Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ali apsolutni vrhunac vecerasnje utakmice je to sto je neki lik na tribinama posle prvog gola povikao:"Puni boraniju!", ne znam da li je jos neko slucajno cuo kakav smo mi narod, kakav je to mentalitet...

    Comment


    • Mamba, Nes i Vladream sve je na mestu.

      Msm Vidic i odlican stoper u istu recenicu, pa to moze samo lud, glup i potpuni nepoznavalac fudbalske igre da izgovori.

      Ajde ovo sto je radio u Rusiji nebitno, msm ko to jos prati. Ali od kad je presao u Junajted, prosto se raspao.

      4 lige,3 liga kupa, LS, Interkontinetalni kup, u timu godine PL 4 puta, 2 puta igrac sezone od strane glavnog sponzora lige Barklisa, 2 puta u Fifinom timu godinu, 3 puta u Evropskom timu godine. Usput je i postao stalni kapitan kao stranac u jednom tako velikom klubu. A da, uvek je igrao u I postavi, nije da je neko drugi "osvajao" sve ove titule za njega.

      Osim toga, apsolutno se slazem sa vama, totalna kanta od igraca, sigurno najprecenjeniji stoper svih vremena.

      P.S. Nasa misljenja su subjektivna ali su zato misljenja 2 lika koji navijaju za Liverpul i Partizan+lika koji ogranski prezire PL a jos jace Mancester Juanjted extra objektivna.
      Last edited by ExEric; 27-03-13, 14:45.
      sigpic

      Comment


      • Михајловић: Још нас нико није надиграо у ових шест мечева!
        Al kako je njemu dobro.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Da li sam objektivna, nemam pojma, ali to nisam ni rekla, ali da ga mrziš... mrziš ga (mada je to možda i uticaj drugih)... jer apsolutno ne razumem zašto ti on sada smeta. Što ne idemo u Brazil?
          Isuviše ga često pominješ u poslednje vreme u negativnom kontekstu, totalno bezrazložno.
          Verovatno su ovi iz MU neuki, šta znaju Englezi... ah, zaboravila sma da ta liga ništa ne valja.
          Pa to ja ne smatram engleskom ligom. Samo se na njihovoj teritoriji odrzava. Cak ni novac vise nije njihov, o igracima da ne pricamo. Ali ne zelim ponovo o tome.
          Nisam ga sada ja prvi pomenuo, samo sam se ukljucio u diskusiju i odabrao jednu stranu, forum je, zbog toga smo ovde.
          I ne mrzim ga, samo da mislim da nije toliko dobar igrac. Odmah sam predstavljan kao srbomrzac. Ne na forumu, vec gde god to izjavim.

          @Aleksa

          Prvo se moras uozbiljiti da bi mogao tako pisati.
          Last edited by Black Mamba 24; 26-03-13, 22:28.
          sigpic

          Comment


          • Misliš Vidomrzac? A ako ti većina tako kaže, onda moraš da se zapitaš šta nije u redu...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Misliš Vidomrzac? A ako ti većina tako kaže, onda moraš da se zapitaš šta nije u redu...
              Ne, ne. Ja kazem bolji Silva ( ako porede u poslednjih 20) ja kazem bolji Nesta. I kad ne znaju sta ce onda ide : " Ali Vidic je Srbin, jesi ti retardiran, kako ces reci da on nije najbolji na svet !?!" Naravno, nadje se tu i neki grobar koji se slaze sa mnom.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Mamba, Nes i Vladream sve je na mestu.

                Msm Vidic i odlican stoper u istu recenicu, pa to moze samo lud, glup i potpuni nepoznavalac fudbalske igre da izgovori.

                Ajde ovo sto je radio u Rusiji nebitno, msm ko to jos prati. Ali od kad je presao u Junajted, prosto se raspao.

                4 lige,3 liga kupa, LS, Interkontinetalni kup, u timu godine PL 4 puta, 2 puta igrac sezone od strane glavnog sponzora lige Barklisa, 2 puta i Fifinom timu godinu, 3 puta u Evropskom timu godine. Usput je i postao stalni kapitan kao stranac u jednom tako velikom klubu. A da, uvek je igrao u I postavi, nije da je neko drugi "osvajao" sve ove titule za njega.

