Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @mumi

    Da zavrsim sa tobom.I oni kao i mi u poslednje dve godine su imali probleme sa ''autsajderima''.Nisu ostvarivali rezultate koji su se od njih razocarali.Igraju promenljivo i ne znas sta da od njih ocekujes.Tesko ih je pobediti, jedino ko je u tome uspeo su Turci, Englezi i Nemci.Ali ekipa koja gubi bodove protiv Azerbejdzana i Turske i nije mogla u prijateljskim utakmicama da pobedi Grcku i Crnu Goru ne moze ih smatrati apsolutnim favoritom na nasem terenu, donekle i razumem da neki kazu da su oni blagi favoriti.Potreban je odredjen balans optimista i pesimista.
    Nisu ni oni Bog zna kolko bolji od nas po rezultatima u prethodnih godinu dana.Kao sto rekoh Belgijanci su pokazali da imaju problem kada igraju sa reprezentacijama protiv kojih se ocekuje da ce pobediti, barem je takav slucaj bio u prijateljskim.Protiv Velsana su imali olaksavajacu okolnost sto su tokom veceg dela meca imali igraca vise i golove su davali iz prekida.A i pre utakmice protiv Skota mnogi su smatrali da je neresen rezultat sa njima realniji ishod, s obzirom da su ih samo Spanci pobedili na njihovom terenu u skorije vreme.Pogresna selekcija igraca nas je kostala dva boda.I mi protiv Skota nismo bili favoriti, sanse su bile podjednake nekome u nasu nekome u njihovu korist.

    Comment


    • Rezultat utakmice protiv Belgije ce u velikoj meri, pored sastava i taktickih zamisli, zavisiti i od atmosfere na stadionu, voljnog momenta i "nalozenosti" igraca. Napisao sam u drugoj temi, daj da se okanemo Toleta & Co. i da svu paznju usmerimo ka igracima. Bilo bi idealno, ako Mustafa bude branio, da ne dobije ni jednog zvizduka. To je utakmica reprezentacije i meni licno se jebe sta se desavalo sa njegovom proslosti. Kada bude na stadionu klupskim povodom, onda vec... Potez u Novom Sadu sa onakvim spikerom je odlican, za situacije kada smo postizali golove. Jos da taj isti spiker u toku utakmice ne da publici da "zadrema".

      Comment


      • Uvek se znalo da protiv najjacih igramo najbolje,
        ne vidim zasto to ne bi bio slucaj i ovoga puta.

        Skokovi i padovi su svojstveni mladim reprezentacija
        koje se formiraju, i traze svoj identitet. Mi smo
        trenutno u takvoj poziciji.

        Sinisa je napravio dobar potez, i ne treba ocekivati
        instant rezultat. Belgiji su bile potrebne godine
        rada da bi sastavili ekipu koja s pravom nosi epitet
        jedne od trenutno najjacih selekcija u Evropi.

        Prosle kvalifikacije ti isti Belgijanci nisu mogli
        ni Turke da pobede. Iste one Turke koje je Hrvatska
        raznela u barazu za EP12.

        Nasi samo trebaju polako da grade svoj tim, da se
        ne brinu o protivnicima, vec da vode racuna o sebi.
        Rezultat ce doci. Bice tesko plasirati se na SP14,
        ali ako ulazis s tim da se ne mozes plasirati zasto
        onda i igras kvalifikacije? Ni jedna reprezentacija
        u nasoj grupi nije nepobediva, kako na gostovanju,
        tako i na domacem terenu.

        Bod sa Belgijom u Beogradu je dovoljan, a tri bi bila
        mozda i najveci iskorak kvalifikacija, i najsnazniji
        motivator za utakmice koje nam predstoje.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          @mumi

          Da zavrsim sa tobom.I oni kao i mi u poslednje dve godine su imali probleme sa ''autsajderima''.Nisu ostvarivali rezultate koji su se od njih razocarali.Igraju promenljivo i ne znas sta da od njih ocekujes.Tesko ih je pobediti, jedino ko je u tome uspeo su Turci, Englezi i Nemci.Ali ekipa koja gubi bodove protiv Azerbejdzana i Turske i nije mogla u prijateljskim utakmicama da pobedi Grcku i Crnu Goru ne moze ih smatrati apsolutnim favoritom na nasem terenu, donekle i razumem da neki kazu da su oni blagi favoriti.Potreban je odredjen balans optimista i pesimista.
          Nisu ni oni Bog zna kolko bolji od nas po rezultatima u prethodnih godinu dana.Kao sto rekoh Belgijanci su pokazali da imaju problem kada igraju sa reprezentacijama protiv kojih se ocekuje da ce pobediti, barem je takav slucaj bio u prijateljskim.Protiv Velsana su imali olaksavajacu okolnost sto su tokom veceg dela meca imali igraca vise i golove su davali iz prekida.A i pre utakmice protiv Skota mnogi su smatrali da je neresen rezultat sa njima realniji ishod, s obzirom da su ih samo Spanci pobedili na njihovom terenu u skorije vreme.Pogresna selekcija igraca nas je kostala dva boda.I mi protiv Skota nismo bili favoriti, sanse su bile podjednake nekome u nasu nekome u njihovu korist.
          Pa mi ako izgubimo protiv Malte i idemo na Azerbejdzan, opet smo favoriti. I svako ko kaze da ekipa koja je 3x vrijednija i kvalitetnija od Skotske nije favorit u tom mecu, laze. Protiv koga ces biti favorit ako neces protiv Skotske i njima slicnim? Nisam ni rekao da je Belgija za klasu bolja od nas, ali imaju kvalitet ekipe koja se moze nazvati favoritom. Epitet favorita ne donosi sam po sebi pobjedu, ali neko mora nositi taj epitet. U ovom slucaju on se mora pripisati Belgiji. Da li ce oni to opravdati ili cemo ih mi iznenaditi, vidjecemo. Tvrditi da u mecu Srbija - Belgija ne postoji favorit je malo shashavo.
          Last edited by bracala; 12-09-12, 20:37.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Mislim da ne postoji ljubitelj fudbala koji ne gotivi ovako talentovanu ekipu kao što je Belgija.

