Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Jedino sto moze spasiti fudbal u ovom momentu je najurivanje ekipe iz saveza govnjivom motkom, zamena nekom ekipom koja nije vezana sa mafijom i dovodjenje stranca bez ikakve veze sa ovdasnjom situacijom za selektora. Sto manje veza sa Srbijom to bolje, Nemac, Britanac, Svedjanin, sto dalje u mentalitetu. Posto sam i sam svestan toga da su sanse za to iste kao i da me u momentu kada okacim post tresne Halejeva kometa, govorim cisto teoretski.

    I ovaj a priori patriotizam mi jako ide na ganglije. Necu ih podrzavati u svemu, zelim rezultate, zelim da budu sto blji kao igraci i kao tim. Ta zalopojka i podrka u svakoj situaciji je dobra za idiote. Treba im opsovati sve po spisku sada u Novom Sadu. Prvi cu ici da to uradim.
    Nikada Nemac ili Britanac ne bi radili u nasem interesu, nemoj da si dete.

    Jednostavno spasa nema, jedino da Debeli i Usnica stvarno zele nesto dobro da urade sa ovom drzavom pa da naprave promene iz korena ali sumnjam.

    Imali smo Antica, koji je daleko od idealnog ali sasvim pristojan selektor. Nekada odlican trener ali proslo je njegovo vreme. Medjutim, on je uspeo da menadzerski cirkus svede na minimum i da igraju u principu oni koji i treba da igraju. Imao je taj neki fazon dobijanja must win utakmica a setimo se tokom tih kvalfikacija koliko smo svi jedva cekali svaku narednu utakmicu reprezentacije. Podsetio bih i na to da je Marakana napunjena protiv jedne Austrije. Na kraju krajeva, pobedili smo jednu Nemacku a sad smo miljama daleko od toga. Mogli smo redovno da se kvalifikujemo na takmicenja i budemo sasvim pristojni, da se ne brukamo. Igraci su se trudili svi do jednog(osim Stankovica). Uspeli smo da napravimo semu za rezultat + menadzerski igraci u nekoj normalnoj meri kao sto rade i mnogo vece i jace selekcije od nase. Ponavljam, od toga je danas nemoguce pobeci. A i koliko god da ga je vreme pregazilo, fudbalski je koplje iznad svakog svog prethodnika od raspada Jugoslavije na ovamo. Mogli smo da furamo taj neki sistem i da budemo pristojna reprezentacija, nismo hteli i eto nam sad kurcina. Moze bolje i od njega, nema spora ali uvek biram reprezentaciju Radomira Antica pre ovog cirkusa.
    sigpic

    Comment


    • Bila sam ovde najhladnija pre meča i onda očekivano poludela posle, iako sam znala da će sve baš tako biti, ali kao što rekoh tolerancije više nema ni za ispod nokta. Uče me ovde neki, posle obrisali taj post, kako se reprezentacija voli i kada gubi... od kada znam za sebe ja je samo takvu i volim. Ne interesuju me više ni "dobre igre", ni šanse, ni mladost, ama hoću neki rezultat, neki pomak. Igrala su i slavna imena iz još slavnijih evropskih klubova, pa opet ništa, tako da prosečnom navijaču nije teško da zbroji dva i dva.

      Pobeđuje nas ko stigne, golove smo dali samo Velsu, od pet mečeva. Ma bruka, bre!
      Svi igraju fudbal, samo mi ne. Menadžeri, mafija? Da li je moguće da u BiH, Hrvatskoj, pa i Makedoniji izlaze sa njima na kraj ili je sve ovo plod njihove čiste sreće? Pa ne bih rekla.
      Ovde nešto debelo ne štima. Što je najgore, nema apsolutno volje da se bilo šta promeni. Jednostavno dosta mi je toga da budemo najgori u svemu, ne mirim se sa tim. Nažalost, ovo je jedini način da izrazim svoje ogromno nezadovoljstvo. Drugi je taj što sam prestala da idem na fudbalske utakmice. Eto, opet se prevarim pa odgledam reprezentaciju. Iako to nema veze ni sa ljubavlju prema njoj, niti prema Zvezdi, jednostavno ovo je moja borba, drugačije niti umem, niti mogu.

