Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ја као једино решење видим смену селектора и целог врха фудбалског савеза Србије!
    Smenjivani su raznorazni pa se nista nije menjalo. Nemoguca misija kad je najjacim ljudima u zemlji u interesu da stanje bude upravo takvo kakvo jeste.
    sigpic

    Comment


    • Sinisa nastavlja da dominira. Prvo je pozvao Djurdjica pa ga prectrao zbog Djordjevica.

      Decko se smorio.

      Sinisa mrs!

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Sinisa mrs!
        Spoiler
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Da krenemo redom...

          Radovanović nije odigrao nijedan meč za Atalantu ove sezone a pritom je i povređen. Maksimović je kiksevima zaslužio poziv, Mijailović ni u Zvezdi nije starter. Ignjovski i Fejsa greju li greju klupu. Tomić dao gol protiv Intera u poslednjem minutu meča i zaslužio poziv (izgleda da je Falji primetio da su žabari neki zagrizli). Suljemani nažalost gotovo uopšte ne igra za Ajax. Marko Šćepović hahahahahahahaha, Stefan je više zaslužio od njega hahahaha.

          EDIT: Moja greška, Falji nije menadžer Tomića...
          Last edited by Il Capitano; 11-11-12, 15:01.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • ma meni vise nije bitno koga miha poziva , jer ne ocekujem vise nista

            Comment


            • Kuzmanović, Janković, Basta svi odigrali ceo meč danas za svoje timove i nemaju mesta u reprezentaciji.

              Genčlerbiligi 3. u Turskoj, danas pobedio, Petrovića zove a Tošića ne. Oba igrača dala gol danas. Bolje rečeno Maksimovića zove a Tošića ne...

              Ljajić odlično igra u zadnje vreme ali neće da peva... Krasića nije ni spomenuo danas na konferenciji, za Jovanovića i Žigića nema mesta iako bi odlično mogli da izguraju ove kvalifikacije, a i nisu u lošoj formi. Đurđića je mogao da pozove zbog manjka kvaliteta u napadu a i zbog golova u LE, ali jbg koliko je samo pohvalio srpskog Ibru italijanskim medijima glupo bi bilo da ga ne zove. I potpuno razumem Matića što neće da se odazove. Čovek starter u LŠ a da igraju neki drugi umesto njega...

              Ali pobedio je sa Radovanovićem danas!!!
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Ramadani Krle, Ramadani je taj koji zove i sastavlja spisak, Miha samo izadje i saopsti narodu. I ja sam se nervirala poput tebe dok me Aspri nije naucio neke stvari, sada sam skroz ravnodusna.
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Ima li neko video konferncije, da okaci, da vidim sta je rekao covek...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ali izgovor za ne pozivanje Djurdjica je to da je pozvao Djordjevica... A Scepovicu je mesto sigurno!

                    Debelo sam se razocarao u Mihu, ispao je najvece govno medju selektorima koji su vodili Srbiju!

                    Comment


                    • Evo nešto...



                      Nije samo Falji ali jeste jedan od vodećih ljudi iz senke... Miha i sam ko zna šta sve ne ugovara sa raznim skautima, direktorima i menadžerima u Italiji. Većina ovih mladih igrača će u Kalču da završi.

                      Ogromno razočarenje je Siniša.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ramadani ima najveci uticaj jer radi sa Bertijem Mihajlovicevim menadzerom, tu je jos i Simic Boban koji suruje sa mnogim likovima iz podzemlja, najvise sa jednim simpaticnim momkom sa Novog Beograda zenskog nadimka i nezaobilazni Terza.

                        edit: Ama bas nikakvo razocarenje Sinisa, znalo se ko je i sta je mnogo pre nego sto je postao selektor.
                        Last edited by asprilja; 11-11-12, 18:59.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • http://www.sportske.net/vest/domaci-...hu-103575.html
                          Опа Невен стајл...товари сома!

                          Comment


                          • Ali poslednja recenica u tekstu, izvristao sam se od smeha.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Реално, шта су ти данашњи менаџери
                              Што нико не помиње Бишевца, по неком мом мишљењу он је у одбрани највећа рупа, Настасић ми и није толико споран.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ali poslednja recenica u tekstu, izvristao sam se od smeha.
                                Smatra se da Siniša polazi od toga da Nastasić ima bolju pas igru od ostalih štopera i da zbog toga ima prednost nad Subotićem...


                                Momak realno ne treba da trpi takav bezobrazluk, normalno da ce da ispali, a Miha ce uskoro imati samo ove jade iz nacionalnog prvenstva.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X