Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    To je sve teorija zavere my friend. Poenta je price sto ovima i ne odgovara stranac, tako da mi to necemo videti dok je Toleta i ostale bagre...
    Veruj ti meni da nema leba od pomenutih stranaca.

    Ja i jesam za stranca ali da bude Kinez ili Japanac, jedino tad bi se znalo reda. Sve ostalo je kerov kurac.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Veruj ti meni da nema leba od pomenutih stranaca.

      Ja i jesam za stranca ali da bude Kinez ili Japanac, jedino tad bi se znalo reda. Sve ostalo je kerov kurac.
      A ovo sada je kurac od ovce.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Inace, raspalim Skotima ne igraju dva najbolja igraca protiv nas, Robert Snodgras i Stiven Flecer. Jos Strahan najavljuje eksperimentisanje. Tako da ce biti veca bruka i od one sa Estonijom ako izgubimo.
        sigpic

        Comment


        • Dok ne ode Karadzic i ne dodje mlad coek sa mladim ljudim od sebe nema ljebe, i da nije mafijas kao ovaj, i onda ce doci i trener.
          To moze biti za jedno dvadeset godina, kad postanemo drzava bez korupcije, cekacemo i taj dan da se vrati fudbal.
          Ovi ljudi nemaju obraz, prvo incident u Italiji, pa Estonija, pa Slovenija, pa Makedonija, pa ovo juce, oni samo nema promjena samo guraj naprijed...
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Dok ne ode Karadzic i ne dodje mlad coek sa mladim ljudim od sebe nema ljebe, i da nije mafijas kao ovaj, i onda ce doci i trener.
            To moze biti za jedno dvadeset godina, kad postanemo drzava bez korupcije, cekacemo i taj dan da se vrati fudbal.
            Ovi ljudi nemaju obraz, prvo incident u Italiji, pa Estonija, pa Slovenija, pa Makedonija, pa ovo juce, oni samo nema promjena samo guraj naprijed...
            Ode Karadzic i dodje ti mladi Dragan Aca Bulic. Isto sve ostane, samo bi onda Keka bio menadzer sa najvise svojih igraca a ne Falji.
            sigpic

            Comment


            • Procitaj post cijeli u globalu ogradio sam se, bez mafija i korupcije, za dvadeset godina.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Sinisa dzukelo jedna. Stidi se.
                Bane Ivanovic

                EDIT:

                Comment


                • Scepovic ce uspeti da se oporavi do Skotske, sreca, sreca, radost. Jedva cekam utorak.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Interesantno da su neki naši mediji konačno rešili da žešće napadnu i FSS i Mihajlovića! Pa red je bio majku mu...

                    Nadam se mizernom broju gledalaca na Karadjordju, a od ovih što dodju očekujem salve kritika na račun glavnih krivaca.

                    Nama ne igraju najbolji igrači za reprezentaciju. Simple as that!

                    Tole priča nastavljamo sa Mihom i podmladjivanjem reprezentacije iako je svestan da 2 možda najkvalitetnija naša mlada igrača, u najboljoj formi (Matić i Ljajić) neće biti deo nje.

                    U Hrvatskoj Šimunić 35, Kovačić 18. Igraju oni koji zasluže u svom klubu, bez obzira na godine...

                    Za onaj sastav koji je Siniša juče izveo, treba biti najuren govnjivom motkom!
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ide moj cimer, dao im brat 600 dinara za sever
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Zar oni ne placaju da dodju na mec da ih gledaju, wtf?
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ajde u redu, recimo da smo izgubili smo od bolje ekipe,...
                          ali sinoc posle utakmice Brkic izjavljuje da je tek u cetvrtak
                          popodne saznao da ce stati medju stative?!


                          Alo, bre, rodjace,... pa ne ide tako... Pa i Man Utd kad igra
                          prijateljsku protiv Pripizdinska javi onom trecem-cetvrtom golmanu
                          da ce braniti bar dva-tri dana ranije, a ne kad se pripremas
                          za utakmicu sezone kao ovi nasi.

                          Bez ideje i plana. Uostalom, linkovao je Shone par strana unazad
                          autorski teskt sa B92 koji objasnjava, ali sta to vredi.

                          U fudbalskim reprezentacijama malih zemalja se ne smeju praviti
                          nagli rezovi u igrackom kadru, vec treba postepeno uvoditi nove
                          igrace. Bilic je lepo stavio Kovacica u ekipu, medju Lukom, Rakitom,
                          i Nikom, plus sto mu ledja cuva Simun. Tako se uvodi mladi igrac
                          koji ce biti kicma ekipe u narednih desetak godina.

                          Sto rece ortak sinoc: Kod nas se Radovanovic-Ignjovski-Stevanovic
                          ne znaju ni sa neta, cak ni na treningu nisu bili u istoj ekipi.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment




                          • Dno... Mazohista sam jer sam pogledao celo sranje.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment




                            • Comment


                              • Neznam kako samo ljudi kod nas brzo zaboravljaju stvari nismo dobili Skotsku,obrukali se kuci protiv Belgije,obrukali se protiv Makedonije i sta sad kao
                                ovaj mec je mec godine bio i trebalo je sta da pobedimo i kao se iskupimo tek tako .Pa ne ide to tako
                                Kakve smo samo smesne golove dobijali od kada je Mihajlovic racunajuci tu sve utakmice i prijateljske .Ja sam bar ocekivao da ce protiv Hrvatske
                                izaci najbolji moguci sastav i dati sve od sebe (dobro dali su sve od sebe nisu izgubili puno Hrvati su se sami povukli u drugom poluvremenu).
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X