Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ajmo kiprani, trpajte mustafu!
    koja smo mi sprdnja od fudbala, serem ti se na toleta, sevez i sve redom, uvek igramo proitv nekih talibana(mada ni njih ne mozemo da dobijemo)... dok ne pocenemo da igramo sa holandjanima, brazilcima, nemcima, nema tu leka...

    Comment


    • au, kakav je igrac ovaj Ignjovski...

      Comment


      • Sto vise mladih igraca u tim to bolje. Jovanovic ne moze da potrci za loptom. Steta sto nismo pobedili ali dobre partije mladih reprezentativaca.
        Sulejmani po meni najbolji nas napadac i ne razumem kako do sada nije bio u timu.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Laneta oterati sto pre, moze on i 100 golova u sezoni da postigne za Anderleht, ja ga ne bi zvao... Vreme je za mlade igrace, njima pruziti sansu, a Kolarov i Bane da budu vodje tima... Ignjovski me je najvise iznenadio, decko je fantastican...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Lane nije još za bacanje. Ima 30 punih godina, što i nije toliko mnogo. Može da pomogne, možda ne kao starter ali ima kvalitet...

            Aca rekao danas da su u završnoj fazi pregovori za meč sa Špancima. Verovatno ćemo im mi glumiti Hrvatsku pred EURO...

            Nisu loši mečevi u maju za nas.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ignjovski se dosta trudio da se dokaze i ostavio je dobar utisak
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Imace nas novi selektor vatreno krstenje.Cekaju nas Francuzi i Spanci.

                A sto se tice Ignjovskog, ne secam se igraca koji je brze prirastao srce navijacima.U Nemackoj ga zovu Iggy, poneki put kazu i Dr Iggy.
                Ne znam za vas, ali meni se svidja kada u postavi nemamo centralnog napadaca, nego na njegovoj poziciji imamo igraca koji moze da se izvlaci i ima mnogo vecu slobodu u napadu(Markovic, Jovanovic).Zigic dok god bude bio u Engleskoj tesko ce sklopiti pola kvalifikacionih utakmica zato sto je stalno povredjen, a na Lekica ne bih ozbiljno racunao.Mozda bi i trebalo da proguramo Lazara Markovica kao startnog spica, bez obzira sto ima 17 godina.Lukaku je vec tada bio starter za belgijansku reprezentaciju.;)
                Ono sto mi se nije svidelo je sto su Tadic i Kacar imali malu minutazu, pogotovo Kacar.
                Nastasic nas danas spasio cistog gola, a dan ranije Kolarov sto je za pohvalu, jer se videlo koliko ginemo za loptu.

                Ko se po vama bolje pokazao?Kahriman ili Stojkovic?
                Ja kada sam juce cuo mec, nisam mogao verovati svojim usima da Kahrimana puno cene u Ukrajini.Kahriman mi je delovao mnogo sigurnije.

                Comment


                • Nastasic jeste povadio cist gol, ali je i njemu pobegao igrac u toj situaciji. Jovanovica bih sa reprezentacijom vodio kao maskotu samo, decko je smesan i skroz bezopasan po protivnike, stariji Scepovic nije bio los juce, mozda bi trebalo forsirati njega, posto je mladji od ovih ostalih panjeva (zigic,pantelic,lekic), mozda pridodati i Mrdju kada se oporavi, Markovica bih jos neko vreme ipak ostavio u mladoj reprezentaciji, treba mu jos iskustva. Obradovic i Basta su takodje dosta lepo odigrali, Bane definitivno treba da igra u sredini zato sto nemamo tako kvalitetnog stopera, a na desnom boku treba probati i Bisevca, posto pruza dosta dobre partije u Francuskoj.

                  Comment


                  • Kada je mogao Owen sa 16,17 godina da igra na SP ,sto ne bi Lazar bio startni napadac,posto (izuzev Sulejmanija) boljeg i onako nemamo od tog decacica.

                    Comment


                    • Originally posted by vladream View Post
                      Nastasic jeste povadio cist gol, ali je i njemu pobegao igrac u toj situaciji. Jovanovica bih sa reprezentacijom vodio kao maskotu samo, decko je smesan i skroz bezopasan po protivnike, stariji Scepovic nije bio los juce, mozda bi trebalo forsirati njega, posto je mladji od ovih ostalih panjeva (zigic,pantelic,lekic), mozda pridodati i Mrdju kada se oporavi, Markovica bih jos neko vreme ipak ostavio u mladoj reprezentaciji, treba mu jos iskustva. Obradovic i Basta su takodje dosta lepo odigrali, Bane definitivno treba da igra u sredini zato sto nemamo tako kvalitetnog stopera, a na desnom boku treba probati i Bisevca, posto pruza dosta dobre partije u Francuskoj.
                      Lekic paljevina tj panj, a Mrdja dobar napadac?

                      Nadam se da nisi ozbiljan povodom ovoga, a sto se napadaca tice, mogao bi tu da upadne i Djordjevic, ali na tog coveka izgleda ljudi zaboravili...Ostalo manje vise je tu, samo sto Brkic treba da bude prvi golman...covek doktorski brani u Italiji...Tadic mora igrati prvu, Djuricic bi mogao pre Ninkovica, a sto se tice veznog, Kuzma je siguran, pitanje je da li Ignjovski ili Kacar..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        pitanje je da li Ignjovski ili Kacar..
                        Po meni definitivno Kacar za sad. Ignjovski klasa ali polako ima vremena za njega tek ce on da bude igracina secam se kad mi je drugar koji je igrao protiv njega jos u kadetima pricao da neverovatno odskace od ostalih i da je pravi vodja na terenu, kapiten.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Lekic paljevina tj panj, a Mrdja dobar napadac?
                          hteo sam da napisem Jovanovic da je panj, a Lekica treba probati u repki definitivno, Mrdja bolji od ove prve trojice definitivno

                          Comment


                          • Stojkovic-Basta-Ivanovic-Subotic-Kolarov-Krasic-Kuzmanovic-Jankovic-Tadic-Sulejmani-Markovic pa da igramo fudbal kako dolikuje ;)
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by vladream View Post
                              hteo sam da napisem Jovanovic da je panj, a Lekica treba probati u repki definitivno, Mrdja bolji od ove prve trojice definitivno
                              Lane je izmislio fudbal za ovu dvojicu!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Stojkovic-Basta-Ivanovic-Subotic-Kolarov-Krasic-Kuzmanovic-Jankovic-Tadic-Sulejmani-Markovic pa da igramo fudbal kako dolikuje ;)
                                Ne moze ovako u ovoj postavci koju si napisao jedino je Kuzmanovic centralni vezni... Ne mozes sve sa napadackim karakterisitikama i to po krilu Moras malo da obratis paznju i na defanzivnije igrace u vezi
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X