Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam u repriznom terminu utakmicu mlade reprezentacije.

    Fino su odigrali. Vazno je da vec ima zvezda i zvezdica u ekipi, koji se svadjaju ko ce da izvede penal! Vec su istetovirani, imaju neke smesne Balotteli/Neymar frizure! Jos nisu ni postali fudbaleri ali se vec uveliko ponasaju kao zvezde...

    Comment


    • Ne treba dati Novom Sadu ni u streljastvu bilo sta da organizuje. Vec godinama prave cirkus sa svime sto predstavlja ovu zemlju. Zvizdis ti momku zato sto igra za Partizan i jer je promasio penal. O boze, gomile netemalja.

      Comment


      • Procitao sam dosta komentara i uglavnom svi pricaju da se izvizdani igrac ponasao neprimereno... Da se stalno svadjao sa saigracima, koji su pokusavali da ga smire. Tako da ne bih sve svaljivao na navijace.

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Procitao sam dosta komentara i uglavnom svi pricaju da se izvizdani igrac ponasao neprimereno... Da se stalno svadjao sa saigracima, koji su pokusavali da ga smire. Tako da ne bih sve svaljivao na navijace.
          Ma boli ga uvo, ionako ce oni uvek biti to sto jesu. Oni ni sami sebe ne voli kamoli nekog drugog.

          Comment




          • Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Aaa pazi da jedan ne otvori usta
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment




              • Izludeo Sinisa

                Comment


                • To on bira po tome ko najbolje peva
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    To on bira po tome ko najbolje peva
                    Sva sreca pa gledamo samo prvo poluvreme.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post


                      Izludeo Sinisa
                      Znam da hoce sve da proba ali ovakav sastav mozda nije trebao .Hocu da kazem gubljenje vremena s obzirom na samo 2
                      prijateljske utakmice do pocetka kvalifikacionih utakmica ,mislim da je trebao da rotira igrace koji ce zaista igrati u narednom periodu
                      ova prva postava sad igra u ovakom sastavu i nikad vise a kvalifikacije su tu
                      GIFSoup

                      Comment


                      • Covek stavi Tomica na najzahtevniju poziciju u timu. On nije trkac,a i prilicno je lenj. Dobar je sa loptom i zna da sutne,to je to. A ledja mu cuva neiskusni Maksimovic. Ima dva neverovatno spora igraca na centralnim veznim pozicijama i ovde osim Bambija i Subotica niko i nije za prvu postavu. Mozda eventualno Lukovic. Kapiram ja da je ovo prijateljska,ali nije zabranjeno dati gol ili mozda cak i pobediti nekog.

                        Comment


                        • Pojesce nas Svedjani....

                          Ne znam sto se Miha pogubio ovoliko, nek sastavi tim od igraca koji su najbolje igrali u ove dve tekme. Slazem se sa Ljubom u vezi Tomica, pa on nikako ne sme tu da bude, nije takav tip igraca koji ce da trci napred-nazad, da bude aktivan u napadu, a i u odbrani, podjednako dobro. Ofanzivni bek je jedna od najzahtevnijih i najtezih pozicija u fudbalu, mali Maksimovic nikako nije dorastao da sacuva Ibru ili Toivonena, stvarno ne znam sta Miha ocekuje od vecerasnjeg duela. Vec vidim kako ce nas terorisati pod desnoj strani.

                          Ali kad vidim ko je u spicu napada...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • U ovoj prvoj postavi da vidim ko ce to da kreira igru u napadu i veznom redu jedino Bambi da predribla
                            2,3 igraca ,mada o cemu pricam kada smo zadnji put videli neku kreativnost ,smisao u igri reprezentacije
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ali kad vidim ko je u spicu napada...
                              Lekagol ga daje 100%.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Lekagol ga daje 100%.
                                Што то...ко да бољег имамо, то је што је.

                                Сад што се поставе тиче, капирам да је плод идеје да свима да исти број минута у овим првим мечевима, да он, играчи а и јавност скапира ко је за дрес репке ко није, сад колику је услугу учинио Томићу што ће почети на беку Како год, моје мишљење је да он није за најјачи тим репке тренутно, а да неће бити ни у будуће, то је само моје мишљење.

                                Comment

                                Working...
                                X