Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scepovic.... A,jos sredina kakva nam je....
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Scepa ce biti upisan u istoriju srpskog fudbala u ovom mecu, pazite sta vam kaze Mandusic!
      Prvi igrac u istoriji svetskog fudbala koji je dao autogol iz jedinog kontakta sa loptom.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Nešto bre ne verujem ja ovoj formaciji sa Mocart portala. A inače, ako bude ovo to to, ovo je katastrofa. Ovde nam I od iznenadjenja. Baš će ovaj Radovanović i Stevanović da vuku igru, zajedno sa sve maestarlnim Šćepovićem.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Ko je taj Stevanovic, za decka nisam nikad cuo?
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ne daj Boze da se ovo izvede na teren. Pomjerio sam se s mjesta.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Ko je taj Stevanovic, za decka nisam nikad cuo?
              Alen Stevanovic, iz Intera, `91 godiste.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Fudbalski mag iz Torina dečko odigrao jednu jedinu utakmicu za reprezentaciju, i odma je dorasto jednoj ovakvoj utakmici. A znate šta mene sad najviše čudi u ovoj trenutnoj formaciji koju imamo, kako se sad ODJEDNOM za meč sa Hrvatskom, Subotić uklapa u Sinišin, nazovi "koncept igre" ?
                Last edited by Mladen; 22-03-13, 11:43.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Menadzer Stevanovicu je, dacu vam dvaput priliku da pogadjate.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Scepovic nam je najmanji problem, verujte mi. Na kraju krajeva, on je ludak a jedan takav danas mora da bude na terenu od ofanzivnijih. Uostalom, on je i sam rekao da zeli gol u Zagrebu vise nego ista tako da verovatno nece lelemudati kao protiv Donjeg Srema i slicnih. Isto je bilo i za derbi kad je on u pitanju kad je obecao gol, ne pamtim da se tako trudio na nekoj drugoj utakmici, cak ni protiv Intera. A da zna fudbala, svakako, vise i od Djurdjica i od Djordjevica.

                    Problem su Radovanovic i Stevanovic ako stvarno bude taj sastav, u sta nesto i ne verujem. Tadic je kod Mihe siguran starter. Ako stvarno budu igrali ova dvojica, nema smisla ni gledati utakmicu, bice 5:0 za Hrvatsku.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Menadzer Stevanovicu je, dacu vam dvaput priliku da pogadjate.
                      Osoba A: "Ja sam Falji Ramadani, menadzer Alena Stevanovica i jos 10-ak reprezentativaca."

                      Osoba B: "Ja sam Falji Ramadani, menadzer Alena Stevanovica i jos 10-ak reprezentativaca."

                      Osoba C: "Ja sam Falji Ramadani, menadzer Alena Stevanovica i jos 10-ak reprezentativaca."
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Osoba A: "Ja sam Falji Ramadani, menadzer Alena Stevanovica i jos 10-ak reprezentativaca."

                        Osoba B: "Ja sam Falji Ramadani, menadzer Alena Stevanovica i jos 10-ak reprezentativaca."

                        Osoba C: "Ja sam Falji Ramadani, menadzer Alena Stevanovica i jos 10-ak reprezentativaca."
                        Dzoker pozovi - Falji Ramadani.

                        Evo komentari na mondu kao i ovdje, svi u nevjerici zbog Stevanovica i Radovanovica. Ja jos vjerujem da ce biti izmjena do pocetka tekme.
                        Last edited by bracala; 22-03-13, 11:50.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Šteta što Bosna ne igra od 18h. Bar da imam dobru alternativu.

                          Elem, nadam se da će ova leva zabiti jedan dobar iz slobodnjaka.

                          Last edited by Mladen; 22-03-13, 12:13.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Prekidi ce biti najjace oruzje i polukontre/kontre.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Sad malo kad razmislih, ne znam ni što sam se čudio za Subotića. Apsolutno si u pravu. Mihajlović očigledno ide na to.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Moraju Bane i Kolarov biti na nivou. Kontam da ce biti najopasniji u igri prema naprijed od svih nasih igraca na terenu.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X