Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • КРКИЋ!!!
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Sta Krkic? Nemoj mi reci da se i dalje nadas tome.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Pobedili smo danas Mađarsku(U19) golom Ninkovica.

        Ako dobijemo Rumuniju, idemo na EP.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • http://www.mondo.rs/s246096/Sport/Fu...zentacije.html

          Volim ja Sinisu ali ovo je idiotski da nema dalje.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ako ga je oterao,cuj licnih razloga,a ne smeta mu da igra za reprezentaciju,tu se licni razlozi ne ogledaju...

            Comment


            • Ako je bio svestan u sta se uvalio kad je potpisivao sporazum , zasto je mislio da moze da se provuce?
              Prekrsio je pravilo, mora biti sankcionisan za to.Inace bi Mihin autoritet bio postavljen pod znakom pitanja.

              Comment


              • Mozda je malcice preterao,ali i Ljajic je sam kriv. Da ne peva himnu iz licnih razloga je totalno glup izgovor. Bolje da je rekao da ne zna reci
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Ma taj mali pravi vazda neke probleme,umislio se da je zvezda,pa daje sebi za pravo da svakog zajebava,neka ga je otjerao radi cega god bilo,a vjerujem da nije bez razloga.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    http://www.mondo.rs/s246096/Sport/Fu...zentacije.html

                    Volim ja Sinisu ali ovo je idiotski da nema dalje.
                    Ako su svi po onom ugovoru trebali da pevaju himnu, onda nek je pevaju brate. Ugovor je ugovor. Ne smes da ga krsis. On je rekao da nece da je peva iz licnih razloga, sto je meni glupo, ako volis svoju zemlju, pevaces himnu bez problema, a ako je ne znas, naucis je.
                    Uostalom, nije ovo neki veliki hendikep, bolje po Djuricica koji samo malo da se oslobodi, ima da igra mnogo bolje, on i treba da bude prvi play.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Prva stvar jako je idiotski jer pevanje nase himne podrazumeva da verujes u boga sto nije obavezno. Druga stvar Subotic takodje nije pevao himnu. Zasto njega nije isterao? Gradi autoritet na onom moronu i to na jako seljacki nacin.

                      Comment


                      • Ovde moram da stanem na stranu Mihajlovica.Ljajic... Koliko me samo razocarao taj momak u poslednje vreme a ovo da nece da peva himnu Srbije je prelilo casu...

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Prva stvar jako je idiotski jer pevanje nase himne podrazumeva da verujes u boga sto nije obavezno. Druga stvar Subotic takodje nije pevao himnu. Zasto njega nije isterao? Gradi autoritet na onom moronu i to na jako seljacki nacin.
                          Ako je razlog religija,mogao je to da kaze.A Miha valjda nije bas toliko zatucan da ne zna kako svaki covek ima pravo da veruje ili ne veruje u sta hoce...

                          Comment


                          • Originally posted by milanche View Post
                            Ako je razlog religija,mogao je to da kaze.A Miha valjda nije bas toliko zatucan da ne zna kako svaki covek ima pravo da veruje ili ne veruje u sta hoce...
                            Kako da musliman peva Boze pravde covece, koliko to ne ide, pa koliko je samo vremena proveo igrajuci i trenirajuci muslimane valjda je ukapirao koliko je njima vazna religija i koliko su posveceni da shvati da ne moze to sebi da dozvoli. Zatucanko. Pokusava da dobije neki kredibilitet pre nego sto je bilo sta i poceo da radi. Ne svidja mi se, pogresno je, ruzno je. Opet ponavaljam Subotic nije pevao himnu, nije sankconisan.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Kako da musliman peva Boze pravde covece, koliko to ne ide, pa koliko je samo vremena proveo igrajuci i trenirajuci muslimane valjda je ukapirao koliko je njima vazna religija i koliko su posveceni da shvati da ne moze to sebi da dozvoli. Zatucanko. Pokusava da dobije neki kredibilitet pre nego sto je bilo sta i poceo da radi. Ne svidja mi se, pogresno je, ruzno je. Opet ponavaljam Subotic nije pevao himnu, nije sankconisan.
                              Ne razumem MVP, kako ne ide da peva ako je muslimankse veroispovesti ??? Bog je jedan, a proroci su razliciti, nigde se ni ne pominju imena u himni. Ne bi uopste trebalo da mu smeta da peva himnu, osim ako je ateista.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ne razumem MVP, kako ne ide da peva ako je muslimankse veroispovesti ??? Bog je jedan, a proroci su razliciti, nigde se ni ne pominju imena u himni. Ne bi uopste trebalo da mu smeta da peva himnu, osim ako je ateista.
                                Mislim da je potpuno jasno na sta ukazuje ta himna, na borbu protiv kojeg naroda. Ja sam ateista ali svakako razumem zasto neko ko je muslimanske veroispovesti ne zeli da je peva.

                                Отаџбину српску брани,
                                петвековне борбе плод.
                                Боже, спаси, Боже, брани,
                                моли ти се српски род!
                                Jasno je jako. Nismo ludi.

                                Comment

                                Working...
                                X