Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Neko od njih dvojice bi igrao da je tu Fellaini, ovako se nadam da ce biti jos neko malo ofanzivnijih karakteristika.
    Krsticic mozda?

    Originally posted by miloolja View Post
    Ajd Bož' pomozi!
    Neću ništa da čitam u vezi večerašnje utakmice, samo ću otići na Marakanu, pa šta bude...a želudac mi polako silazi u pete.

    Blago tebi, ima ko je osudjen na gledanje od kuce... I iskreno se nadam da u ovom poretku stvari necu morati da slusam cvrkutavi glasic Ace Stojanovica. Zabole me ko sa koje strane napada i sta je tamo neka prabaka napisala u testamentu...

    Comment


    • ako je verovati Mozzart-ovom portalu, mi bi trebalo da igramo u formaciji:

      (4-2-3-1): Brkić - Ivanović, Biševac, Nastasić, Kolarov - Ignjoski, Mijailović - Stevanović, Tošić, Tadić - Đuričić
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by tantuz View Post

        Blago tebi, ima ko je osudjen na gledanje od kuce... I iskreno se nadam da u ovom poretku stvari necu morati da slusam cvrkutavi glasic Ace Stojanovica. Zabole me ko sa koje strane napada i sta je tamo neka prabaka napisala u testamentu...


        Aca sigurno prenosi, nemoj da se nadaš drugom komentatoru, uostalom i nema neku zamenu...
        Lično ne bih išla, baš zbog tog stegnutog osećaja još od jutra (to mi se ne sviđa, al možda me razgale ) ...elem, ne bih da nije ovih mojih... navalili ko mutavi, kažu... dobićemo!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ocekivana formacija. Pribojavam se nekog Mickovog starta, nadam se da ga nece poneti atmosfera, pa da popase disciplinsku...

          Olja, meni vec pocele neke caplje po stomaku. Smo mi bese kao Srbija prvu utakmicu igrali bas protiv Belgijanaca u Beogradu? Jeste, bilo 1:0, a na semaforu karaoke za Boze pravde... Neka se veceras sve to ponovi, nemam nista protiv...

          Comment


          • Usrecicemo se mi sa Falijevim veznim redom.
            Matic ni teren nece videti zbog njih.

            Svejedno mi je da li ce stoper biti Bisevac ili Nastasic, necu se buniti ma ko god da stavi.Problem je vezni red i mali broj utakmica u njihovim nogama.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Usrecicemo se mi sa Falijevim veznim redom.
              Micko nije Faljijev, bar da ja znam. Ima i on svog kriminalca ali je domaceg porekla.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Povezan je sa tom agencijom gde je Fali glavni.

                LIAN SPORTS GmbH, zanimljivo koga tamo sve mozes naci.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Povezan je sa tom agencijom gde je Fali glavni.

                  LIAN SPORTS GmbH, zanimljivo koga tamo sve mozes naci.
                  Znam da se Hadzi prsio oko njega i govorio da ima dogovor sa Zvezdom da mu pripada sve sto CZ dobije preko 750 000 ili tako nesto.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ma i Mijailovic je u Lian-u,kao i Nastasic,Ljajic,Markovic,Ignjovski,Stevanovic,Fejs a,Maksimovic,Scepovic.Znaci ako pozove sve svoje pulene koji dolaze i odlaze iz reprezentacije moze Falji svoju reprezentaciju da napravi,barem prvih 11.

