Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa strancem ne treba ni pokusavati uopste. To je bilo jasno od pocetka, nemamo mi para da platimo boljeg trenera, a polovnjaci nam nisu potrebni.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Sini najbolje moguce resenje u ovom trenutku definitivno.

      Comment


      • Ako je arsin za klupu selektora sto je dobio Murinha u jednoj utakmici onda nek stave katanac odmah na tu nasu reprezentaciju.Sinisa nema nikakav uspeh kao trener,osim ako racunate opstanak sa Katanijom onda svaka cast.Evo nek mi neko objasni po kom rezonu Sinisa treba da bude selektor?Sta mu je najveci uspeh?Koja to stavka u CV-ju mu daje sanse da bude u izboru za selektora?Jedini u ovom izbora koji ima nekog rezona da bude u izboru za selektora jeste Jovanovic iz Apoela,ovi ostali su klasicno gasenje pozara.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Ako je arsin za klupu selektora sto je dobio Murinha u jednoj utakmici onda nek stave katanac odmah na tu nasu reprezentaciju.Sinisa nema nikakav uspeh kao trener,osim ako racunate opstanak sa Katanijom onda svaka cast.Evo nek mi neko objasni po kom rezonu Sinisa treba da bude selektor?Sta mu je najveci uspeh?Koja to stavka u CV-ju mu daje sanse da bude u izboru za selektora?Jedini u ovom izbora koji ima nekog rezona da bude u izboru za selektora jeste Jovanovic iz Apoela,ovi ostali su klasicno gasenje pozara.
          Pa nije ni vodio jace ekipe da osvaja nesto. Znao je da pravi dobre izmene, da promeni ritam meca, imao je i gresaka. Veliko je ime i imao bi autoritet, igraci bi ginuli na terenu i ne bi se setkali kao sto se setkaju od odlaska Antica, cast izuzecima. Izbor je mali, u totalnom smo haosu, nema mnogo boljih opcija. Jovanovic nece, stranca nece Tole, ko da bude selektor?
          sigpic

          Comment


          • Ovo se ustvari pretvara u ono 'biranje manjeg zla' kao na ovim nasim predstojecim izborima,ja nikad nisam birao 'manje zlo',ili cemo dovesti pravo resenje ili nek ostave Curcica da radi za dzak krompira,barem da se ne trosimo bzv.

            Comment


            • A sta tebi tacno smeta kod Mihe? Sta mu to fali? Fiorentina je raspad, nemoj njih ni racunati u Mihinom CV-u, jer mu je najbolji igrac bio povredjen, citavu sezonu Jovetic nije igrao, tako da ono..Bologna-u i Catania-u je vodio sa velikim uspehom, s obzirom da ih je izvukao i nisu ispali iz lige. Nije vodio do sada jace timove, zato nema trofeje, a porediti njega i Curcica je u najmanju ruku presmesno.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • A sto je problem da se nekima ne svidja da takva licnost vodi nasu reprezentaciju? Pa ne mozemo svi imati isto misljenje.

                Ali cinjenica je da je on jedino koliko toliko dobro domace resenje.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  A sto je problem da se nekima ne svidja da takva licnost vodi nasu reprezentaciju? Pa ne mozemo svi imati isto misljenje.

                  Ali cinjenica je da je on jedino koliko toliko dobro domace resenje.
                  Ne vidim sta je problem u Mihi kao licnosti, meni su znak pitanja samo njegove trenerske sposobnosti koje su mi enigma. Mi imamo zaista dobar igracki kadar, videli bismo ga onda a kao covek je po mom misljenju skroz na mestu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa neka mu se ne svidja, ali ne daje mu to za pravo da ga poredi sa presmesnim Curcicem i da ga blati kad god stigne, kaze jednom lepo da mu se ne svidja sto je selektor i to je to. A, ne da ubedjuje druge kojima se svidja izbor, da je to promasaj, a Srbija nije ni odigrala niti jedan mec sa njim kao selektorom. Kako mozes znati da on nece uspeti?

                    Ako bude uspesan, dizace ga u nebesa kao i svi mi. Takav smo narod.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ima covek pravo da diskutuje o potencijalnom treneru Srbije,dok god ne vredja ostale forumase. Ja stvarno ne volim Mihu,ali ce imati moju punu podrsku (verujem da mu to mnogo znaci ). Ako napravi dobar rezultat,prvi cu reci da sam pogresio,a ako pogresi necu ga pljuvati,samo cu konstatovati da sam bio u pravu

                      @Nash,stvarno ne bih da objasnjavam zasto mi se ne svidja Sinisa kao licnost. A ovo ce mu biti pravi trenerski ispit. Ima igrace da nas bez problema odvede na prvenstvo. Ako ne uspe-to ce otkloniti svaku enigmu.

                      Comment


                      • O cemu vi ljudi pricate ??? Pa zna se koga treba za selektora...



