Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih ja bio toliko samouveren, mislim da se isuvise lobira kontra Srbije. Videcemo, i taj 20-ti ce brzo...

    Comment


    • http://www.mozzartsport.com/vesti/ur...tivnicke-mreze

      Comment


      • Ja sam se razocarao u Mihu kada sam procitao onaj tekst sto je postavljen na mozzartsport-u!

        Nema nama spasa dok se ne otera Karadzic i ekipa...

        Comment


        • “Mihajlović je na pogrešnom putu”

          Legendarni selektor Jugoslavije Ivica Osim rekao je za „Večernje novosti“ da smatra da je Siniša Mihajlović na klupi Srbije na pogrešnom putu.Mihajlović je pre manje od pola godine preuzeo vođenje ’orlova’, a reprezentacija je od tada na osam utakmica zabeležila po jednu pobedu i remi i čak šest poraza, i nalazi se daleko od ostvarivanja svog cilja u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2014, a to je plasman u Brazilu.

          „Svako ima svoju granicu tolerancije. Sigurno je hteo da napravi nešto ekstra, međutim, izabrao je pogrešan put da bude u žiži javnosti. Sva ona gužva oko pevanja himne i patriotizma. To su već poodavno pročitane metode. Malo je sa tim zakasnio. Nepotrebno je u ovim vremenima zaluđivati narod parolama“, naglasio je Osim.

          Na pitanje da uporedi svoje i Mihajlovićevo vreme, Osim je rekao:

          „Ja sam uvek polazio od najcrnje varijante u svim kvalifikacijama. Tako je morao i Siniša. Jer, sve što se kasnije dobro uradi, onda je samo dobitak“.

          Kao jugoslovenski selektor, Osim se nalazio u sličnoj poziciji 1988. godine u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

          „Posle poraza od Engleza sa 4:1 svi su se okomili na mene. Kao sada na Mihajlovića. Ali, imao sam zaštitnika, pa sam posle reprezentaciju odveo u Italiju, na Svetsko prvenstvo. Imao sam Miljana Miljanića, koji je bio veliki autoritet i uvek hladnu i trezvenu glavu. Stajao je kao stena iza mene. Zato sam i nastavio selektorski rad, podsećam da smo u Italiji stigli do pete pozicije na planeti, možda smo mogli i koji stepenik više, ali isprečila se penal završnica u duelu sa Maradoninom Argentinom. Da smo tada imali sreće, nije isključeno da bismo se popeli i na svetski tron. Imali smo generaciju igrača za taj podvig. U to sam sada i više nego stopostotno siguran“, naglasio je Osim.

          Upitan šta bi uradio da je na ’tapetu’ kao Mihajlović, Osim je jasno odgovorio:

          „Već bih se pokupio. I otišao. Krajnje elegantno“.
          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=653417
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Bosko Jankovic dao drugi gol za Dzenovu veceras.

            Comment


            • http://sportal.rs/news.php?news=84962

              Ја ценим да ће Бошко бити позван за следећу репрезентативну акцију, осим ако, не дај Боже не доживи неку повреду. А надам се и бољим партијама Милоша Красић....

              Comment


              • http://www.mondo.rs/s264453/Sport/Fu...Krusevac_.html

                Comment


                • http://sportal.rs/news.php?news=85145
                  Свети Илија шта исприча човек за Шћеповића, па да ли нас он све 'бе у мозак

                  Comment


                  • FSS kaznio Ninkovica sa godinu dana zabrane igranja za sve nacionalne selekcije zbog incidenta u Krusevcu... I Mudrinski je dobio istu kaznu...

                    Kaznite Sinisu sa dozivotnom zabranom treniranja reprezentacije.

                    Comment


                    • Hoće da sredi transfere svoj četvorici u Italiju...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ocekivao sam ovakvu kaznu,ne zato sto je pravedna nego zato sto uvek padnemo pod pritiskom stranih sila.Pitanje za savez,da li ce savez Engleske da kazni Rouz-a zbog pokazivanja srednjek prsta publici ili ce iskusno gurnuti to ispod tepiha i prebaciti svu krivicu na nas?Sami smo sebi najveci neprijatelji.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          http://sportal.rs/news.php?news=85145
                          Свети Илија шта исприча човек за Шћеповића, па да ли нас он све 'бе у мозак
                          Sve nas .eb. u mozak izjava sutradan Karadzica posle poraza od Makedonaca( kada smo izgubili sanse da idemo na svetsko) nama je cilj da se plasiramo
                          na neko od naredna dva takmicenja koje da ih pitam 2024 ? Hrvati ucestvuju skoro na svakom takmicenju ,mi smo do nedavno bar uspevali svako drugo
                          do dolaska Karadzica i selektora kao sto su Pizon,Mihajlovic ...
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Ucestvovacemo lepo 2016, tada se bese po prvi put takmice 24 evropske selekcije umesto dosadasnjih 16.

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Ucestvovacemo lepo 2016, tada se bese po prvi put takmice 24 evropske selekcije umesto dosadasnjih 16.
                              Kao najbolja cetvoroplasirana ekipa iz grupe od 5 ekipa u grupi
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Filip Djordjevic igrac meseca u drugoj ligi Francuske. Kaze Miha nemamo napadaca, gledaj malo dalje od nasih poljana i od Faljija, somino.

                                Deset golova brat dao ove sezone..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X