Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Ma nema nama spasa ni s njim,a ni bez njega.
    Pecat na diskusiju.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      On nam je jedina nada da nesto uradimo u kvalifikacijama,covjek zna dati gol za razliku od ovoih ostali balvana,samo da zaigra za nas.
      Pitam se bi li svabama smetalo sto je odabrao nekog drugog,pa se predomislio,pa pogledaj njihovu reprezentaciju,internacionalna,a mi se vazda pravimo ludi.
      Jeste Nemcima internacionalna Poljaci, Turci i te fore ali oni su ljudi tamo ceo zivot i odmah su zaigrali za njih, dok je ovaj birao, izbarao Spaniju (recima da se on oseca kao Spanac i tako to). Na kraju krajeva nemam ja nista protiv ali me boli sto to nisu male stvari...Igras za jednu drzavu (ona ti je navodno sve) a onda kad vidis da nema 'leba od te reprezentacije ajde pikam za Srbiju. Evo ga i Volkov ode za CG
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Ma nema nama spasa ni s njim,a ni bez njega.
        Aleksic - Basta, Ivanovic(kapiten), Subotic, Kolarov - Kuzmanovic, Ignjovski, - Sulejmani, Djuricic(Ljajic), Tosic - Krkic?(Scepovic)

        Ajde da damo sansu ovom timu ili necemu slicnom sa 2-3 izmene pa da sacekamo. Ne pamtim kad je spisak bio ovako dobar i kad je bilo vise dobrih tehnicara na istom. Naravno, zna se da najveci problem nije na terenu ali polako.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Ma nema nama spasa ni s njim,a ni bez njega.
          Vidi ovog hater-a, ccc, prosto da ne poverujes. Ajde malo vere.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Novosti objavile kod nas. Samo da mu na dresu piše Krkić... xD

            Fali nam špic...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Imali smo i prije reprezentaciju sa velikim igracima pa nas nigdje nije bilo. Gubilo se od ekipa koje su 3 puta jeftinije, losije rangirane, sa losijim igracima. Poznavajuci nas mentalitet, ovaj spisak mi ne ulijeva nikakvu nadu. Ionako se vec odavno ne nerviram kad ih gledam.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Aleksic - Basta, Ivanovic(kapiten), Subotic, Kolarov - Kuzmanovic, Ignjovski, - Sulejmani, Djuricic(Ljajic), Tosic - Krkic?(Scepovic)

                Ajde da damo sansu ovom timu ili necemu slicnom sa 2-3 izmene pa da sacekamo. Ne pamtim kad je spisak bio ovako dobar i kad je bilo vise dobrih tehnicara na istom. Naravno, zna se da najveci problem nije na terenu ali polako.
                Pa da,u tome i jeste stvar.
                Ali postoji jos nesto,sta bi za nas bio uspeh ? Sta biste smatrali uspehom ?
                Prolaz na prvenstvo gde cemo imati jedan dva remija i poraz za mene i nije uspeh.
                sigpic

                Comment


                • @Mumi

                  I nismo bas imali...Kada smo po imenima imali jaku reprezentaciju, sa Mijatom i drustvom, igrali smo dobro. Kvalifikacije za SP smo odigrali dobro, a pad na SP-u je tesko objasniti. Ko zna sta se tu desavalo, a i Antic se vise svadjao sa Toletom nego sto je vodio reprezentaciju. Imamo i sada i uvek smo imali jako dobre mlade igrace. Samo treba sansa da im se pruzi, pa cemo videti dokle cemo da doguramo.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    I nismo bas imali...Kada smo po imenima imali jaku reprezentaciju, sa Mijatom i drustvom, igrali smo dobro. Kvalifikacije za SP smo odigrali dobro, a pad na SP-u je tesko objasniti. Ko zna sta se tu desavalo, a i Antic se vise svadjao sa Toletom nego sto je vodio reprezentaciju. Imamo i sada i uvek smo imali jako dobre mlade igrace. Samo treba sansa da im se pruzi, pa cemo videti dokle cemo da doguramo.
                    Lako je objasniti,to smo bili mi.

                    Zasto treba Lukovicu da na par utakmica na SP on toliko puta igra rukom?
                    Zasto nakon odlicnih predstava Kolarova i Subotica on ubacuje Lukovica i Obradovica protiv Austalije ?
                    Pre cu shvatiti nasu Sci-Fi pobedu protiv Nemacke nego te izmene.
                    Last edited by Black Mamba 24; 12-05-12, 15:10.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Imali smo i prije reprezentaciju sa velikim igracima pa nas nigdje nije bilo. Gubilo se od ekipa koje su 3 puta jeftinije, losije rangirane, sa losijim igracima. Poznavajuci nas mentalitet, ovaj spisak mi ne ulijeva nikakvu nadu. Ionako se vec odavno ne nerviram kad ih gledam.
                      Imali smo imena ali sve same drvosece u veznom redu bez trunke znanja i osecaja, dok su oni koji su trebali da igraju grejali klupu.

