Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Farfan View Post
    Kela bi zvali da se nije isprečio pravilnik koji nalaže da stranac mora odigrati najmanje 5 sezona u zemlji za koju želi da nastupa. Dokle to ponavljati?
    Znam ja to pravilo. Cak mislim da sam te citirao kada si to prvi put napisao i rekao "konacno neko da kaze"...Ali kazem,nas narod ne zeli Clea,zasto bi zeleli Krkica? Koja logika? Samo nemoj price o tome da je Srbin...

    Comment


    • Pa pre ce hteti Krkica kome je otac Srbin,inace igrao za Jedinstvo iz Paracina ;) nego Klea koji nema veze sa ovom zemljom,vec je samo dolio ulje na vatru na relaciji Delije-Grobari,odnosno Zvezda-Partizan.
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by Dacha View Post
        Pa pre ce hteti Krkica kome je otac Srbin,inace igrao za Jedinstvo iz Paracina ;) nego Klea koji nema veze sa ovom zemljom,vec je samo dolio ulje na vatru na relaciji Delije-Grobari,odnosno Zvezda-Partizan.
        Svojim ponasanjem nije dolio,ali nebitno. Slazem se da ne treba da igra jer je Brazilac,ali nista manji on Srbin od Krkica nije. To sto mu je cale Srbin okaci macku o rep,ako mu je on ceo zivot punio glavu Spanijom. Licno mislim da bi nam legao kao samar budali,ali je jadno da sada kada ga je izduvao od Spanaca odluci da igra za nas. Sto odmah nije? Zato sto nije Srbin ni jedan posto.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Svojim ponasanjem nije dolio,ali nebitno. Slazem se da ne treba da igra jer je Brazilac,ali nista manji on Srbin od Krkica nije. To sto mu je cale Srbin okaci macku o rep,ako mu je on ceo zivot punio glavu Spanijom. Licno mislim da bi nam legao kao samar budali,ali je jadno da sada kada ga je izduvao od Spanaca odluci da igra za nas. Sto odmah nije? Zato sto nije Srbin ni jedan posto.
          Cekaj, da tebe neko okrece na jednu stranu od malih nogu i utuvi ti u glavu da je to ono pravo gde bi isao? On je sto se krvi tice pola Spanac a mentalno 100% za sta nije on kriv. Bio je dominantan tamo od malena i igrao za sve mladje kategorije. Hteo je da zaigra sa Iniestom, Viljom i ostalima u reprezentaciji. Nije uspeo. Ako zeli ovamo i ako ce da igra kao covek, treba da ga prihvatimo i tretiramo kao sve ostale. Ako se oznoji u reprezentativnom dresu, za mene je Srbin a ne Pantelic sto mi tu dize tri prsta i krsti se.

          Samo zamisli da sastavimo njega, Lazara i Sulejmanija.
          sigpic

          Comment


          • U svakom slučaju Krkić je veći Srbin od Klea iako lično ne bih imao ništa protiv ni da ovaj drugi zaigra kada se ispune svi propisi.
            Krkiću je otac Srbin i ima srpsku krv. Imao je želju da igra za Španiju, tu je živeo, tu se rodio, smatra je kao svoju primarnu otadžbinu ali možda se razočarao u njihovu reprezentaciju što ga od tog jedinog nastupa uopšte nisu zvali.

            Mada opet je sve ovo nerealno. Gotovo neostvarivo da Krkić zameni Pantelu u reprezentaciji... Ima on nade još da će jednog dana postati prvi špic Španije...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Mene jebe sto cemo mi da pokupimo tudji otpadak. To govori koliko smo jadni. Moje je pravo da ne zelim ni Clea ni BOHAN-a.

              Zbog Krkulenceta ce mozda da ispasta neki nas spic koji je u svakom smislu reci Srbin,kome pise nase prezime na dresu,ciji su otac,deda i pradeda ponosni Srbi koji nisu hteli da uvaljaju svog sina drugoj reprezentaciji.

              Jeste da sad nemamo spiceva,ali to me nece naterati da se sagnem i predjem preko principa. Ali ja sam nebitan

              Comment


              • Potvrđen novi dres Srbije!



                Kompanija "Nike", zvanični sponzor naše reprezentacije, predstaviće uskoro novi dres našeg nacionalnog tima u kojem će nši fudbaleri pokušati da izbore plasman na Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu.

                Kao i u prethodnoj garnituri, osnovne boje biće crvena i bela, ali će doći do znatne promene u dizajnu.

                Umesto dosadašnjeg belog krsta na crvenoj podlozi sa leve strane, on će sada biti centriran na dresu i biće urađen u drugoj, tamnijoj nijansi crvene boje.

                Na belom dresu takođe će se nalaziti krst, ali će on takođe biti beo, izrađen u drugačijem tkanju, pa će takođe biti vidljiv.

                I dok je dizajn novog dresa "procureo" na Internet, njegova zvanična prezentacija trebalo bi da bude obavljena na proleće.

                Comment


                • Lep dres, nema šta... Makar nešto lepo da izadje iz FSS-a...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ne bi bilo na odmet da je malo upečatljiviji, prepoznatljiviji u smislu kada neki stranac gleda tekmu i vidi naš dres kaže "igra Srbija!".

                    Comment


                    • Stvarno je lep...ali mi smo uvek bili "plavi". Steta sto je to moralo da se menja

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Stvarno je lep...ali mi smo uvek bili "plavi". Steta sto je to moralo da se menja



                        Comment


                        • jao kad je dao onaj gol Nemcima 98'...eh

                          Comment


                          • Ili onaj Špancima 1990. ...

                            Dres je prelep.
                            Ja sam navikla na crvenu boju (što i nije bilo teško ) i sada mi smeta kada košarkaši i odbojkaši imaju onaj plavi sličan kao nekada.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bahato naravno, u našem stilu... drugačije i ne znamo...a vremena na pretek...

                              Izbori mogu da budu odmah, ali regioni žele da se oni održe što kasnije kako bi mogli da lobiraju. Do tada neće biti razgovora o selektoru. Novog selektora biraće novo rukovodstvo saveza", rekao je predsednik FSS Tomislav Karadžić novinarima u Staroj Pazovi.
                              Sledeća Skupština FSS zakazana za početak februara 2012. godine i tada će biti donesena odluka o tačanom datumu raspisivanja izbora .
                              Last edited by miloolja; 30-11-11, 15:15.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Stanković se vraća u reprezentaciju.

                                Comment

                                Working...
                                X