Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A, Ljajic nece? Kuzmanovic, Ignjovski, Tosic, Djuricic, Jankovic i Tadic. Ni od jednog nije bolji niti ima sanse da igra pre navedenih.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      A, Ljajic nece? Kuzmanovic, Ignjovski, Tosic, Djuricic, Jankovic i Tadic. Ni od jednog nije bolji niti ima sanse da igra pre navedenih.
      Ne znam da li ce,zbog toga je bolje da je tu.Veca konkurencija,veca sansa da nekako skrpimo vezni red.
      Kad je izasao spisak,da ga nije Miha pozvao sigurno bi rekao kako je pogresio.
      Sta si govorio uvek ? Kako promenis misljenje za tako kratak period? Znam te covece,priznaj nekad da nisi u pravu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Sara View Post
        Jesi ovo napamet rekao ili...? odigrao je 56 meceva, postigao 4 gola i imao nekoliko asistencija sto je sasvim dobar ucinak za igraca koji predje iz nase livada lige u Seriju A.
        Puu greska, hteo sam reci startovao u prvih 11...

        Ali opet ne menja cinjenicu, sve sto je odigrao ove godine bilo je katastrofa, a prosle cist prosek... Kad se pogledaju golovi i asistencije, s obzirom na njegov talenat, prosek. Nikako ne mozes reci da je bio najbolji cak i kad je pola tima bilo povredjeno, bio je bitan igrac, ali ne toliko da bi bio najbolji.

        Sto se mene tice, Djuricica gurati, radnik na terenu, a statistika, 10 golova 12 asistencija ove sezone... Decko ce zver da bude...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Cinjenica je da smo mi mala zemlja,sa malo kvalitetnih fudbalera. Ljajic mozda ima potencijal da postane odlican igrac,to "mozda" je meni dovoljno da mu se da jos jedna prilika. Neka popricaju ko ljudi,ostave sve iza sebe i dalje u nove pobede

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Ne znam da li ce,zbog toga je bolje da je tu.Veca konkurencija,veca sansa da nekako skrpimo vezni red.
            Kad je izasao spisak,da ga nije Miha pozvao sigurno bi rekao kako je pogresio.
            Sta si govorio uvek ? Kako promenis misljenje za tako kratak period? Znam te covece,priznaj nekad da nisi u pravu.
            Znam i ja tebe.

            Nije ogroman gubitak kao sto svi ovde predstavljaju. I bez njega je jaka konkurencija u veznom redu. Tadic ima verovatno uz Djuricica i Kuzmanovica najbolju sezonu od nasih reprezentativaca pa ne igra u prvoj, a Ljajic od svih veznih odigrao najlosije(ne racunam ono tele Radovanovica). Talentovan je decko i voleo bih da zaigra na visokom nivou i nadao sam se dugo vremena da hoce, ali ne moze da igra ako nije bolji od igraca na svojoj poziciji, zar ne? Konkurencije ima vise nego dovoljno i bez njega.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment




            • Ovako se peva himna i voli/postuje svoja zemlja,nadam se da cemo jednog dana i mi dostici ovaj stadijum,posle toga mozemo ocekivati i mnogo bolje rezultate.
              Last edited by Layzick; 28-05-12, 17:25.

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Znam i ja tebe.

                Nije ogroman gubitak kao sto svi ovde predstavljaju. I bez njega je jaka konkurencija u veznom redu. Tadic ima verovatno uz Djuricica i Kuzmanovica najbolju sezonu od nasih reprezentativaca pa ne igra u prvoj, a Ljajic od svih veznih odigrao najlosije(ne racunam ono tele Radovanovica). Talentovan je decko i voleo bih da zaigra na visokom nivou i nadao sam se dugo vremena da hoce, ali ne moze da igra ako nije bolji od igraca na svojoj poziciji, zar ne? Konkurencije ima vise nego dovoljno i bez njega.
                Ne zelim se dalje raspravljati,zavrsicu ovo istom recenicom kao i svaku diskusiju koju vodim s tobom oko fudbalske reprezentacije : "nadam se da si u pravu."
                Samo ne znam odakle crpis sav taj optimizam,s obzirom da nikad nisi bio u pravu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Ne zelim se dalje raspravljati,zavrsicu ovo istom recenicom kao i svaku diskusiju koju vodim s tobom oko fudbalske reprezentacije : "nadam se da si u pravu."
                  Samo ne znam odakle crpis sav taj optimizam,s obzirom da nikad nisi bio u pravu.
                  Nema to veze sa optimizmom. Cinjenica je da je losiji od ovih i ne moze igrati pre njih. Kada se rerpezentaciji prikljuce Sulejmani i Kacar, onda ce mu biti jos teze.

                  I btw, seti se ko se smejao kada sam ja rekao da ce City biti prvak pre pocetka sezone..Nesto su mi ta dvojica licila na tebe i Mumija, tako da ono..nisu uigrani, United i Chelsea su jaci, bla bla...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ljudi koji positovecuju Vojsku Srbije i sportsku reprezentaciju su doveli do ovoga. Jasno je kao dan. Velika greska, i jako je ruzno sto se desilo, Miha brzoplet i impulsivan kao i uvek. Sporazum krajnje nebulozan, nista pozitivno ovde ne vidim. Da sam igrac odbio bih takodje.

                    Comment


                    • 0:45 - 1:23



                      Srbenda... Ali mislim da će na kraju popustiti Miha... Shvatiće da je kod ovog pogrešio... Bošnjak će teško da peva himnu.

                      EDIT: Meč u Beogradu. Niko ne peva himnu, kao ni Mihajlović!

                      2:11

                      Last edited by Il Capitano; 28-05-12, 18:05.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Pa koj ce nam onda u reprezentaciji ako nece da peva himnu te iste reprezentacije?
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Sve je ovo komedija.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • E ne može bez gluposti u ovom fudbalu.... Svašta. Bolje bi mu bilo da radi svoj selektorski posao kako god najbolje zna i izvadi nas bar malo iz ovog blata, ako je uopšte i sposoban.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Glupo i od Ljajica i od Mihe.Adem kaze da voli Srbiju i da je uvek zeleo da igra za reprezentaciju,pa zasto mu je onda tesko da peva?Sa druge strane,ipak je glupo udaljiti jednog od najtalentovanijih nasih igraca zbog ne pevanja himne...

                              Ne znam sta da mislim,valjda ce se sve resiti.
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Kad vec Wadu mrzi...



                                A i hteo sam da pitam da neko okaci video, dokaz da vidimo jel Neven pevao ili ne... Lepo se vidi da Suba peva himnu, svi su je pevali sem Ljajica... Dakle bez teorija zavere...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X