Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekujem da poziv dobije i Tadic, red bi bio.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Ma zna se ko igra dobro u svojim klubovima a ko ne,i to treba da bude prvenstveni uslov za poziv u reprezentaciju.Tadic,Sulejmani,Basta,Jankovic igraju odlicno za svoje klubove,ako ne dobiju pozive treba izbojkotovati sve utakmice,ponasaju se kao da je ova reprezentacija njihova prcija.Dok god budu o spisku odlucivali Ramadani,Damjanac,Stojic,Bozovic,Miskovic i ostali bice kako nam je do sada....Da izuzmemo kvalitet,ali sta mislite zasto su se povukli u 27 godini Lazovic i Lukovic?Sto im se ne igra za svoju zemlju ili im je prekipelo?

      Comment


      • slazem se da treba forsirati malde igrace...ali ni Jankovic, Basta i jos po neki treba da im se pridruze.
        Brkic - Kolarov - Subotic - Nastasic - Ninkov - Kuzmanovic - Kacar - D. Lazovic - L. Markovic - Tadic - Sulejmani
        pa lepo da se spreme za naredna prvenstva, a ne kao po obicaju da pravimo ekipe od takmicenja do takmicenja...pa posle 4-5 godina imamo oko 100 reprezentativaca...

        Comment


        • Originally posted by lerdi View Post
          slazem se da treba forsirati malde igrace...ali ni Jankovic, Basta i jos po neki treba da im se pridruze.
          Brkic - Kolarov - Subotic - Nastasic - Ninkov - Kuzmanovic - Kacar - D. Lazovic - L. Markovic - Tadic - Sulejmani
          pa lepo da se spreme za naredna prvenstva, a ne kao po obicaju da pravimo ekipe od takmicenja do takmicenja...pa posle 4-5 godina imamo oko 100 reprezentativaca...
          Basta itekako ispred Ninkova...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • A otkad se to Bane povlaci iz reprezentacije?
            sigpic

            Comment


            • @ S-nash moje misljenje je da bane ne igra dobro za reprezentaciju. jednostavno nije za beka po meni, a posto ga u Celsiju forsiraju na beku, kad dodje u reprezentaciju i kada ga stave na stopera pogubi se...nije jednostavno menjati pozicije, a pri tome igrati na vrhunskom nivou.
              @ Krle Basta je nekako mnogo ofanzivan, losije igra odbranu od Ninkova...al' jbg nijanse su tako da mi je za beka sve jedno

              Comment


              • Originally posted by lerdi View Post
                @ S-nash moje misljenje je da bane ne igra dobro za reprezentaciju. jednostavno nije za beka po meni, a posto ga u Celsiju forsiraju na beku, kad dodje u reprezentaciju i kada ga stave na stopera pogubi se...nije jednostavno menjati pozicije, a pri tome igrati na vrhunskom nivou.
                @ Krle Basta je nekako mnogo ofanzivan, losije igra odbranu od Ninkova...al' jbg nijanse su tako da mi je za beka sve jedno
                Za razliku od Vidića koji nije pružao partije u reprezentaciji shodno kvalitetu i ugledu u svetu fudbala, Bane radi upravo to. I mnogo znači ovoj ekipi...
                Ma Udineze ima treću najbolju odbranu u Kalču ove sezone A i kako da se ne zove Basta kad čovek igra u životnoj formi, pritom Udineze dobro gura i u ligi i LE...
                Last edited by Il Capitano; 23-02-12, 18:32.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Голмани:

                  Владимир Стојковић

                  Дамир Кахриман

                  Одбрана:
                  Милан Бишевац (повреда)

                  Павле Нинков

                  Слободан Рајковић

                  Невен Суботић

                  Матија Настасић

                  Иван Обрадовић

                  Александар Коларов

                  Бранислав Ивановић

                  Везни ред:

                  Душан Баста

                  Радосав Петровић

                  Милош Нинковић

                  Гојко Качар

                  Зоран Тошић

                  Александар Игњовски

                  Здравко Кузмановић

                  Филип Ђуричић

                  Бошко Јанковић

                  Душан Тадић

                  Напад:

                  Лазар Марковић

                  Дејан Лекић

                  Милан Јовановић

                  Миралем Сулејмани
                  Bravo Radovane..Odlicna ekipa na papiru..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Wade, čuveni spisak...

                    Možda još Matić je trebao biti pozvan... Lekić je dao 2 gola Barsi i ajde da kažemo da je zaslužio poziv, ali nikako ne bih voleo da on bude starter u kvalifikacijama...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Nema Darka Lazovica, idiotizam.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • E ovo vec lici na nesto i sa dobrim selektorom ne vidim manje od baraza.
                        sigpic

                        Comment


                        • Svidja mi se sastav. Sto rece Nebojsa fali Lazovic ali dobro. Sulejmani konacno.
                          Ne svidja mi se samo sto je zvao ono drvo Petrovica i Stojkovica, nisu nam potrebni.
                          Aj sada udrite sa tim da mi nemamo boljeg golmana...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Jankovic,Basta,Sulejmani konacno se neko dozvao pameti i pozvao ovu trojicu .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Nebojsa, nije bitno sto Lazovic nije pozvan.Ipak neko treba da nosi mladu reprezentaciju, a mi smo ionako dobro popunjeni na krilnim pozicijama.Bolje da bude starter za mladu, nego ovde da dobije sansu na kasicicu.

                              Brkic i Zigic su povredjeni i zbog toga ih nema.Al ako nam Stojkovic bude prvi golman, obrali smo bostan.Ne kazem da je los golman, nego zvizduci sa tribina ce da uniste atmosferu u ekipi i ima kao domacini da gubimo od Velsa, Skotske, Makedonije...
                              Sto se tice Petrovica, bice potreban za poslednjih 20 minuta, da soson dobija nepotrebne zute kartone.

                              Comment


                              • Mislim da je zasluzio bar da odigra koju na prijateljskim za pocetak, ne bih da zvucim maliciozno, ali zasluzio je makar koliko i Lazar Markovic. No dobro, njegovo i Lazarevo vreme dolazi. Ovako je spisak dobar, valjda ce nam Sulejmani zaigrati u napadu, zivim za taj dan, dosta mi je vise napadaca operisanih od lopte.
                                Last edited by Nebojsa; 24-02-12, 12:25.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X