            Ali neće odneti čitav plen iz Beograda. U kvalifikacijama za SP 2006. Španci nas nisu dobili u oba meča, potom za EURO 2008. Portugal je takođe uzeo samo 2 boda iz dvomeča, zatim Francuzi za SP 2010. nisu dobili u Beogradu (jedino nas oni dobili kod kuće) i prošle godine nas Italijani nisu dobili u BG-u na čelu sa Pižonom! Institucije u reprezentativnom fudbalu...

            Ali bio bih nezadovoljan i našim remijem...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • RIP Predrag Brzakovic

              http://www.sportske.net/vest/domaci-...vic-95878.html

              Comment


              • Originally posted by aleksaVP View Post
                Bas sam se smorio. Veliki Peca Brzakovic

                Comment


                • Jel moze neko da mi kaze koliko karti za utakmicu protiv Belgije moze kupiti jedna osoba? Ako niko ne zna,moze i broj od blagajne Marakane

                  Fala u napred.

                  Comment


                  • Ja sam ovako http://iticket.rs/
                    Ne znam da li ti odgovara, a bio je i neki fon, ako ga pronađem, javiću ti. Inače za broj karata po osobi nemam pojma. Kupila 4 kom

                    EDIT: a pa evo piše http://iticket.rs/paying.html max 9 kom
                    Last edited by miloolja; 01-10-12, 19:38.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma icicu na Marakanu

                      Mozda nije 9kom ako odes uzivo,sta znam.

                      P.S. Hvala

                      Comment


                      • Kupljene danas karte. Nije bilo zive duse na blagajni

                        Comment


                        • Ne znam da li je pitanje za ovde , ali ipak gde da priupitam..
                          Kako se kupuju karte za meč u Skoplju?
                          Da li je makedonski savez obezbedio određeni kontigent ili sll..
                          Hvala
                          Last edited by Panchev9; 05-10-12, 00:00.

                          Comment


                          • Spoiler
                            Голмани:
                            Владимир Стојковић (Партизан),
                            Жељко Бркић (Удинезе),
                            Дамир Кахриман (Таврија).
                            Одбрана:
                            Бранислав Ивановић (Челси),
                            Александар Коларов (Манчестер Сити),
                            Невен Суботић (Борусија Дортмунд),
                            Матија Настасић (Манчестер Сити),
                            Ненад Томовић (Фиорентина),
                            Милан Бишевац (Лион),
                            Никола Максимовић (Ц. Звезда),
                            Александар Луковић (Зенит).
                            Средина терена:
                            Срђан Мијаиловић (Црвена звезда),
                            Љубомир Фејса (Олимпијакос),
                            Александар Игњовски (Вердер),
                            Радосав Петровић (Генчлербирлиги),
                            Немања Матић (Бенфика).
                            Напад:
                            Зоран Тошић (ЦСКА Москва),
                            Ненад Крстичић (Сампдорија),
                            Марко Шћеповић (Партизан),
                            Душан Тадић (Твенте),
                            Дејан Лекић (Осасуна),
                            Филип Дјуричић (Херенвен),
                            Ален Стевановић (Торино),
                            Миралем Сулејмани (Ајакс),
                            Лазар Марковић (Партизан)



                            Stojkovic je povredjen.Jedna briga manje za navijace, sada je vreme da se Brkic pokaze.Umesto njega pozvan je Jorgacevic.
                            Mene mnogo vise brine sto nije pozvao Kuzmanovica.On za razliku od Fejse i Ignjovskog, ima kakvu-takvu minutazu i prekopotreban nam je, pobogu on je DMF.Ne znam zasto nije pozvao Ninkovica.Jedinu dobru stvar koju vidim na ovo spisku je pozivanje Stevanovica.

                            Kao razlog za izostanak poziva Zdravku Kuzmanoviću, Mihajlović je naveo činjenicu da doskorašnjeg standardnog reprezentativca ne vidi na poziciji zadnjeg veznog, nego iza špiceva, gde trenutno prednost imaju Filip Djuričić i Dušan Tadić.
                            Realno očekujem dve pobede, pripremamo se da dobijemo oba meča, učinićemo sve da to i ostvarimo, ali videćemo posle utakmica da li je to i moguće
                            Sa Ignjovskim i Fejsom ili Mijailovicem u veznom redu, mislim da nam je i bod protiv Belgijanaca previse.
                            Jedino sto mi se svidja je sto je naglasio da je Subotic jedan od najvaznijih igraca i valjda to znaci da ce on poceti protiv Belgijanaca.

                            Comment


                            • Jedna briga manje protiv Belgije, Fellaini se povredio... odsustvovace 3 nedelje.

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Jedna briga manje protiv Belgije, Fellaini se povredio... odsustvovace 3 nedelje.
                                Onda u petak ne idem na Marakanu
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X