                Osim toga, apsolutno se slazem sa vama, totalna kanta od igraca, sigurno najprecenjeniji stoper svih vremena.

                P.S. Nasa misljenja su subjektivna ali su zato misljenja 2 lika koji navijaju za Liverpul i Partizan+lika koji ogranski prezire PL a jos jace Mancester Juanjted extra objektivna.
                Svaki stoper s malo jacom tehnikom ga redovno razbijao. Najgori igrac 2 finala sa Barsom + polufinale s Milanom 2007. Mancester godinama igra tako da je Rio neutralizator protivnickih napadaca koji pored njega jedva loptu primaju a drugi stoper, koji je neko vreme Vidic, se istice sa dosta intervencija i anticipacijom koja mu je stvarno vrhunska i najjaci segment igre. Kad neki Tores ili Eto uzme loptu, odose 2-3 prsljena, zato ima toliko povreda verovatno. Ria npr. nikad nije bilo moguce tako posprdati. Isto kao Rikardo Karvaljo, koliko ga je samo Teri cupao.

                Dobar jeste, ni blizu kao sto ga predstavljaju. A to sto je proglasavan za najboljeg ili bio u nekom idealnom timu je u danasnjem fudbalu nebitno. Te nagrade su odavno postale smece. Na kraju krajeva i taj Mesi je od 4 Zlatne Lopte samo 2 zasluzio.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Mamba, Nes i Vladream sve je na mestu.

                  Msm Vidic i odlican stoper u istu recenicu, pa to moze samo lud, glup i potpuni nepoznavalac fudbalske igre da izgovori.

                  Ajde ovo sto je radio u Rusiji nebitno, msm ko to jos prati. Ali od kad je presao u Junajted, prosto se raspao.

                  4 lige,3 liga kupa, LS, Interkontinetalni kup, u timu godine PL 4 puta, 2 puta igrac sezone od strane glavnog sponzora lige Barklisa, 2 puta i Fifinom timu godinu, 3 puta u Evropskom timu godine. Usput je i postao stalni kapitan kao stranac u jednom tako velikom klubu. A da, uvek je igrao u I postavi, nije da je neko drugi "osvajao" sve ove titule za njega.

                  Osim toga, apsolutno se slazem sa vama, totalna kanta od igraca, sigurno najprecenjeniji stoper svih vremena.

                  P.S. Nasa misljenja su subjektivna ali su zato misljenja 2 lika koji navijaju za Liverpul i Partizan+lika koji ogranski prezire PL a jos jace Mancester Juanjted extra objektivna.
                  Da, navijam. Mozda mi ti neces verovati, ali ovo ne utice na mene uopste. Da si napisao " lik koji mrzi Engleze" bio bi blizi. Evo Olja ti to moze potvrditi. Nije Vidic Englez, ali za mene kao da jeste.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Crna Zmija View Post
                    Ne, ne. Ja kazem bolji Silva ( ako porede u poslednjih 20) ja kazem bolji Nesta. I kad ne znaju sta ce onda ide : " Ali Vidic je Srbin, jesi ti retardiran, kako ces reci da on nije najbolji na svet !?!" Naravno, nadje se tu i neki grobar koji se slaze sa mnom.
                    Poredila ga sa drugima nikada nisam, niti sam ikada rekla da je najbolji na svetu. Znam da je tim za koji svim srcem navijam, u žestokoj buli kada on ne igra, da stavlja glavu u torbu, tamo gde mnogi ne bi ni nogu... i tako već godinama.
                    A tako je bilo i u reprezentaciji. S tim što u njoj ne štima ništa, pa onda nekako je uvek najlakše po onima koji daju najviše, koji se ne bune previše.. da opletemo.
                    Uostalom tako je i u realnom životu. Kad porasteš videćeš (mislim kada počneš da radiš).
                    Prema tome on je za mene odličan stoper, iako na ovdašnje većinsko zadovoljstvo spadam u lude, glupe i potpune nepoznavaoce fudbalske igre.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Jbt ispade Vidara prosek stoper...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Poredila ga sa drugima nikada nisam, niti sam ikada rekla da je najbolji na svetu. Znam da je tim za koji svim srcem navijam, u žestokoj buli kada on ne igra, da stavlja glavu u torbu, tamo gde mnogi ne bi ni nogu... i tako već godinama.
                        A tako je bilo i u reprezentaciji. S tim što u njoj ne štima ništa, pa onda nekako je uvek najlakše po onima koji daju najviše, koji se ne bune previše.. da opletemo.
                        Uostalom tako je i u realnom životu. Kad porasteš videćeš (mislim kada počneš da radiš).
                        Prema tome on je za mene odličan stoper, iako na ovdašnje većinsko zadovoljstvo spadam u lude, glupe i potpune nepoznavaoce fudbalske igre.
                        Nisam ni rekao da si ga ti poredila sa drugim igracima. Ali budi iskrena i priznaj da si mislila da je najbolji na svetu (ne sad, pre par sezona). Pola foruma je, 99% navijaca Junajteda, skoro isto i navijaca Zvezde, a nesto manje neutralaca, samo ako su Srbi.

