Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AcaGrobar View Post
    Nemoj sad da lazes ljude.Ti si bio za Pizona
    Ispod tvojih sećanja, kao i obično, stoji potpis fatalne demencije.



    čuje se da je Mateus najozbiljni kandidat, čak je zajedno sa reprezentacijom prevalio par hiljada kilometara da bi gledao meč Meksiko - Srbija.
    Last edited by Farfan; 16-11-11, 22:52.

    Comment


    • Mateus je dobro rijesenje. S njim rez ne bi izostao. Covjke zasluzuje pravu sansu, a na kormilu Srbije bi je sigurno dobio.

      Comment


      • Mateus je strasan trener , u Beogradu je zaustavio Real u LS , ali bukvalno tim sa Bekamom,Ronaldom,Zidanom,Karlosom,Raulom ... Odlican trener , nazalost dok su u Bayernu ovi sto jesu Mateus kod njih nikada nece dobiti sansu , u Srbiji je njegovo mesto
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • A sto je sa Santracom?? Dje je on? I on je veliko trenersko ime. Mislim da bi bio bolje resenje cak i od Mateusa, koliko god to nemoguce zvucalo.

          Comment


          • Biće borba Miha ili Lotar. Jedan ima buran temperament drugi veliku igračku karijeru i harizmu.

            Comment


            • Daleko sam iznad Mihe i Mateusa, jos kad bi me Tele kontaktirao...
              sigpic

              Comment


              • Nece biti borbe, sledeci je opet neki dupeglavac kojim mozes manipulisati.
                Onda opet slede dogovori sa menadzerima da se rasproda i ovo malo talenta sto ima i da odemo u 3 pm.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Daleko sam iznad Mihe i Mateusa, jos kad bi me Tele kontaktirao...
                  Ovo potvrdjujem. Ako kojim slucajem bude trebala neka preporuka, povucemo neke ovamo rodjacke veze u CG, pa da je Dejo sastavi i potpise sve sa kaziprstom.

                  Comment


                  • Mateus: "Izgledate loše, veoma loše. Ali, imam utisak da u ekipi ima potencijala da se napravi dobar tim. Otvoren sam za sve razgovore."


                    Ko je još slobodan Rafa Benitez, Gus Hidink, Karlo Anćeloti...

                    Comment


                    • Znaci Mateus je novi trener...

                      Mada ne bih se bunio da dodje Anceloti

                      Comment


                      • On je snob, ne bi ni za živo glavu preuzeo neko blakansko pleme.

                        Mateus je Nemac balkanskog mentaliteta.

                        Comment


                        • Jedino svaba ovo moze dovesti u red,zadnja sansa
                          Kada ih on upregne nema da brinemo o rezultatima xD
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Njegovi rezultati posle Partizana su razocaravajuci, ne bih zeleo da nam on bude selektor.Pobedili smo Bugarsku prosle godine kad ju je on vodio.

                            Comment


                            • Od stranih respektabilnih trenera jedino bi Mateus prihvatio da radi za neki maximum od €500k po godini...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Od stranih respektabilnih trenera jedino bi Mateus prihvatio da radi za neki maximum od €500k po godini...
                                Nije lud da se hvata u kostac sa mafijom!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X