Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fellaini i Lukaku sigurno nece igrati. Pod znakom pitanja Witsel i Kompany.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Fellaini i Lukaku sigurno nece igrati. Pod znakom pitanja Witsel i Kompany.
      Cepam kartu
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ma neka igra Kompany, i neka obnovi povredu pa da se malo City muci!

        Comment


        • Ma sta ce im Witsel i Kompany.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • 3-0 dobijamo

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              3-0 dobijamo
              Kolarov dva puta iz slobodnjaka i Bane iz voleja.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Pa ja nisam bas toliko optimistican...

                Comment


                • Sa Fejsom i Ignjovskim u veznom redu koji nisu sakupili ni 90 minuta u svojim klubovima, remi bi bio ravan iznenadjenju.Ocekivao sam da ce tu igrati Kuzmanovic, ali izgleda da ga Mihajlovic gura da igra ofanzivnije.
                  Da ne pricam o guranju Lazara Markovica u prvih 11 i nakon povrede Sueljmanija deluje mi i da ce ovaj put poceti i da cemo biti bezopasni po toj strani.

                  Comment


                  • Dvojka ko vrata
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Sa Fejsom i Ignjovskim u veznom redu koji nisu sakupili ni 90 minuta u svojim klubovima, remi bi bio ravan iznenadjenju.Ocekivao sam da ce tu igrati Kuzmanovic, ali izgleda da ga Mihajlovic gura da igra ofanzivnije.
                      Da ne pricam o guranju Lazara Markovica u prvih 11 i nakon povrede Sueljmanija deluje mi i da ce ovaj put poceti i da cemo biti bezopasni po toj strani.
                      Ne verujem da ce Markovic igrati, igrace Djuricic sigurno opet. Tadic i Tosic iza njega. Ignjovski mora da igra, bio je medju boljima u prva dva meca, a nadam se da ce drugi biti Matic, verujem da ce Miha na njega vise da racuna nego na Fejsu.


                      Mozda i iznenadi Miha, pa pusti Stevanovica od pocetka.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Markovic je igrao po levoj strani, Djuricic bio "spic", Tadic igrao iza njega, a Tosic desno krilo.
                        Ako nista drugo, sada bi nam bas dobrodosli Jovanovic i Jankovic, a ne da gledam Markovica koji je jos zelen za "A" reprezentaciju.
                        Ignjovski da zablista i da promeni klub u zimskom prelaznom roku, greota da takav igrac greje klupu i da bude koriscen na taj nacin samo da popuni rupu u prvih 11(desni ili levi bek), a ne da igra u veznom redu.

                        Po tvojoj formaciji jedno mesto je nepopunjeno.
                        Kuzmanovica nije zvao, mogao si ako nista drugo da procitas moj prethodni post.Rekao da na toj poziciji imao prednost Djuricic i Tadic.Crni Miho, gde ga ti guras.
                        Last edited by Ricma; 09-10-12, 23:19.

                        Comment


                        • Ispravio sam post Maricu batice, nisam video da nema Kuzmanovica, bruka i sramota.

                          Markovic moze igrati u prvoj jedino ako Djuricic bude u veznom, al' to je previse ofanzivno.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Ispravio sam post Maricu batice, nisam video da nema Kuzmanovica, bruka i sramota.

                            Markovic moze igrati u prvoj jedino ako Djuricic bude u veznom, al' to je previse ofanzivno.
                            Bolje ofanzivno nego defanzivno , bar da igramo fudbal pa ako izgubimo da izgubimo muski
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ofanzivno da igramo, sa jednim defanzivnim veznim i da nam uvale pet komada. Jest, to nam treba.

                              Najvaznije je da ne izgubimo.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ofanzivno da igramo, sa jednim defanzivnim veznim i da nam uvale pet komada. Jest, to nam treba.

                                Najvaznije je da ne izgubimo.
                                Igrali su i Hrvati sa jednim zadnjim veznim u formaciji 4-1-3-2 u sred Belgije i to im zadnjeg veznog igrao onaj iz Hajduka pa nisu izasli sa 5 komada a mislim da je nasa odbrana mnogo kvalitetnija od Hrvatske. Budemo li se branili i ganjali kontre izaci cemo sa 2 najmanje , mozda i 0:1 nebitno ali izgubicemo a isti ti djavo 0:1 ili 0:5 , bodovi se broje , napasti ih , Kompani je teska kiksara ove sezone , uopste u reprezentaciji nije siguran , ako je Hrvatska mogla da se nadigrava sa njima mozemo i mi , samo ih treba napasti , majku mu nisu Spanija nego Belgija , isti ovaj tim je bio i u kvalama za EURO pa nisu Turke mogli proci
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X