Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Presao je iz zvezde u Partizan, naravno da ce da mu se zvizdi, pa i ja bih mu zvizdao da je obrnuto, nisu ljudi mocni rendzeri i kad idemo da gledamo reprezentaciju onda cemo da se transformisemo. Cus boga ti velika stvar zvizdali mu, znao je kad je odlucio taj potez da napravi sta ce biti. Svaka mu cast imao je ogromnu petlju ali nosi se sad sa tim, sta je problem. Mnogo su svi postali osetljivi, nismo mi takav narod, koji zaboravlja i koji moze da ostane ravnodusan na takve stvari i ne treba da budemo.
    U pravu si, potpisujem sve sto si rekao. Ma koliko delovalo nekima kao apsurdna glupost, nemoguce je ne zvizdati ovakvom coveku.

    Spoiler


    Pogotovo posle ovog poteza! Ima da mu zvizde dok je ziv.
    Uostalom, dobro je on i prosao posle svega sto je uradio, zvizduci su nesto najmanje sto moze dobiti.

    Comment


    • @Mvp - Daj,ne zajebavaj i ti. Majka mu se jos nije ni ohladila,a oni mu zvizde. Ja prvi ne podnosim Stojkovica,ali ne bih zvizdao golmanu reprezentacije pa sve da mi je zenu nategao. Golman mora da bude skoncentrisan svih 90 minuta, sto je nemoguce kada mu klincarija od 14 godina zvizdi sta god on uradio.

      Cini mi se da je u drugom poluvremenu bila situacija kada sam hteo da polupam tv. Covek odbranio dva,tri suta. Lezi na zemlji,svi mu zvizde.

      Jebeni kompleksasi (da ne bude zabune-da je obrnuta situacija i Grobari bi to radili).

      Sinisa je valjda veliko mudo kod Delija. Ako je covek (a nije) treba da zamoli navijace da se ponasaju kao ljudi,a ne kao stoka.

      Comment


      • Ljubo, ali on je sam kriv. Znao je kakve ce posledice biti posle prelaska, a on jos posle toga nasao da se jos jednom pravi pametan. Pa najveci idiot se ne bi odlucio na ovaj drugi potez, kog je vredjao, ti isti ljudi njemu samo uzvracaju. Sam je sebi ispisao sudbinu takvim postupkom.

        Comment


        • Originally posted by Skrillex View Post
          Ljubo, ali on je sam kriv. Znao je kakve ce posledice biti posle prelaska, a on jos posle toga nasao da se jos jednom pravi pametan. Pa najveci idiot se ne bi odlucio na ovaj drugi potez, kog je vredjao, ti isti ljudi njemu samo uzvracaju. Sam je sebi ispisao sudbinu takvim postupkom.
          Ma slazem se ja - covek je mentol i glup je kao tocak. Ali jer treba reprezentacija da ispasta zbog toga? Jel imamo boljeg? - Nemamo. ( Sad ce strucnjaci da mi spomenu Brkica,Kahrimana i Aleksica )

          Zvizdite mu na derbiju i dosta mu je. Jebeno klubastvo - gadi mi se.

          Ja cu da idem na sve utakmice u kvalifikacijama i da bodrim i Stojkovica i Maksimovica. Daj bre da pomognemo ovoj bedi od reprezentacije. Nasa je!

          Comment


          • Nemoguce je tako nesto spreciti. Ne ide to tako, moras postovati navijace, da bi oni postovali tebe. Jednom se zajebi i gotovo je. Sad se mora nositi s tim pritiskom ako je odlucio da brani za reprezentaciju. Mada on je vec na to navikao, a i zna da ko mu zvizdi.

            Comment


            • Ja mislim da Miha ima moc da prekine tu agoniju,ali ne verujem da ce da se mesa.

              I zasluzujemo da nas gazi ko stigne kada smo stoka pogana.

              P.S. Malo vedrija tema - Nastasic je zver od igraca. Mora da igra u prvih 11. Covek je na svakoj lopti,svacije greske ispravlja. Moze biti jedan od najboljih stopera sveta za par godina.

              Laku noc

              Comment


              • Jebo fudbal bez napadaca,cilj fudbalske igra da uvalis gol,a nasi su to zanemarili.
                Da mi je znati sto Sulejmani nikad ne igra,stalno povredjen,a za dva dana igra za Ajaks,jednostavno ne zovu ga,a Lazovica ne bih zvao,kada ga je islo u Zenitu nece da igra,sada kada je na transfer listi,kao nije zavrsio sa reprezentacijom,ako se ne veram to procita.


                Igra je bila kriminalna,jedini napredak sto su barem barem trcali i trudili se cijeli mec.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Sulejmani se još nije oporavio od povrede, nije igrao ni za Ajax sad za vikend.
                  Ma reprezentacija nam je katastrofa. Ali zaista šta da očekujemo od onakve lige. I to malo kvalitetnih igrača su ovi stariji i to je sve. Ovi mladji što dolaze ne zna se koji je gori. Sa ovakvom igrom i igračima svi će nas tamburati u grupi.

