Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Po ovome zadnjem tek ne bi trebao da igra. Nije standardan u Fiorentini i ocajno igra vec dve godine. Talentovan jeste, ali je u totalnom kanalu i sto se tice igre i sto se tice ponasanja.
    Prosle sezone je bio jedan od najboljih u Fiorentini dok su gotovo svi bitniji igraci bili povredjeni. Ove godine nije bio standardan i eto Fiorentina bukvalno do zadnjeg kola nije znala da li opstaje ili ide u Seriju B zato sto su razni polu igraci imali prednost u odnosu na njega kao sto je recimo bio slucaj sa Srbijom kada su nam igrali Veseljko Trivunovic, Damjanovic i ostali poltroni.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Ljajic bio najbolji u Fiorentini zadnje dve godine 0o jel nas trolujes malo ?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Dao je tri gola na 28 meceva i imao tri asitencije, to bas i nije pohvalno. Prosle sezone su igrali samo onoliko koliko su Montolivo, Gilardino i Vargas igrali dobro, od njih je sve zavisilo. Sa obzirom na njegov talenat je odigrao prosecnu sezonu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Licno meni je drago sto nece igrati. Kakva bi sramota bila da nam u reprezentaciji igra nafurani klinac koga je i trener tukao!
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Ljajic bio najbolji u Fiorentini zadnje dve godine 0o jel nas trolujes malo ?
            Izvrces mi reci, rekla sam prosle godine kada nisu igrali Jovetic, Mutu, Vargas i jos par standardnih igraca, bio je medju najboljima, doneo im preokret protiv Brese 3:2 u zadnjoj minuti i bas tada je spasao Mihajlovica sigurnog otkaza.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by Sara View Post
              Prosle sezone je bio jedan od najboljih u Fiorentini dok su gotovo svi bitniji igraci bili povredjeni. Ove godine nije bio standardan i eto Fiorentina bukvalno do zadnjeg kola nije znala da li opstaje ili ide u Seriju B zato sto su razni polu igraci imali prednost u odnosu na njega kao sto je recimo bio slucaj sa Srbijom kada su nam igrali Veseljko Trivunovic, Damjanovic i ostali poltroni.
              Decko je odigrao 27 meceva za 2 i po sezone.. Ne moze da bude jedan od najboljih pa da je Mesi... Ali necemo sad i o tome zapocinjati diskusiju, nepotrebna je...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Sara View Post
                Izvrces mi reci, rekla sam prosle godine kada nisu igrali Jovetic, Mutu, Vargas i jos par standardnih igraca, bio je medju najboljima, doneo im preokret protiv Brese 3:2 u zadnjoj minuti i bas tada je spasao Mihajlovica sigurnog otkaza.
                Proslu sezonu su ih Gilardino i Behrami gotovo vukli .... ne mozes da kazes da je igrao najbolje ako se pokazao samo na jednoj utakmici ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nije najbolji na svetu,nije ni u Fiorentini,a i mi imamo takve igrace da mozemo lagano jos petoricu oterati i ponovo ce to biti odlican tim.
                  Naravno sarkazam,jbt nama je svaki igrac na sredini vazan.Ne mozemo priustiti sebi ovakva sr*nja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Decko je odigrao 27 meceva za 2 i po sezone.. Ne moze da bude jedan od najboljih pa da je Mesi... Ali necemo sad i o tome zapocinjati diskusiju, nepotrebna je...
                    Jesi ovo napamet rekao ili...? odigrao je 56 meceva, postigao 4 gola i imao nekoliko asistencija sto je sasvim dobar ucinak za igraca koji predje iz nase livada lige u Seriju A.
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Originally posted by Sara View Post
                      Jesi ovo napamet rekao ili...? odigrao je 56 meceva, postigao 4 gola i imao nekoliko asistencija sto je sasvim dobar ucinak za igraca koji predje iz nase livada lige u Seriju A.
                      Prosle sezone je bio jedan od najboljih u Fiorentini dok su gotovo svi bitniji igraci bili povredjeni.
                      Ajde mi sad objasni da je odigrao i 20 utakmica te sezone postigao je tri gola kako moze biti najbolji igrac
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Proslu sezonu su ih Gilardino i Behrami gotovo vukli .... ne mozes da kazes da je igrao najbolje ako se pokazao samo na jednoj utakmici ...
                        To sa Bresom sam spomenula jer su pre toga imali nekoliko meceva bez pobede i za Mihu je tada taj mec bio za opstanak na klupi i pobedili su u 90. golom Ljajica.



                        Ovo je slika nakon te utakmice.
                        Spoiler


                        Inace je Gilardino gotovo veci deo te sezone bio povredjen a Behrami je dosao tek na zimu.

                        Originally posted by Gangrena View Post
                        Ajde mi sad objasni da je odigrao i 20 utakmica te sezone postigao je tri gola kako moze biti najbolji igrac
                        Najbolji igrac te ekipe a ne lige ili ne znam ni ja cega, cela ekipa je igrala lose i jedva se spasila ali on je bio jedan od najzasluznijih za to. Igrac od tada 18-19 godina je gotovo celu sezonu izgurao kao plej jedne ekipe u Seriji A, mislim da je to za pohvalu.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Najbolji igrac te ekipe a ne lige ili ne znam ni ja cega, cela ekipa je igrala lose i jedva se spasila ali on je bio jedan od najzasluznijih za to. Igrac od tada 18-19 godina je gotovo celu sezonu izgurao kao plej jedne ekipe u Seriji A, mislim da je to za pohvalu.
                          Kad sam ovo video stvarno mi je dosta svega ne zelim vise da ulazim u raspravu .

                          Sto se Behramija i Gilardina tice koliko god da su igrali pokazali su se bolje od Ljajica i po svim medijima su daleko ispred njega da ne spominjem navijace koji su ga stavili na 13. mesto ...
                          Al ajde mi smo Srbi mi smo uvek najbolji e.e
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ne brinem se ja sto smo ostali bez Ljajica privremeno, dok je Djuricic tu nema zime.Samo da ga Miha pogura jos malo i da predje u veci klub od Herenvena.
                            Takav radnik poput njega nam treba na terenu.

                            Comment


                            • Gilardino je igrao na 36 meceva te sezone i bio najbolji strelac tima. Statistika koju ima Ljajic nije dobra, jer se od njega vise ocekuje, a ove sezone je nevidljiv bio. Vargas, Montolivo i Jovetic su krsteni igraci bili te sezone, a Jovetic nije igrao...Santana i Mutu su imali iste brojke kao i Ljajic. Realno je da igra lose, ajde neka je odigrao jednu polusezonu dobro, ali ocajan ove godine, nije mogao da se nametne u raspaloj Fiorentini i sigurno nisu zbog njegovog manjka minuta bili tu gde su. Nije imao nista bolju statistiku od igraca koji su u timu.

                              @Mamba

                              Ljajic je talentovan, ali ima u ovom trenutku barem sest igraca koji imaju prednost u odnosu na njega u reprezentaciji.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                @Mamba

                                Ljajic je talentovan, ali ima u ovom trenutku barem sest igraca koji imaju prednost u odnosu na njega u reprezentaciji.
                                I bar ce 4 igraca zakazati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X