Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savrseno prica nemacki i engleski.

    Miha glumi ludilo, Subotic je WC stoper, samo kod nas on ne igra, to i moze jedino kod nas. Milan Bisevac igra pre njega, pa to stvarno nigde nema. Kao da je neko malouman.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • А мислиш да Коларов, Ивановић и Настасић не знају енглески, а играју у ЕПЛ, мсм Миха залуђује овај наш напаћени народ
      Па то, као да смо ми сви пали са марса, па дошао Миха да нас просветли...

      Comment


      • Miha je nesto najbednije sto se desilo nasem fudbalu u poslednje vreme.

        Covek bukvalno ne zna gde udara.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Miha je nesto najbednije sto se desilo nasem fudbalu u poslednje vreme.

          Covek bukvalno ne zna gde udara.
          Зна он где удара, није он блесав, има он неку своју корист из целе приче, сви његови потези су смишљени, још да је направио резултат, какве би паре он узео од рекламирања Мијаиловића, Максимовића, Томића, Марковића и ко.
          Мада какав му је учитељ Манћини, није ни чудо што он вуче све овакве потезе

          Comment


          • Ma znam ja za koga on radi. Ali je mnogo glup ako misli da ce iko da poveruje u njegove razloge zbog kojih ne igraju Bosko, Zdravko i Neven.

            Djubre jedno odvratno.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              А мислиш да Коларов, Ивановић и Настасић не знају енглески, а играју у ЕПЛ, мсм Миха залуђује овај наш напаћени народ
              Па то, као да смо ми сви пали са марса, па дошао Миха да нас просветли...
              Zapravo Nastasic ne zna engleski, savrseno prica italijanski, ali kaze da dobro napreduje sa ucenjem engleskog.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ma znam ja za koga on radi. Ali je mnogo glup ako misli da ce iko da poveruje u njegove razloge zbog kojih ne igraju Bosko, Zdravko i Neven.

                Djubre jedno odvratno.
                Ајде то за Бошка и Здравка, мени није јансо како он очекује да ико поверује у разлог зашто игра Шћеповић?

                Originally posted by D-Wade View Post
                Zapravo Nastasic ne zna engleski, savrseno prica italijanski, ali kaze da dobro napreduje sa ucenjem engleskog.
                хахаха...то нисам знао, али сигурно да зна кежуал фудбалске изразе да комуницира на терену, но небитно....глуп је изговор то за језике у случају Суботић.

                Comment


                • Ma slazem se. Covek bukvalno nista dobro nije doneo reprezentaciji.

                  Comment


                  • Ја мсм да нам у овој групи ни Мурињо не би много помогао...али брате, Миха са "својим" пуленима нам је буквално бо кеву.
                    Пропале су ово квалификације, ја мислим, не верујемд а можемо да добијемо оба пута Хрвате па да се вратимо, чак мсм да су шансе равне нули...

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ја мсм да нам у овој групи ни Мурињо не би много помогао...али брате, Миха са "својим" пуленима нам је буквално бо кеву.
                      Пропале су ово квалификације, ја мислим, не верујемд а можемо да добијемо оба пута Хрвате па да се вратимо, чак мсм да су шансе равне нули...
                      Ma nece se skoro nasa reprezentacija izvuci iz bede u koju je upala.

                      Comment


                      • Истина, танка је прича...

                        Comment


                        • Sa Skotima igramo na Karadjordju, hell yeah.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Neozbiljne su Nišlije za Čair. Sami su izgubili domaćinstvo...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Nema para. A i bas me briga realno, sto vise utakmica u NS to bolje.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Daj da mi prvo dobijemo Hrvatsku pa cemo lako za dalje gde i kako
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X