Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Tole je otjerao Antica,da bi sebe spasio,i prestali smo igrati fudbal,ko je kriv,sto je Pizon doveden,TOle,i to je to,on je kriv.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by Farfan View Post
      Uh, svuda unaokolo beznadežnost, granitini pesimizam, beskrajna ogorčenost. A u suštini jedva čekate početak kvalifikacija i okršaje sa Hrvatskom, Makednojim, Belgijom, Škotskom i Velsom.

      Igrači su ponajmanje krivi, nema selektorskog autoriteta, taktičkog sistema...Ranije smo dobijali u gostima Južnu Afriku (1-3), Alžir (0-3), Japan (0-3), Južnu Koreju (0-1), itd...samo je potrebno da selektor ne bude klovn i pajac.

      Sačekajmo izbor novog selektora. Olako reprezentaciju smeštate u mrtvački sanduk. Preživljavali smo i veće blamaže (2000-2006).
      A sta bi trebalo da se vidja?

      I ja ne cekam uopste te kvalifikacije, boli me uvo za reprezentaciju i dosta mi je vise prica: Bice bolje... A znam da nece, jer smo takav narod i takav je mentalitet! Cuj igraci ponajmanje krivi? Pa uporedi kakve partije pruzaju u klubovima a kakve u reprezentaciji...

      OCAJ!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Pa Tole je otjerao Antica,da bi sebe spasio,i prestali smo igrati fudbal,ko je kriv,sto je Pizon doveden,TOle,i to je to,on je kriv.
        A Pizon i Tele su krivi sto ne mozemo da pobedimo Estoniju? Mozes tako jadne reprezentacije pobediti i bez trenera,a sa mamurnim igracima.

        Comment


        • Uvek od gore ima još gore, dajte da malo bude bolje. To što je bila veća blamaža tamo nekada, ne znači da sada... idemo dalje...biće bolje. Promeniće se i tu situacija, ali skoro sigurno neće, jer ovo isuviše dugo traje, a u ovome ne uživamo i nije lepo jedino nama, običnim navijačima i ljubiteljima fudbala.
          Uređeno društvo i država znači i uređen fudbal, tamo gde je najveća lova. A kako koristi od ovih mutnih radnji, malverzacija, korupcija, od one najniže lokalne lige, imaju svi, nema od toga ništa... sve je to na dugačkom štapu..
          Isto tako da su igrači isključivi krivci sa ovaj raspad, je suludo, kao i one večite tvrdnje da se ne zalažu u reprezenatativnom dresu dovoljno, kao u klupskom.
          Atmosfera je izuzetno loša oko fudbala, a nju čine ljudi i to po pravilu oni rukovodeći, te kako riba uvek smrdi od glave, ako ništa drugo, ostavka je moralan i čin, doduše za one koji morala imaju. Te ništa drugo ne preostaje nego sačekati eventualnu smenu rukovodstva, tj. nove izbore, novog selektora...trla baba lan....
          A ljudski je nadati se ili želeti više i dalje. I tako navijački.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Tole je kriv i to je to! Da igraci mogu sve sami ne bi postojali selektori!
            To je sramno sta on radi a o ligi i kupu da ne pocinjem posto bih sigurno rekao nesto sto ne treba!
            Proterati govna u tri pm. Prvo tog slogiranog mentola a onda ostale a ko se ne zalaze na prijateljskim mecevima pa makar bio i sam BOG licno oterati iz reprezentacije pa nek u klubu prodaje lazni patriotizam.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Jesu krivi, ja ko je? Selektuju se igraci kako Tole i kompanija agenti hoce...Zonpi tu nije faktor, nikakve taktike kod njega nije bilo...zove se Krasic koji je bio dugo povređen i nije prosao pripreme Juventusa kako treba....jer po misljenju Toleta nemamo igraca koji ga moze zameniti. Raca Petrovic kada igra za reprezentaciju, onda nemamo mi o cemu vise da pricamo. Toliko o tome kako selektor nije kriv i kako Tole nije kriv. Tadic je najbolji asistent u Holandiji i nije on od juce poceo dobro da igra, Sulejamni isto kida, ali Tole i kompanija ne zovu....Cisto radi toga...Toliko svi pljujete, a nisam bio ovde kada smo mi igrali protiv Rumuna, a kladim se da je svako od vas bio jednako optimista kao i ja nakon petarde na Marakani...igrali smo dobro....u skladu sa igracima koji su bili tu tj igrali smo koliko nas je Krasic vukao koji je pokidao prosle sezone u Juventusu. Sada treba pazljivo izabrati selektora da uklopi, a kvalitetne igrace imamo....druga je stvar ogorcenost prema igri reprezentacije koja i treba biti prisutna, ali reci da nemamo kvalitetne pojedince je smesno. Iskreno se nadam da cemo sa pravim selektorom i novom upravom FSS-a demantovati igrom, jer smo u svakim kvalifikacijama za SP odigrali dobro...pa ce tako biti i ovaj put nadam se...nema potrebe za bacanjem hate-a, svi znamo da lose igraju...
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Poenta je da su svi krivi. Najlakse je usmeriti svu mrznju na jednog,dvojicu ljudi...a kada neko malo cacne po vasim idolima,odmah buka. Krasic i Jovanovic su proslog ciklusa bili nasi najbolji igraci,a ovog su se propisno obrukali,a nisu jedini. Da nisu pod Pizonom zaboravili da igraju. Eno vidim Krasic u Juve-u ni klupu ne greje.