                      Tosic ubija za CSKA, Miralem ubija za Ajaks, Filip ubija u Herenvenu, Jankovic se vraca u formu, Ljajic je budala ali i u Fiorentini je umeo da pokaze da mu je 15 minuta dosta za 2 asistencije ili gol da prelomi mec. Tadic ubija u Groningenu, Lazara smo videli sta moze. Osim Ljajica svaki od ovih igraca maksimalno borben tako da je i to plus na tehniku i znanje koje poseduju. Sad je pitanje sta Miha moze na klupi ali ne vidim sto ne bih razmisljao pozitivno kad je vezni red u pitanju. Iza Kuzma i Ignjovski mnogo toga pokrivaju, imaju muda, umeju da daju dobar pas i da otvore kontru, dobri iz drugog plana, Ignjovski ima i tehniku. Sad se ne zna da li ce oni biti par, Kuzma je siguran a Matic isto konkurise ali i on ima dobru sezonu. Ako Petrovic ne bude igrao prvu dobro je. Spic i golman brinu, mada verujem u Aleksica ako dobije sansu. Ostalo je dobro ako Miha sklopi kako valja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije bitno samo sastaviti spisak dobrih igraca. Dosta toga je u glavama, to je ono glavno. Nisam pozitivan jer sam se naslusao tih prica pred svake kvalifikacije/prvenstvo kako ce biti bolje bla-bla... Volio bih da me razuvjere.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Lako je objasniti,to smo bili mi.

                          Zasto treba Lukovicu da na par utakmica na SP on toliko puta igra rukom?
                          Zasto nakon odlicnih predstava Kolarova i Subotica on ubacuje Lukovica i Obradovica protiv Austalije ?
                          Pre cu shvatiti nasu Sci-Fi pobedu protiv Nemacke nego te izmene.
                          Kao sto sam rekao, Antic se vise svadjao sa Toletom, nego sto je vodio reprezentaciju. Da smo imali normalne uslove i da nije bilo sukoba izmedju predsednika FSS-a i selektora, ko zna sta bi bilo. Mozda bi prosli grupu, mozda ne, nikada necemo saznati. Imam apsolutno poverenje u Mihu, jer on nije od onih tipova kojima mozes da pametujes. A, siguran sam da ce i igraci morati da se ponasaju kako to reprezentativcima i dolikuje, jer ce ih u protivnom Miha isterati. Verujem da cemo biti dobri, e sada, koliko ce to dugo trajati, videcemo..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Nije bitno samo sastaviti spisak dobrih igraca. Dosta toga je u glavama, to je ono glavno. Nisam pozitivan jer sam se naslusao tih prica pred svake kvalifikacije/prvenstvo kako ce biti bolje bla-bla... Volio bih da me razuvjere.
                            To su medijska naduvavanja kojih je uvek bilo i bice. Kad si imao spisak sa 6-7 igraca koji mogu da gurnu pas u prostor? Od Piksija i te ekipe nikad vise. Mladi su, mogu da napreduju individualno i zajedno, grupa je izuzetno teska, novi i mlad trener i samo treba polako i strpljivo graditi tim.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Kao sto sam rekao, Antic se vise svadjao sa Toletom, nego sto je vodio reprezentaciju. Da smo imali normalne uslove i da nije bilo sukoba izmedju predsednika FSS-a i selektora, ko zna sta bi bilo. Mozda bi prosli grupu, mozda ne, nikada necemo saznati. Imam apsolutno poverenje u Mihu, jer on nije od onih tipova kojima mozes da pametujes. A, siguran sam da ce i igraci morati da se ponasaju kako to reprezentativcima i dolikuje, jer ce ih u protivnom Miha isterati. Verujem da cemo biti dobri, e sada, koliko ce to dugo trajati, videcemo..
                              Dobro,on moze mentalitet da dovede u red i nadam se da hoce.Ostaje nam jos taktita,koja za nesto vise (tipa prvi u kvalama i najboljih 16 na SP ) mora da bude savrsena sa ovakvim igracima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Dobro,on moze mentalitet da dovede u red i nadam se da hoce.Ostaje nam jos taktita,koja za nesto vise (tipa prvi u kvalama i najboljih 16 na SP ) mora da bude savrsena sa ovakvim igracima.
                                Valjda ce biti, uvek se treba nadati. Imamo dobre mlade igrace, treba ih pustiti da igraju.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X