Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta što je verovatno apriiiliiiliii li.

    EDIT: Pa da.
    Last edited by miloolja; 31-03-13, 23:35.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Richairo Zivkovic pristao da igra za nas.

      Milos Degenek takodje, kao i onaj mali iz Atletico Madrida. Ako, ako..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • I samo jedan pristojan selektor da se postavi

        Comment


        • Dobri smo na rang listi 40. Panama je ispred nas nismo za fudbal odavno treba na tim terenima fudbalskim napraviti bazene pa da vladamo suvereno u vaterpolu
          GIFSoup

          Comment


          • Evidentno je da su nas uništili i Miha i Tole ali opterećivati se zbog jedne liste na kojoj su Hrvati 4. a Brazil 19. nije preporučljivo.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ta lista je glupost, uzorak je premali, metode su potpuno besmislene. To su se samo nasi ljudi palili da udjemo u top 10.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Evidentno je da su nas uništili i Miha i Tole ali opterećivati se zbog jedne liste na kojoj su Hrvati 4. a Brazil 19. nije preporučljivo.
                Znam da je lista cesto smesna i ne treba zaista pridavati joj neki znacaj ,ali u nasem slucaju mi smo i dobro kotirani kako igramo i kaka je situacija u nasem fudbalu
                GIFSoup

                Comment


                • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=705408

                  Comment


                  • Мало фалило да останемо без Ђуричића http://www.youtube.com/watch?feature...&v=EPfYhAL9-KA

                    Comment


                    • Meni samo jedno nije jasno... zasto Krasic ne igra za reprezentaciju ... decko je bolji za klasu od ovih nasih.
                      Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                      Comment


                      • Originally posted by Mita View Post
                        Meni samo jedno nije jasno... zasto Krasic ne igra za reprezentaciju ... decko je bolji za klasu od ovih nasih.
                        Ti ili si neki ozbiljan trol pa nas zezas ovde, ili stvarno ne znas koliko je Krale propao. Jesi cuo da je otisao iz Juvea ???
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Po izjavama selektora, verovatno će Kataji biti na spisku za utakmicu sa Belgijom. Ko li je zagrizo za Katajija majku mu.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Mihajlović razmišlja o novom ugovoru s FSS

                            Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović rekao je danas da je spreman da razgovara o novom ugovoru sa rukovodstvom FSS, uprkos tome što je na početku kvalifikacija za Prvenstvo sveta najavio da će napustiti funkciju u slučaju da se ne izbori plasman u Brazil.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Duša naša, a ja se uplašio da ne da otkaz
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Kad Tole odleti na leto, isto se pise i Mihajlovicu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X