Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve u svemu, ni ne trebamo biti pretjerano nezadovljni. Ovo večeras je blizu nekog maksimuma. Hrvati su bolji, uigraniji, imaju više vjere i samopouzdanja u svoju igru i šta se tu može. Idemo maksimalno podržati naše momke u sljedećim mečevima jer više nemamo šanse za SP, sad je laganica, sad mogu igrati opuštenije

    Stavljam i ovdje malo atmosfere sa Trga Krajine, odlično je bilo navijanje i sve još da smo dali barem jedan gol

    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 22-03-13, 19:50.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Kiks protiv Skota je u igri. Dotad da jedemo ajvar i pijemo onu rakiju od ocaja koju je Miha pominjao na konferencijama.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • On ako je covek, nek' da ostavku, da ostavi barem nekakav pozitivan utisak.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Na koliko utakmica u kavalifikacijama nismo dali gol?
          Na 4 od 5... Ma bravooooo!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sto bi rekao Milojko Pantic:

            "Sinisa, Sinisa, dokazao si da si Sinisa."
            sigpic

            Comment


            • Ma ti ih trpi ako hoćeš, dosta mi je tog ...to nam je što nam je ..jes kako da ne...
              Napolje svi!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                Pa nema ko dati gol. Šta je tu trener kriv. On pokušava uvesti disciplinu, čak nametnuti i patriotizam što je žalosno, i korigovati ono što je upravo boljka bila i dok je on igrao i zbog čega nam ni reprezentacija 5 puta bolja od ove nikada ništa nije uradila. Ali ne ide to preko noći.
                Bolji iskusniji napadači bi iskoristili barem dvije one naš prilike a našima treba 5 da bi pogodili jednu. Ali to je jednostavno tako, šta da se radi, to imamo i moramo ih istrpiti kako bi neke naredne cikluse ponovo imali konkurentnu ekipu za završnice prvenstava. Tako nam je i u košarci i rukometu ... tako naišao ciklus, ne može se uvijek biti u vrhu, i drugi se bave kolektivnim sportovima
                Ima Nikola Djurdjic ali nije mu menadzer gospodin Ramadani. Ima i Danko Lazovic ali covek vise nece da ucestvuje u ovom cirkusu. Ima i Nikola Zigic koji je tata za sve sto imamo na spisku ali ne dobija poziv jer ne mora vise da se proda.
                sigpic

                Comment


                • Kakav Nikola Zigic. Nemoj...
                  Kakav smo raspad kad se na njega vadimo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ali najgore sto Mihajlovic mrtav ladan govori prije utakmice da je zadovoljan igrom.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                      Naplje i šta onda ... Bata Đoru za selektora pa da vrati Stankovića i Vidića da igraju preko one stvati kao Bane i Kolarov, nije ni to rješenje. Moraju se momci istrpiti i podržati maksimalno.
                      Pogledaj malo JSL, nerijetko svi parovi u jednom kolu završe od 0-1. Za jednu Vojvodinu gol dati je misaona imenica .... Nemamo napadače
                      Nije potrebno da karikiraš... kakav Đora i ostali...
                      Igrali su i "velika" naša imena, pa nikada ništa nisu uradili.. kakvo trpljenje i strpljenje... to nemam, žao mi je.
                      Briga me mnogo što na kraju statistika nije ni bila tako loša, rezultat je bitan, a Siniša je dokazao da ne zna ovo da radi i gotovo. Entuzijazam se ovde slabo isplati na kraju.
                      Dosta više! Radikalne promene!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Kakav Nikola Zigic. Nemoj...
                        Kakav smo raspad kad se na njega vadimo.
                        Pa on barem zna da da gol a ne ovi poluraspali napadaci

                        Comment


                        • Kakva sramotna igra Kolarova, kakva sramotna reakcija Brkica..Sve u svemu, kada sam video da igra povredjeni Scepovic i veliki as Ivan Radovanovic, trebao sam prebaciti i gledati nesto levo. E moj Miha, Dusan Tadic tebi ne igra, idi obesi se leba ti..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                            Pa sad dosta si kontradiktorna, znaš i da bolji ništa nisu uradili ali ipak radikalne promjene ali ništa konkretno ne predlažeš.
                            Dobro je ovo u ZG danas bilo, golove smo stvarno glupo primili a ne iz nekakvih izigranih akcija nego greškama najboljih. Kažem kvalitetniji su, igraju u većim klubovima i iz pola šanse daju gol. Kad se kritikuje onda treba navesti i ime protivnika ... Nije to Kipar ili Malta
                            Kako to misliš kontradiktorna? Zato što ne predlažem rešenje? Kontradiktornost ne znači to.

                            Nemam ja šta da predlažem, da sam fudbalski stručnjak radila bih taj posao, a ovako izigravam selektora i stručnjaka, baš kao i ti, baš kao i nekoliko stotina hiljada građana ove zemlje.
                            Nema ko gol da da u reprezentaciji? Pa šta traže onda tamo? Ja svoj posao obavljam sasvim korektno, da ne kažem odlično, tako očekujem i od drugih, pogotovu onih koji predstavljaju moju zemlju u belom svetu.
                            Nema rezultata čoveče, nemaaaaa, godinama, pa nema ni tolerancije više, ni strpljenja... i kraj. Tačka. Ende.
                            Radikalni potezi su smene od Toleta do kompletne reorganizacija počevši od baza, odnosno klubova...i neka vizija već jednom, neki plan...
                            Naravno toliko toga već na ovu temu rečeno, toooolikoooo puta ranije i naravno da od toga nema ništa, ali eto komentarišemo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Kako to misliš kontradiktorna? Zato što ne predlažem rešenje? Kontradiktornost ne znači to.

                              Nemam ja šta da predlažem, da sam fudbalski stručnjak radila bih taj posao, a ovako izigravam selektora i stručnjaka, baš kao i ti, baš kao i nekoliko stotina hiljada građana ove zemlje.
                              Nema ko gol da da u reprezentaciji? Pa šta traže onda tamo? Ja svoj posao obavljam sasvim korektno, da ne kažem odlično, tako očekujem i od drugih, pogotovu onih koji predstavljaju moju zemlju u belom svetu.
                              Nema rezultata čoveče, nemaaaaa, godinama, pa nema ni tolerancije više, ni strpljenja... i kraj. Tačka. Ende.
                              Radikalni potezi su smene od Toleta do kompletne reorganizacija počevši od baza, odnosno klubova...i neka vizija već jednom, neki plan...
                              Naravno toliko toga već na ovu temu rečeno, toooolikoooo puta ranije i naravno da od toga nema ništa, ali eto komentarišemo.
                              To bi obuhvatilo i politicare, sto znaci da nije moguce.
                              Samo da se malo smanji uticaj menadzera i bilo bi dovoljno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kao sto si rekla Olja mora sve da se promeni u korenu . Od celog saveza pa do selektora , jer ako ovakvo stanje ostane u savezu dzaba nama i 10 selektora , jer nece promeniti nista vec ce igrati kao prebijeni i dalje i uvek ce postojati menadzeri koji ce gurati svoje igrace.

                                Comment

                                Working...
                                X