                    Comment


                    • Nabice nas Belgijanci samo tako , prizivam sve bogove da gresim ali tesko , mnogo su ozbiljniji od nas mnogo , pogotovo njihova veza i napad , u odbrani im donekle mozemo parirati , napred nikako , samo jedna stvar koja nas moze vinuti u nebesa je huk sa tribinama , nisam upoznat koliko je karata prodano ali nadam se da je dosta , navijaci su jedina nada da probude mlade momke i donesu nam veliku pobedu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Ma i Mijailovic je u Lian-u,kao i Nastasic,Ljajic,Markovic,Ignjovski,Stevanovic,Fejs a,Maksimovic,Scepovic.Znaci ako pozove sve svoje pulene koji dolaze i odlaze iz reprezentacije moze Falji svoju reprezentaciju da napravi,barem prvih 11.
                        Nema golmana, jedino Mustafu nekako da sredi.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Kako nema,Disljenkovic,Saranov?Ocekuju uskoro poziv.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Nabice nas Belgijanci samo tako , prizivam sve bogove da gresim ali tesko , mnogo su ozbiljniji od nas mnogo , pogotovo njihova veza i napad , u odbrani im donekle mozemo parirati , napred nikako , samo jedna stvar koja nas moze vinuti u nebesa je huk sa tribinama , nisam upoznat koliko je karata prodano ali nadam se da je dosta , navijaci su jedina nada da probude mlade momke i donesu nam veliku pobedu
                            Polako sa nabijanjem, ova belgija ima invidulace i stvarno dobre igrace, ali nema tim i rezultate, oni tek to trebaju stvoriti, i zato ne treba presiju da pravimo.
                            Miha ce njih upregnuti i motivisati, i nece biti Belgijancima lako, po meni dao bi nama malu prednost(sitnu malenu), ali bice otvoren mec sa malo golova.

                            Srbija
                            Spoiler
                            Golmani: Vladimir Stojkovic (Partizan), Zeljko Brkic (Udinese), Damir Kahriman (Tavria).


                            Odbrana: Branislav Ivanovic (Chelsea), Aleksandar Kolarov (Manchester City), Neven Subotic (Borussia Dortmund), Matija Nastasic (Manchester City), Nenad Tomovic (Fiorentina), Milan Bisevac (Lyon), Nikola Maksimovic (C. Zvezda), Aleksandar Lukovic (Zenit).


                            Sredina terena: Srdjan Mijailovic (Crvena zvezda), Ljubomir Fejsa (Olympiakos), Aleksandar Ignjovski (Werder), Radosav Petrovic (Genclerbirligi), Nemanja Matic (Benfica), Nenad Krsticic (Sampdoria).


                            Napad: Zoran Tosic (CSKA Moscow), Marko Scepovic (Partizan), Dusan Tadic (Twente), Dejan Lekic (Osasuna), Filip Djuricic (Heerenveen), Alen Stevanovic (Torino), Miralem Sulejmani (Ajax), Lazar Markovic (Partizan)


                            Belgija
                            Spoiler
                            Goal: Thibaut Courtois (Atletico Madrid), Simon Mignolet (Sunderland), Jean-François Gillet (Torino).

                            Defenders: Toby Alderweireld (Ajax Amsterdam), Laurent Ciman (Standard), Guillaume Gillet (Anderlecht), Vincent Kompany (Manchester City), Nicolas Lombaerts (Zenit Sint-Petersburg), Daniel Van Buyten (Bayern München), Thomas Vermaelen (Arsenal), Jan Vertonghen (Tottenham)

                            Midfield: Nacer Chadli (Twente), Steven Defour (Porto), Moussa Dembélé (Tottenham), Marouane Fellaini (Everton), Timmy Simons (Nürnberg), Axel Witsel (Zenit Sint-Petersburg)

                            Attack : Christian Benteke (Aston Villa), Kevin De Bruyne (Werder Bremen), Eden Hazard (Chelsea), Mboyo (AA Gent), Dries Mertens (PSV Eindhoven), Kevin Mirallas (Everton), Jelle Vossen (Racing Genk)


                            Imamo i mi svoje adute u timu
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Sve,sve al kad vidim napad vidim da cemo iz prekida da im budemo najveca pretnja.

                              Comment


                              • Nadam se da ce biti puna Marakana i da ce ovi mladici dobiti podrsku kakvu zasluzuju.

                                Iskreno ocekujem pobedu. Uzdam se u Tadica,Bambija,Kolarova i Baneta

                                Comment

                                Working...
                                X