                Najbolje bi bilo da se promeni Tele,da dodje Anceloti i da zove Sulejmanija i Tadica...od te 3 stvari,jedino je realno da Sulejmani i Tadic uskoro zaigraju

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Jesu krivi, ja ko je? Selektuju se igraci kako Tole i kompanija agenti hoce...Zonpi tu nije faktor, nikakve taktike kod njega nije bilo...zove se Krasic koji je bio dugo povređen i nije prosao pripreme Juventusa kako treba....jer po misljenju Toleta nemamo igraca koji ga moze zameniti. Raca Petrovic kada igra za reprezentaciju, onda nemamo mi o cemu vise da pricamo. Toliko o tome kako selektor nije kriv i kako Tole nije kriv. Tadic je najbolji asistent u Holandiji i nije on od juce poceo dobro da igra, Sulejamni isto kida, ali Tole i kompanija ne zovu....Cisto radi toga...Toliko svi pljujete, a nisam bio ovde kada smo mi igrali protiv Rumuna, a kladim se da je svako od vas bio jednako optimista kao i ja nakon petarde na Marakani...igrali smo dobro....u skladu sa igracima koji su bili tu tj igrali smo koliko nas je Krasic vukao koji je pokidao prosle sezone u Juventusu. Sada treba pazljivo izabrati selektora da uklopi, a kvalitetne igrace imamo....druga je stvar ogorcenost prema igri reprezentacije koja i treba biti prisutna, ali reci da nemamo kvalitetne pojedince je smesno. Iskreno se nadam da cemo sa pravim selektorom i novom upravom FSS-a demantovati igrom, jer smo u svakim kvalifikacijama za SP odigrali dobro...pa ce tako biti i ovaj put nadam se...nema potrebe za bacanjem hate-a, svi znamo da lose igraju...
                  Vec sam napisao zasto igramo bas kvalifikacije za SP dobro,cista slucajnost.
                  Imamo dobre pojedince,ali pojedinci ne pobedjuju,tim pobedjuje.Nova uprava,pa ne verujem da ce uskoro doci,odrzace se ova banda jos dugo.
                  To sto ti pricas je "daleki futur".
                  sigpic

                  Comment


                  • Kada se samo setim,kakva smo mi reprezentacija bili pre 15 godina a sada nam se smeju...

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      Kada se samo setim,kakva smo mi reprezentacija bili pre 15 godina a sada nam se smeju...
                      E tako razmislja vecina ljudi, pa cim pocnu blamaze odmah krenu price: Ma de bice bolje, a kada se samo sjetim... bla-bla...Nikako da se trgnu ljudi, vec se samo zivi od neke proslosti, uzas!

                      Ovo nije nista tebi licno, nego samo kazem uopsteno... ;)
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Mi Srbi smo cudo jedno,najvise volim da pljujemo sve zive.Situaciju je realno objasnio Ljuba.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Rekao sam da necu postovati ovde,dok se debeli smrad ne otera. Medjutim, poraz od Hondurasa je kap koja je prelila casu. Da gospodin ima imalo morala sam bi otisao! Dotakli smo dno dna,gore od ovoga ne moze. Prvo treba oterati gamad,onda pitati igrace ko bi igrao za repku,makar i besplatno,i onda te igrace zvati. Dovesti iole moralne ljude,naravno da se bar malo razumeju u fudbal.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Cim je oteran Antic,znao sam da idemo pravo u rupu.
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Imam pravo da pljujem i niko mi to pravo ne moze oduzeti...
                              Ako tebi sinak ova situacija nije alarmantna i ako zelis da jos dugo godina gledas ovo govedo na celu, nadam se da ces uzivati gledajuci nase strasne obracune sa mighty selekcijama poput Andore i Jermenije.
                              Ako tebe ne zabrinjava stanje u nasoj ligi, sudjenje, koje je uvek na strani Zvezde i Partizana svaka ti cast na tome kako mozes da zazmuris na probleme jeste zaista poneki put tako najlakse ali ovaj tuljan ce nastaviti da srozava srpski fudbal, nadam se da ces uzivati i ti i tebi slicni i cekati na neku promenu koja se nece desiti.
                              Ja bih ga proterao majku mu njegovu...

                              EDIT: A ko je oterao Antica, al mi stajes na zivac sada...
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment




                              • Dovoljno ...
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X