Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali cekajte, znaci vi biste radije da on peva himnu iako to ne oseca. Ne razumem, ne mozes nekog naterati da voli ista. Zato kazem, manimo se politike, ko je kakav patriota, nacionalista, koje je ko vere, nebitno. Sport, ljudi, sport, bas me briga ko igra, sta misli o Srbiji, o pravoslavlju, demokratiji ili bilo kakvim glupostima. Ako je koristan timu sve drugo pada u vodu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ne znam zasto Neven nije pevao al verujem da je imao razgovor posle utakmice sa Mihom kao i Adem,mogu samo da zakljucim da je Neven dosao do dogovora sa Mihom a Adem nije jer je epilog povratak Adema u BG dok je Neven ostao,videcemo na sledecoj utakmici.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Meni je 100 puta bitnije kako ko stoji na terenu, nego ko pjeva himnu. Dosta mi je onih sto ne spustaju 3 prsta i sto ne skidaju usne sa krsta, a kad treba ginuti na terenu, nema ih nigdje. Balvani najobicniji, ne vide dalje od nosa.
        Hvala, sustina cele price, konacno.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by Sara View Post
          Pa i ja kazem, ni Neven Subotic nije pevao himnu pa zasto na njega nema toliko pogrdnih reci? Zato sto nije musliman. Sve mi se cini da iza ovoga stoji prljava politika a ne samo sport i pevanje himne.
          Ne verujem da je politika.Pre da je pokusaj demonstracije sile,kako je savez odlucio da sve dovede u red...
          Ljajic bi se mogao smatrati u ovom slucaju,kako bi Amerikanci rekli,kolateralnom stetom.
          Last edited by Black Mamba 24; 28-05-12, 15:57.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Ali cekajte, znaci vi biste radije da on peva himnu iako to ne oseca. Ne razumem, ne mozes nekog naterati da voli ista. Zato kazem, manimo se politike, ko je kakav patriota, nacionalista, koje je ko vere, nebitno. Sport, ljudi, sport, bas me briga ko igra, sta misli o Srbiji, o pravoslavlju, demokratiji ili bilo kakvim glupostima. Ako je koristan timu sve drugo pada u vodu.
            U tome i jeste problem, sto ljudi mesaju sport sa politikom, izgleda kao da je to nesto neizbezno.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Ozil ne pjeva himnu.



              Od 0:29 do 0:37 Khedira,Boateng i Ozil i nijedan ne pjeva himnu.
              Ne mozes porediti zemlju u kojoj igraju tri-cetiri Nemca sa zemljom koja je sastavljena 99.9% iz igraca koji su Srbi. A u ostalom, da Low od njih trazi da pevaju himnu i da oni daju saglasnost, ti mislis da se oni ne bi toga pridrzavali? Jeste da se tim putem zeli udovoljiti vecini "Velikih Srba", ali on je svesno potpisao da ce da postuje to i nije ispostovao. Sada sta je razlog toga je nebitno, ali to pokazuje kakva je osoba. Meni ne smeta sto on ne peva himnu, nije obaveza, neka je peva ko hoce, ali da ne postuje dogovor koji je postigao sa selektorom je apsurd i narusavanje autoriteta istoga. Samim tim je nedopustivo.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Ne verujem da je politika.Pokusaj demonstracije sile,kako je savez odlucio da sve dovede u red...
                Ljajic bi se mogao smatrati u ovom slucaju,kako bi to Amerikanci rekli,kolateralnom stetom.
                I to ima smisla, opet mozda kontam da nije hteo ili smeo da glumi autoritet nad Suboticem koji je stariji pa je zato uzeo Adema.
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Hahahaha jeste isterali su Adema iz reprezentacije zato sto je musliman...sta sve necu procitati

                  Comment


                  • Ovakav bedan ugovor samo devalvira znacenje himne.

                    Comment


                    • Katalonci u spanskoj kosarkaskoj i fudbalskoj reprezentaciji poginju glavu tokom intoniranja spanske himne, a onda izadju na teren i isamaraju protivnika i osvoje sve sto se osvojiti moze. E, to je patriotizam, a ne pevanje himne, cupanje busena trave pre ulaska na teren i krscenje posle svake propustene sanse.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Ne verujem da je politika.Pre da je pokusaj demonstracije sile,kako je savez odlucio da sve dovede u red...
                        Ljajic bi se mogao smatrati u ovom slucaju,kako bi to Amerikanci rekli,kolateralnom stetom.
                        Kombinacija je obe stvari, zato sto ce na ovo ljudi dobrim delom odreagovati kao sto sam napisao negde na pocetku: On je Turcin, nije pevao, oterajte ga, sjajno, krasno. Hajdemo na utakmicu da gledamo pravi patriotski tim. A tek ovaj Karadzic sto voli Srbiju i ne da da se zezaju, sjajno. Sve demagogija, popilazam, podilazenje i gluposti.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Najbolje da Spanci treba da nam budu uzori po patriotizmu.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Najbolje da Spanci treba da nam budu uzori po patriotizmu.
                            Ma nema sta da ucis od bilo koga, to ili osecas ili ne osecas, nema razloga da se poredis ni sa kim. A ako neko to ne oseca ne mozes ga naterati i sada zajednickim pevanjem himne stvarati neko prividno lazno jedinstvo.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • A i on je lud, mogao je pevati neku pesmu od Halida Beslica dok ide himna samo neka otvara usta!

                              Comment


                              • Originally posted by Ernesto View Post
                                Katalonci u spanskoj kosarkaskoj i fudbalskoj reprezentaciji poginju glavu tokom intoniranja spanske himne, a onda izadju na teren i isamaraju protivnika i osvoje sve sto se osvojiti moze. E, to je patriotizam, a ne pevanje himne, cupanje busena trave pre ulaska na teren i krscenje posle svake propustene sanse.
                                Kod njih niko i ne peva i onako im je ceo tim iz Baskije ili Katalonije

                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X