                  Comment


                  • U našoj grupi Belgijanci će biti prvi 100%, a nama ostaje borba sa Hrvatima i ostalima za baraž...
                    Sve, ali bukvalno sve će nam u ovim kvalifikacijama zavisiti od prve dvije utakmice. Kako njih odigramo, odmah će se znati koliko će ljudi dolaziti na utakmice. Najbolje bi bilo da samo sa Hrvatima u BGD, a ostale igramo svuda po Srbiji...
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ma slazem se ja - covek je mentol i glup je kao tocak. Ali jer treba reprezentacija da ispasta zbog toga? Jel imamo boljeg? - Nemamo. ( Sad ce strucnjaci da mi spomenu Brkica,Kahrimana i Aleksica )
                      Brkic brani za Udineze, Kahriman za Tavriju, a Stojkovic ne moze bolje od Partizana.Od Brkica sigurno nije bolji, a i Mihajlovic ako ne zeli da se plasiramo na SP neka stavi Stojkovica.Zbog lose atmosfere na tribinama cemo ispastati.

                      Onaj ko najmanje bude gubio bodova protiv nasjalbijih reprezentacija(to je kostalo Belgijance baraza za EP) ce biti prvi.Ovako mislim da mi tesko da cemo pobediti i Belgijance i Hrvate,a i necemo izgubiti.Sve zavisi od gostovanja Skotima.Jedino sto mi se ne svidja je guranje Zvezdinih igraca u prvih 11(Mijailovic i Maksimovic) da igraju pre igraca koji imaju visegodisnje internacionalno iskustvo.Kacar tesko da ce da se oporavi od povrede, ali valjda ce pozvati Matica.Njegova visina ce nam puno znaciti kod prekida, sto u napadu sto u odbrani.Ono sto mi se jos ne svidja je to sto je gurao Djuricica na krilu.Promene koje bih ja licno napravio za sledeci mec sa Skotskom su:Stojkovic-Brkic, Mijailovic-Matic, Nastasic-Subotic(doduse on nije igrao zbog povrede).U drugoj varijanti bih Kuzmanovica upario sa Maticem ili Ignjovskim da bi Ninkovica staio na poziciji ofanzivnog veznog, mlad je previse Djuricic da igra od pocetka jer bi postojao rizik da izgori od zelje na pocetku, pa bih ga tek u drugom poluvremenu ubacio.

                      Vise sam za prvu varijantu, ova druga moze da prodje, ali ne bih bas zeleo da gledam Ninkovica.

                      Pa sta nam Bog da, bolje od ovoga ne mozemo.

                      Comment


                      • Чујем да су и Хрвати нешто лоше прошли у пријатељкој утакмици? зна ли неко тај резултат?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          @Mvp - Daj,ne zajebavaj i ti. Majka mu se jos nije ni ohladila,a oni mu zvizde. Ja prvi ne podnosim Stojkovica,ali ne bih zvizdao golmanu reprezentacije pa sve da mi je zenu nategao. Golman mora da bude skoncentrisan svih 90 minuta, sto je nemoguce kada mu klincarija od 14 godina zvizdi sta god on uradio.

                          Cini mi se da je u drugom poluvremenu bila situacija kada sam hteo da polupam tv. Covek odbranio dva,tri suta. Lezi na zemlji,svi mu zvizde.

                          Jebeni kompleksasi (da ne bude zabune-da je obrnuta situacija i Grobari bi to radili).

                          Sinisa je valjda veliko mudo kod Delija. Ako je covek (a nije) treba da zamoli navijace da se ponasaju kao ljudi,a ne kao stoka.
                          Nije to kompleks to je jednostavno nuspojava ogromnog rivaliteta, ja sam ga zavoleo uopste nemam nista protiv njega, voleo bih kada Sale ode da bude kapiten i da zavrsi karijeru kod nas ali nisam lud da ocekujem da mu se nece zvizdati.

                          Comment


                          • To je ljudi klasican kompleks i nista drugo.Zvizdati igracu dok brani boje tvoje zemlje je seljakluk.Ko je juce zvizdao na stadionu je jednostavno mali covek jer su mu klupski interesi iznad nacionalnih a to nije niti ce ikad biti normalno.Zanimljivo je kako se svi secaju te cuvene majice i protagonisu kako ih je to najvise zabolelo,a to sto su coveka pokusali da ubiju u sred Italije niko da se seti da pomene,u ovoj zemlji se ceni samo javasluk i motka zato nam je toliko i poremecen sistem vrednosti.
                            Kome je Zvezda i Partizan bitniji od Srbije nemoj ni da dolazi na stadion,nek svoje frustracije izbacuje na derbiju a ne da pravi medvedju uslugu nasem timu,ako vec necete da pomognete nemoj barem da odmazete.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              To je ljudi klasican kompleks i nista drugo.Zvizdati igracu dok brani boje tvoje zemlje je seljakluk.Ko je juce zvizdao na stadionu je jednostavno mali covek jer su mu klupski interesi iznad nacionalnih a to nije niti ce ikad biti normalno.Zanimljivo je kako se svi secaju te cuvene majice i protagonisu kako ih je to najvise zabolelo,a to sto su coveka pokusali da ubiju u sred Italije niko da se seti da pomene,u ovoj zemlji se ceni samo javasluk i motka zato nam je toliko i poremecen sistem vrednosti.
                              Kome je Zvezda i Partizan bitniji od Srbije nemoj ni da dolazi na stadion,nek svoje frustracije izbacuje na derbiju a ne da pravi medvedju uslugu nasem timu,ako vec necete da pomognete nemoj barem da odmazete.
                              Jedino pametno sto si rekao, ako mogu da naglasim jako pametno.

                              Comment



                              • А нама нек играју, Шћеповићи и ко. људи не могу да утерају гол Доњем Срему
                                Реална је опција да Миха позове Жигића, брз обзира на године, јер бољег тренутно немамо.

                                Comment

                                Working...
                                X