                        Kakav Miha i bakraci...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Mnogo puta se u opstoj praksi pokazalo da trenerski CV i ne mora da bude od velikog znacaja,bitno je samo da nije bas totalni idiot (kao Pijon npr ) i da se sloze neke kockice,da se uklopi dobro (da mu "legne" angazman,sto bi se reklo).I taj Jovanovic,da ga je neko pre samo dve...ma i godinu dana predlozio za selektora ,pitali bi u velikoj vecini ko je taj indijanac... Stoga nemam nist protiv toga da se proba sa Mihom ,koji jeste nedovoljno dokazan ,ali mozda moze da pokrene ekipu iz ucmalosti.Ne tvrdim da bi tako bilo,samo kazem MOGLO bi da bude,posto je oduvek bio paljevina...

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            A sta tebi tacno smeta kod Mihe? Sta mu to fali? Fiorentina je raspad, nemoj njih ni racunati u Mihinom CV-u, jer mu je najbolji igrac bio povredjen, citavu sezonu Jovetic nije igrao, tako da ono..Bologna-u i Catania-u je vodio sa velikim uspehom, s obzirom da ih je izvukao i nisu ispali iz lige. Nije vodio do sada jace timove, zato nema trofeje, a porediti njega i Curcica je u najmanju ruku presmesno.
                            Druze fali mu to sto je od tri kluba sto je vodio samo u jednom bio uspesan odnosno izborio opstanak.Sa Bolonjom uopste nije bio dobar cak sta vise dobio je otkaz a Bolonja je u tom trenutku bila u zoni ispadanja,prvo to da razresimo.Njegov jedina stvar vredna pomena jeste taj period u Kataniji.Sto se tice Fiorentine oni jesu raspad al ne zato sto imaju losu ekipu nego sto imaju los izbor trenera.Fiorentina ima sigurno ekipu rame uz rame sa Lazio s tim sto se Lazio bori za LS a Fiorentina za opstanak.Covek je mlad trener koji je usao u trenerske vode pre 3-4 godine i nema dovoljno ni iskustva ni znanja da vodi reprezentaciju kao sto je nasu,on mora da uci,napreduje pa tek za nekih 4-5 godina ako napravi neki rezultat da se razmislja o selektorskom mestu.
                            Jos jednom,nemojte da stavljate neke reci u usta koje ja nisam rekao,niko ne poredi Curcica i Mihajlovica po znanju i iskustvu,vec je sustina mog posta bila da ako vec dovodimo trenera koji ne zasluzuje mesto nicim pokazanim i do sada uradjenim,shodno tome bolje postaviti Curcica barem ne kosta mnogo.

                            Mozda Miha bude bum,i veca cuda su se desavala,al jedno su zelje a drugo realnost.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Mozda Miha bude bum,i veca cuda su se desavala,al jedno su zelje a drugo realnost.
                              Rekao si kljčnu stvar... ovo je Srbija i njena stvarnost i realnost. Ko god da dođe biće muke, protivljenja, problema sa narodom, navijačima, fudbalerima, FSSom i tako u krug, pa u krug.
                              Lično, nemam ništa protiv. Da vidimo i njega, kada smo već i sve ostale...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Druze fali mu to sto je od tri kluba sto je vodio samo u jednom bio uspesan odnosno izborio opstanak.Sa Bolonjom uopste nije bio dobar cak sta vise dobio je otkaz a Bolonja je u tom trenutku bila u zoni ispadanja,prvo to da razresimo.Njegov jedina stvar vredna pomena jeste taj period u Kataniji.Sto se tice Fiorentine oni jesu raspad al ne zato sto imaju losu ekipu nego sto imaju los izbor trenera.Fiorentina ima sigurno ekipu rame uz rame sa Lazio s tim sto se Lazio bori za LS a Fiorentina za opstanak.Covek je mlad trener koji je usao u trenerske vode pre 3-4 godine i nema dovoljno ni iskustva ni znanja da vodi reprezentaciju kao sto je nasu,on mora da uci,napreduje pa tek za nekih 4-5 godina ako napravi neki rezultat da se razmislja o selektorskom mestu.
                                Jos jednom,nemojte da stavljate neke reci u usta koje ja nisam rekao,niko ne poredi Curcica i Mihajlovica po znanju i iskustvu,vec je sustina mog posta bila da ako vec dovodimo trenera koji ne zasluzuje mesto nicim pokazanim i do sada uradjenim,shodno tome bolje postaviti Curcica barem ne kosta mnogo.

                                Mozda Miha bude bum,i veca cuda su se desavala,al jedno su zelje a drugo realnost.
                                Pricas sve bezveze Miha je najbolje resenje u ovom trenutku ,a kake uspehe imaju ovi sto su posle njega preuzeli te timove jos gore kake rezultate ima Fiorentina nikake
                                i kako igra jos gore ...treba mu dati sansu kao Bilic u Hrvatskoj treba nam neki tako mladi sta si ti mislio da ce Murinjo da dode gore od ovoga do sada ne moze ne verujem
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X