Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Смем руку у ватру да ставим да ће текму преко ТВ-а гледати бар 3 милиона људи !
    Иначе, јесте нам јад у репрезентацији али мени искрено није свеједно да ли ћемо да победимо или изгубимо, поготово сутра, а и између осталог сваки меч.
    Još nisam sigurna da li ću, sve zavisi od samog okruženja, a oni kažu DA... tako ..šta ću.. možda napravim neku tortu dok traje meč
    Naravno da nije sve jedno da li ćemo izgubiti ili ne... ali kada toliko puta pregoriš i toliko se puta razočaraš, pa malo drugačije gledaš na to... sa manje žara, pogotovu što ovaj naš fudbal ne liči ni na šta, ni klupski, ni reprezentativni i onda sa svim tim uđeš malo trezvenije u celu priču.... mada to ide i sa godinama.
    Naravno ime rivala ne dozvoljava baš takvu flegmtičnost, ali što se mene tiče ovo nema veze sa onim mečevim iz 1999.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Svjetske kladionice procjenjuju da je Hrvatska apsolutni favorit u sutrašnjoj utakmici.

      Oko 1.70 na Hrvatsku, a ko uloži novac na Srbiju može da dobije između 4.90 do čak 5.75 evra na svaki uloženi evro.

      Bukmejkeri na mogućnost crvenog kartona u tom dvoboju daju "debelo" najmanji koeficijent.

      Kada govorimo o minuti prvog gola, kladionice su najmanji koeficijent ponudili na uvodnih 10 minuta

      944 nastupa za reprezentaciju Hrvatske imaju svi fudbaleri "vatrenih" koji su na raspolaganju Igoru Štimcu, dok su "orlovi" odigrali 434 meča u dresu Srbije.

      406 minuta Pletikosa nije primio pogodak u domaćim utakmicama Hrvatske.

      Cijena karata, bila 250 kuna (33 evra)

      Varja uz Srbiju

      Vidovnjakinja iz Sočija Varja (85), koju mediji u Rusiji nazivaju nasljednicom bugarske proročice baba Vange, za "Pravdu" je otkrila da će Srbija pobijediti Hrvatsku 22. marta u Zagrebu i da će se "orlovi" plasirati u Brazil, gdje će stići do finala.

      "Ne pratim fudbal, stara sam za sport, ali vidim da će se ta utakmica 22. marta završiti pobjedom Srbije sa jednim golom razlike i da će na kraju uspjeti da ode na Svjetsko prvenstvo, gdje će osvojiti drugo mjesto", kaže Varja, a prenosi "Pravda".
      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 21-03-13, 23:30.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • http://021.rs/Novi-Sad/Vesti/Skracen...-Hrvatska.html

        Mene pojede sramota.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • AHAHHAHAHA , pa ne mogu da verujem . Kod mene u srednjoj skloli su davali neopravdane kad je Zvezda gostovala na Cairu a ovi jos i skracuju nastavu .

          Comment


          • Ma daj, bolesno. Kao da se igra za zivot i smrt ljudske vrste. Jedva cekam da se to zavrsi.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Onaj komentar za farmu je sala. Ne mogu da docekam sutrasnju utakmicu.
              A jos plus je ortak diplomirao pa idemo kod njega vec u 4,5 da krenemo sa cirkanjem, da nam bude lakse...a onda u kafanu. Ako pobedimo ne verujem da cemo se vratiti kuci par dana
              Nisi daleko, Farmu je skoro 3 miliona gledalo prvog dana, sto im je drugi najjaci share, samo je Farma 2 cini mi se bila gledanija ako pricamo o ulasku na farmu. A to je gledanije od najgledanijih fudbalskih utakmica reprezentacije od kad je Srbija nezavisna. Ipak sjutra nije bilo koja utakmica, a opet ne prenosi RTS, vec Prva, sve preko 2 miliona bice odlicno.
              sigpic

              Comment


              • Jao ja zaboravih skroz da sutra slusam umilni Miljanov glas
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by AleksaVP View Post
                  AHAHHAHAHA , pa ne mogu da verujem . Kod mene u srednjoj skloli su davali neopravdane kad je Zvezda gostovala na Cairu a ovi jos i skracuju nastavu .
                  Reprezentacija je iznad klubova.
                  Ali u svakom slučaju i po mom mišljenju pretjeruje se sa pumpanjem tenzija, pogotovo u Hrvatskoj. Sa dodavanjem tih vansportskih primjesa. Isto kao što se pretjeruje oko utakmica Zvezde i Partizana. Sa druge strane kome je normalna tolika tenzija kad igraju vječiti nema šta ni da se buni na ovo jer je riječ o svojevrsnom reprezenatativnom evropskom derbiju
                  Last edited by ФК Борац Бања Лука; 22-03-13, 01:17.
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    A u srednjim skolama pustaju sa zadnja 2 casa, samo treba da pitas profesore i to je to.

                    Evo dosao je konacno i taj dan. Ajde Miho, samo ovo dobij i posle se nosi u picku materinu. Na kraju krajeva, zato si i pristao da budes selektor.

                    http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...kao+motiv.html

                    sigpic

                    Comment


                    • Dosao i taj dan kada cemo biti punjeni. XD
                      Ovakav ja imao odnos prema mecu, ocekujem poraz minimum od tri gola razlike, znaci nista ne ocekujem od tima, i mene ne mogu razocarati, jer su svako moje povjerenje izgubili, i samim tim samo me pozitivno mogu iznenaditi, ako ucine cudo.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment




                      • Ovo je bre pravi mec.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Nema Jagodinskog
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Brkić - Ivanović, Subotić, Nastasić, Kolarov - Radovanović, Ignjovski, Stevanović, Tošić - Đuričić, Šćepović.

                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              Brkić - Ivanović, Subotić, Nastasić, Kolarov - Radovanović, Ignjovski, Stevanović, Tošić - Đuričić, Šćepović.

                              Cekaj, sigurno? Pa ja sam odusevljen
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Scepa ce biti upisan u istoriju srpskog fudbala u ovom mecu, pazite sta vam kaze Mandusic!
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X