      Tim koji igra za reprezentaciju je smešan, selektor je smešan, zalaganje je smešno, a rezultati tragični. Kaže Siniša, ne pomišlja na ostavku, nada se pobedi protiv Škotske. I šta onda? Šta ako se pobedi Škotska?
      Ne može čovek ovde više da računa na svest, obraz, savest nikoga, a najgori su ovi koji imaju neku vlast i moć odlučivanja. Pošto se toliki novac vrti oko fudbala, naravno da je ovo najgori sport u kome se sve iz društva reflektuje na njega. Ali zar su drugi toliko bolji od nas? Zar smo toliko nesposobni i toliko indiferentni da nas više ništa ne dotiče, samo da ućarimo nešto i ostavrimo ličnu korist?
      Last edited by miloolja; 23-03-13, 12:12.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Za pare bi bilo ko radio u nasem interesu. Nakupili su se tokom godina, daj deo normalnom treneru sa solidnim uspehom u Bundesu i puska. Sem Anttica, nema nijednog dpmaceg trenera koji bi mogao da umiri Faljijev cirkus. Mozda Muslin, ali njega to prosto ne zanima.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Dzaba se zamajavate, ovo nece ici nabolje, moze samo jos dodatno da se probija dno.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ma naravno da nece, ali govorim teorertski. Da je pravde veci deo FSSa i te ekipe koja se vrti oko reprezentacije bi krnjio staz u zatvoru.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Za pare bi bilo ko radio u nasem interesu. Nakupili su se tokom godina, daj deo normalnom treneru sa solidnim uspehom u Bundesu i puska. Sem Anttica, nema nijednog dpmaceg trenera koji bi mogao da umiri Faljijev cirkus. Mozda Muslin, ali njega to prosto ne zanima.
              Nema teorije, znam ja da si ti evropski i zapadnjacki covek ali mani se toga.

              Jovanovic bi mogao to da odradi i svede na minimum, sumnjam za Muslina.

              Bar da je samo Falji, on prednjaci ali tu su i Keka, Terza i ekipa.
              sigpic

              Comment


              • Ma toliko puta ispričana priča, toliko puta.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • http://www.mondo.rs/s283350/sport/Gl...go_sudija.html

                  Ima jos hrvatski izraza koja nasa omladina koristi ali necu sada o tome...

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Nema teorije, znam ja da si ti evropski i zapadnjacki covek ali mani se toga.

                    Jovanovic bi mogao to da odradi i svede na minimum, sumnjam za Muslina.

                    Bar da je samo Falji, on prednjaci ali tu su i Keka, Terza i ekipa.
                    Ma samo da bude sto dalje mentalitetom odavde, i naravno da ne bude vezan nikako za ovu mafiju ovde. Ne mora sa zapada, moze i sa Istoka, iz Juzne Amerike, sta god.

                    Bojim se da bi se Jovanovic uvalio sa njima. Mada i Muslin je tu kritican, jebem li ga...
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Ma samo da bude sto dalje mentalitetom odavde, i naravno da ne bude vezan nikako za ovu mafiju ovde. Ne mora sa zapada, moze i sa Istoka, iz Juzne Amerike, sta god.

                      Bojim se da bi se Jovanovic uvalio sa njima. Mada i Muslin je tu kritican, jebem li ga...
                      Sto mislis da bi se Jovanovic uvalio? Moje je misljenje da bi to sveo na minimum a da bi ove must win meceve resavao rutinski 2:0. Taj tip trenera. Naravno, morao bi bar jednog da forsira u prvoj postavi kao Antic Milijasa i jos jednog dvojicu s klupe ali to je donekle pristojno.

                      Mani se Muslina kao trenera, za Zvezdu je dobar(posebno za ovakve profile igraca kakve sad imate) ali samo covek rotira klubove, ne bi taj uradio nista.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jovanovic je odlican strucnjak koji zna da igra na rezultat, ali nema dovoljno reputacije da posalju te ekipu u tri pizde materine.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Nikada Nemac ili Britanac ne bi radili u nasem interesu, nemoj da si dete.
                          Jao, nemoj te teorije zavere leba ti, za novac ce svako da radi, to su ljudi profesionalci, ne kao ove nase "fukare".
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Jao, nemoj te teorije zavere leba ti, za novac ce svako da radi, to su ljudi profesionalci, ne kao ove nase "fukare".
                            Lako ce ti oni napraviti dil sa ovima za jos vece pare, o tome se i radi.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Lako ce ti oni napraviti dil sa ovima za jos vece pare, o tome se i radi.
                                To je sve teorija zavere my friend. Poenta je price sto ovima i ne odgovara stranac, tako da mi to necemo videti dok je Toleta i ostale bagre...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X