Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 'ladno ce opet da igra Bisevac. Idi Sinisa u ku*ac.

    Valjda ce Matic igrati u prvih 11.

    Mora veceras da se pobedi!

    Comment


    • Tomovic umesto Ivanovica?

      Comment


      • Albanci izboli tri nasa navijaca.

        Znaci, za ocekivati je haos na stadionu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ja cuo da nasi navijaci zadrzani na granici tj vecina nasih navijaca i nisu pusteni
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Auuu sta reci gotovo pre nego sto je i pocelo
            Kad smo u kosarci spali na nivo da izgubimo od ekipa kao sto je Estonija sta smo onda ocekivali od
            fudbalera trebalo bi i Sinisa i Tole da podnesu ostavku momentalno !!! jos jedno takmicenje
            propustamo ,ponovo pocele neke price o svadama Ivanovic nece vise da igra dok je Miha selektor ,tako je nekako otisao
            i Vidic i ne znam ko jos alooo ljudi ko koga ovde zeza ne moze to tako dokle vise .
            GIFSoup

            Comment


            • Da li je moguće da smo u regionu (mislim na bivšu SFRJ) najgori u svemu, pa i u fudbalskoj organizaciji?
              Ma stvarno nas treba pobiti.... šta sve dozvoljavamo!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Govorio sam i pre izbora selektora da Sinisa u ovom trenutku nije dobro resenje i da nema dovoljno dug CV iza sebe za selektora.Pokazao je da ima jos mnogo da uci a mi smo bacili jos jedne kvalifikacije na jos jednog pocetnika/amatera.Posle 4 kola mi smo vec ispali,ne secam se kad smo poslednji put izgubili 0-3 kod kuce od nekog u zvanicnom mecu i za kraj,prvi put smo izgubili od bivse republike utakmicu,eto sad moze da potpuni svoj CV sa ovim stavkama.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Govorio sam i pre izbora selektora da Sinisa u ovom trenutku nije dobro resenje i da nema dovoljno dug CV iza sebe za selektora.Pokazao je da ima jos mnogo da uci a mi smo bacili jos jedne kvalifikacije na jos jednog pocetnika/amatera.Posle 4 kola mi smo vec ispali,ne secam se kad smo poslednji put izgubili 0-3 kod kuce od nekog u zvanicnom mecu i za kraj,prvi put smo izgubili od bivse republike utakmicu,eto sad moze da potpuni svoj CV sa ovim stavkama.
                  Ja sam mislio, a i vecina ljudi u zemlji, da je bar ok lik i da ce to biti neki normalan kolektiv pa sad sta bude od rezultata nek bude. A on je najveci pulen Faljija i ekipe od svih prethodnika. To me je razocaralo, ne rezultati toliko, na to sam navikao i boli me kurac. Mislio sam da cemo bar biti ekipa i liciti na nesto a sve je veci cirkus. Ne treba niko da se nervira zbog ovih.
                  sigpic

                  Comment


                  • ,,Ivanović je bio pravi vođa na klupi, u svakom momentu su svi saigrači gledali u njega, dok im je objašnjavao zbog čega fudbaleri Makedonije prolaze naše igrače – rekao je Mihajlović – Mogu slobodno da kažem da je današnjom maestralnom partijom tokom prvih 65 minuta zacementirao svoje mesto na klupi i u narednim utakmicama.''


                    http://www.njuz.net/mihajlovic-ivano...odno-na-klupi/
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Ovaj je posle vecerasnje utakmice najavio da jos ima dosta do kraja kvalifikacija i do nastavka istih u martu Sto ce reci, nema nameru da se makne sa pozicije svestan da ce duvati na Birou i overavati knjizicu na svaka 3 meseca... Ako se oko ovoga digne velika prasina, narocito ako Bane i Kolarov progovore o onome sto je "procurelo" veceras, moze se ocekivati Mihajlovic-jagnje-zrtveno da bude. Elem, pitanje: ko je sledeci na klupi...?

                      Comment


                      • Al ja ne mogu da verujem sta covek izjavljuje posle utakmica,ove izjave idu u rangu sa Pizonovim,samo sto su Pizonove bile crni humor a ove Sinisine samo da se ispovracas.Ako se Ivanovic stvarno oprostio od reprezentacije zbog ove individue treba udariti kolektivni bojkot na reprezentaciju.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Al ja ne mogu da verujem sta covek izjavljuje posle utakmica,ove izjave idu u rangu sa Pizonovim,samo sto su Pizonove bile crni humor a ove Sinisine samo da se ispovracas.Ako se Ivanovic stvarno oprostio od reprezentacije zbog ove individue treba udariti kolektivni bojkot na reprezentaciju.
                          Mislio sam da je nenadjebiv ali Miha jos gori.

                          sigpic

                          Comment


                          • Pa uvek su glupi ljudi i marionete bili selektori. Tu je i grande Ilija.

                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Pa to je to, niko nema muda da stvari nazove pravim imenom... pogrešio sam, ne znam, podnosim neopozivu ostavku, jer ovo je debakl.... pizde, nepismenjakovići i mufljuzi vode srpski fudbal!
                              Od dna uvek još jedno dublje dno!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jedan je Radomir Antic. Mislio sam da ovo sa Mihom ima svetlu buducnost, ali vec sada je ocigledno da se nece dobro zavrsiti. Okej, hteo je da im pokaze ko je gazda, uveo je disciplinu, i sve je bilo okej do tog meca sa Belgijom, pa cak i posle njega nije bio smak sveta, ali ova bruka veceras, stvarno sramota. Ne mozes naseg najverovatnije najbolje igraca da stavis na klupu, ne mozes sebi da dozvolis da se posvadjas sa njim i da se on povuce iz reprezentacije zbog tebe. Nedopustivo. Jos i sa Kolarovim ako ima problem.. Da se ja pitam, dao bih Mihi ultimatum da sredi probleme sa igracima, ili da nas neko drugi vodi do kraja kvalifikacija.

                                Comment

                                Working...
                                X