                        @ Fresko

                        Ne kenjaj.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Jbt ispade Vidara prosek stoper...
                          Nikako prosek ali ne moze taj u istu recenicu sa Kelinijem, Tijagom, Riom, Terijem i tom ekipom. Oni prvo, pa posle moze on. U ovoj zemlji se mnogo preteruje sa njim i Stankovicem, verovatno zato sto malo nasih igraca igra u takvim klubovima ali daleko su oni od onoga sto ispadaju i kao igraci i kao ljudi. A posebno ide na zivce to da moras da ih volis jer su Srbi.

                          Pritom to nema veze s tim sto su bivsi igraci Zvezde kad sam ja u pitanju. Jedan od ljudi cije klipove najradje pogledam je Rambo Petkovic, Jugovica isto mnogo gotivim i cenim, Zigaru, do skora Mihu i sad Luku Milivojevica Ima verovatno jos samo ne mogu da se setim sad. Nema to veze nikakve.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Crna Zmija View Post
                            Nisam ni rekao da si ga ti poredila sa drugim igracima. Ali budi iskrena i priznaj da si mislila da je najbolji na svetu (ne sad, pre par sezona). Pola foruma je, 99% navijaca Junajteda, skoro isto i navijaca Zvezde, a nesto manje neutralaca, samo ako su Srbi.
                            Nemam problem to Srbi - ne Srbi..itd, tako da nema potrebe da svaki put o tome pišeš.
                            Nema veze što je pripadnik mog naroda, ima još nekoliko koji to nisu i stavljam ih u isti koš.
                            Teško da mogu da budem realna i objektivna, ali to isto važi i za tebe.. tako da mi nije jasno šta hoćeš da dokažeš ovim?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              sad Luku Milivojevica Ima verovatno jos samo ne mogu da se setim sad. Nema to veze nikakve.
                              Koji je to Bog <3 Klasa, prekaljena klasa. Kad LBJ kaze za njega da je oduvek bio igracina onda nema potrebe bilo sta dalje pisati. Dominacija potpuna.

                              @Brajkulice: tako je prizivaj Grofa da nam ubaci Takija u repku da se posprda sa raznim Scepovicima, Djordjevicima itd...
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Crna Zmija View Post
                                @ Fresko

                                Ne kenjaj.
                                Sta da ne kenjam, isprozivaste coveka najstrasnije, sve se zaboravlja sta je on uradio kroz svoju karijeru, pamte se samo losi potezi nazalost, kao kod izvodjenja penala, nikada se ne pamte oni koji su dali, vec oni sto su promasili. Tada je bio WC stoper, sada ispade limitiran, spor, nikakav, i da nije bilo svemocnog Ria, Utd verovatno nista ne bi uradio, am I right ???

                                I opet se Nastasic dize u nebesa, te komentari kako je pokazao vise nego Vidic u celoj svojoj reprezentativnoj karijeri, kakve su to budalastine ???
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X