Србију, мало за РС. Марин је рекао своје недавно и више је него довољно од њега то што је рекао - не треба нам, нити као играч ни као особа... Простора треба дати нашим млађим играчима који би могли остварити (бар осредњу) инострану каријеру - јер боље је играти и у Румунији, Словачкој или Израелу, него бити "врхунски" на Балкану!

                    Што се тиче селектора позвао бих Антару чисто да Толету и његовим пуленима-кретенима објасни неке ствари на терену. С њим добијамо браћу преко Дрине ладно 3-1

                    ПС. Јални могу да (се) пуше!
                    винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                    Comment


                    • Izgleda Fifa zabranila utakmicu . Nažalost očekivano
                      sigpic
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Devil View Post
                        Izgleda Fifa zabranila utakmicu . Nažalost očekivano
                        Није забранила, демантовано вечерас из ФСРС јер захтјев није ни послат. Чека се да ФСС дадне коначан термин па ће онда и ФСС и наш савез послати званичан захтјев.

                        Било би лијепо да се одигра, пун стадион, доза адреналина репрезентацији пред меч са Хрватима и све, али и по мом мишљењу шансе су јако мале
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Fudbaler njemačkog bundesligaša Hamburga Gojko Kačar, rekao je ukoliko dođe do navedene utakmice, Rado bih se odazvao pozivu da igram za reprezentaciju Republike Srpske, naravno pod uslovom da me selektor pozove.

                          Srpska bi imala odličan tim za koji bi osim mene mogli da igraju Kuzmanović, Marin, Subotić. Radović, Misimović, Stevenović, Vranješ, Grahovac... Bila bi to odlična ekipa, ništa slabija od reprezentacija iz okruženja

                          Obaveze koje imam kao profesionalni fudbaler spriječile su me da češće dolazim u zavičaj mojih Kačara. Oduševljen sam gostoprimstvom ljudi i prirodnim ljepotama ovog kraja. Sada mi je jasno zašto je moj djed Gojko stalno ponavljao da je to najljepše mjesto na svijetu. Kačarevi su rodom iz jedne male opštine na rubu RS, Jezero.
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 30-06-13, 21:57.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Neven Subotić, svejedno RS ili Srbija

                            Defanzivac Borusije Dortmund boravio je na kratkotrajnom odmoru u Banji Kulašima kod Prnjavora gdje je posjetio djeda, baku i rođake.

                            "Rođen sam u Banjaluci i uvijek rado dolazim u Republiku Srpsku u posjeti rodbini i prijateljima, svaki put kada mi to profesionalne obaveze dozvole", rekao je Subotić, prenosi "Sportski žurnal".

                            "Igrao bih za Republiku Srpsku pod uslovom da se s tim složi selektor Siniša Mihajlović i Fudbalski savez Srbije. U svakom slučaju želim da budem akter tog susreta u Banjaluci, nije važno na kojoj strani".
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Izgleda da se ipak u avgustu nece igrati protiv kosmickih sampiona u medvedjem fudbalu u Banja Luci vec protiv slabasne Kolumbije u Novom Sadu Izgleda da su se uplasili tog strasnog tima pa da ne naruse samopouzdanje pred Hrvate.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Бањалука своју безусловну и велику подршку националном тиму ће показати и у октобору без обзира на све

                                Колумбија у Новом Саду, свакако добра прилика за Новосађане да погледају једну тако квалитетну репрезентацију попут њих остало је све -. Дезорганизованом и деморалисаном тиму утакмица таквог калибра не може ништа помоћи

                                Репрезентацији треба оваква атмосфера и енергија са трибина, и тренутно је само у БЛ може имати

                                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 06-07-13, 01:26.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X