Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sto on radi sa Apoelom je nemoguce.Mislim da bi i Murinjo samo mogao da sanja da napravi takve rezultate sa takvim sastavom...

    Comment


    • A i ko kaze da sa jakim igrackim kadrom kakvim mi imamo(mozda cudno zvuci ali tako je)bi on igrao defanzivno. Moj prvi pik s obzirom da ne bi bio skup a i nas je covek.
      sigpic

      Comment


      • Ono cega se ja bojim je da ne bi imao dovoljno autoriteta da se bori sa idiotima i zvezdicama, ali je verovatno najbolji domaci trener kojeg je moguce dovesti u ovom momentu.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Apoel je najdisciplinovanija ekipa Evrope, a i znas kakvi su nasi, kad dodje ime i neko ko je uradio nesto u karijeri sve je pod konac. Ne sumnjam u njegov autoritet nimalo i ubedjen sam da bismo bili konkurentni. Sad da li bi se plasirali na SP nisam siguran ali ako bi ga pustili da radi tu na duze staze, verujem da bismo se mnogo radovali jednog dana. Mada kod nas ako neko ne krene odmah skidaju mu glavu, a on je opet takticar koji bi mogao da donese rezultat. Kad bi za selektora dosao neko ko zeli neki leprsav fudbal i ko bi to forsirao bez obzira na rezultat brzo bi otisao.

          U svakom slucaju, pod njegovom palicom svi bi ginuli i ne bismo se brukali na taj nacin, ja kao navijac Srbije prvo to trazim i to zelim da vidim. Pa ako su drugi bolji, neka su ali nemam mnogo toga da zamerim nasima kao sto nisam posle Australije.
          sigpic

          Comment


          • Ne verujem da bi Ivan forsirao defanzivnu taktiku sa reprezentacijom.Ipak imamo jaci kadar nego Apoel...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Ove koje boli tuki ne treba ni zvati,pa da su ne znam kakvi u svojim klubovima.Treba birati kvalitetne ljude i najveca cuda se mogu napraviti.

              Comment


              • Nama bas treba takav selektor, da se zatvorimo kada igramo sa Belgijancima, gde ces se sa njima nadigravati kada imaju najjaci tim u grupi.Imaju bolesno dobru reprezentaciju i ako igramo otvoreno sa njima mozda se i obrukamo.Hazard, Dembele, Mertens, Lukaku, Defur, Vicel, de Brujne, Kompani,Vermelen, Kurtoa...malo li je.
                Mozda se opredeli istu taktiku sa Hrvatima.Protiv ostalih ocekujem da igramo napadacki fudbal.
                Po mom nekom misljenju treba doci vec sada do smene generacije, da neko od ovih igraca vec sada bude promovisan u A tim(Markovic, Ignjovski, Lazovic, Medojevic, Djuricic).
                Sastav koji ja zamisljam(mada tesko da ce se to ostvariti):Brkic-Basta, Ivanovic, Subotic, Kolarov-Kacar, Kuzmanovic- Tadic, Sulejmani, Tosic-Zigic(sklonio bih ga rado, ali cisto sumnjam da bi ga bilo ko sklonio ).
                Mada siguran sam da ce se i dalje gurati kumovi(Jovanovic i Krasic), Ninkovic i Jankovic pa tesko da ce Sulejmani i Tadic dobiti sansu pre njih.
                Bastu sam stavio zato sto igra odlicnu sezonu u Udinezeu i konstantan je i zbog toga ga stavljam pre Ninkova, Ivanovic sam prekomandovao da bude stoper zato sto Rajkovic igra u Hamburgeru toplo-hladno.

                Pantelic je doziveo tesku povredu i necemo ga gledati neko vreme u reprezentaciji.Pauzirace do kraja sezone.

                Comment


                • Prosto ne znam sta cemo bez Pantelica

                  Comment


                  • ma selektoru je najbitnije da ima autoritet...svi ovi koji su navedeni kao potencijalni selektori imaju znanje, ali je samo pitanje koliko znanja moze da nametne nasim "zvezdama"
                    zbog toga mislim da bi Miha bio dobar za selektora, moze da nametne njima autoritet...samo zbog toga,a takav nama treba!
                    kao sto je to bio Antic kralj!

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Prosto ne znam sta cemo bez Pantelica
                      Sto se mene tice on je poginuo na svakoj utakmici reprezentacije i vadio nas je dosta puta. To mi je dovoljno.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Sto se mene tice nek je proklet dan kad je on zaigrao za reprezentaciju.

                        Comment


                        • Aleksandar Ignjovski ce biti pozvan u A tim, nisam nasao na nekom domacem sajtu nego na fb stranici Verdera.

                          Comment


                          • Sulejmani,ako sada ne bude starter,fino treba sacekati jos tri godine i otici igrati za drugu reprezentaciju,njega vredjaju davaju prednost igracima koji su na zalsku karijere,Pantelic je bruka i sramota od napadaca,Zigic takodje,u ovom trenutku,prije 5.godina su i valjali DONEKLE,ali njih je pregazilo vrijeme,ako vidim u napadu Mrdju i Lekica prije Mirjalema,nemamo vise sta da pricamo o reprezentaciji,jednastavno to je mafija koja sluzi da proda igraca,da se okoriste od postotka koji menadzer prosljedi.
                            Meni je prva solucija Miha,ali on nece biti,jer nebi ucestvovao u tim igricama.
                            Umjesto da su odmah postavili trenera da prati igrace,smislja sta i kako,uigrava tim,oni dali nekoj budali da vodi tim,eee cetri meca izgubljena u nepovrat ce biti,a Karadzic govori svi su u kriva,a samo sam ja u pravu i ostace presjednik jos deset godina,ako pozivi toliko ima sada 75.godina.
                            Eto,toliko od mene
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Strašno bi bilo ako bi Lekić bio prvi špic u kvalifikacijama. Ponovila bi se greška kao sa Pantelićem... I to ne bi vodilo ničemu. Novi selektor mora da smisli način kako da izvuče maximum iz Sulejmanija...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Treba progurati mladje igrace i napraviti osnovicu tima od njih,dosta vise sa mediokratama

                                Comment

                                Working...
                                X