Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A mi imamo kucu fudbala eeej! Kucu fudbala!
    Umesto da su se ti novci potrosili na vaterpoliste, odbojkase, koji jedva sastavljaju kraj sa krajem mi ulazemo u ove retarde koje zabole da ne kazem sta za Srbiju!
    Cujem lepe su plaze u Hondurasu a devojke jos bolje sigurno je bilo orgijanja do nekih sat vremena pred tekmu.
    Tole lopovcino mrss iz saveza govno jedno!
    Ima jos malo da gubimo i od San Marina i da pricamo kako smo pored poraza igrali sjajan fudbal, kako ih nije sram, zvezde i zvezdice, poserem im se na glavu...
    NE zamerite mi na ovakvim recima, navijac sam i imam pravo da pljujem ove strinice, ovu jad i bedu!
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • To za Kucu fudbala je pranje para i kradja od drzave.
      Ma nemoj se nervirati, ovi idioti to ne zasluzuju Kada njih zabole ona stvar sto bismo se mi cimali.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        To za Kucu fudbala je pranje para i kradja od drzave.
        Ma nemoj se nervirati, ovi idioti to ne zasluzuju Kada njih zabole ona stvar sto bismo se mi cimali.
        Kade je vec u planu neka Balkanska liga za istocne ekipe neka se osnuje i istocni euro sampionat,mozda i prodjemo kvalifikacije,samo da nam ne padne makedonija,moldavija,albanija...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • @Mumi
          Taman da se otarasimo tradicionalno nezgodnih protivnika poput Luksemburga, Andore i San Marina.

          Edit: Farska ostrva da ne pominjem...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Kade je vec u planu neka Balkanska liga za istocne ekipe neka se osnuje i istocni euro sampionat,mozda i prodjemo kvalifikacije,samo da nam ne padne makedonija,moldavija,albanija...
            I onda bi to sve bili.... nazalost...
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Ali nije mi jasna ova američka turneja... valjda da poravi utisak posle nuspeha za EP...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mislili su da ce igrati protiv nekih Indijanaca. Oni jesu iz Meksika ali su naucli da igraju fudbal za razliku od gostiju.
                A i fino se zaradilo.
                Last edited by Nebojsa; 15-11-11, 12:37.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ali nije mi jasna ova američka turneja... valjda da poravi utisak posle nuspeha za EP...
                  Nismo se jos okusali sa Ugandom.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Nismo se jos okusali sa Ugandom.
                    Jesi lud, da nas sarane....
                    Vidi ti taj kvalitet...

                    GK Denis Onyango 15 May 1985 (age 26) 19 0 Mpumalanga Black Aces
                    GK Abel Dhaira 9 September 1987 (age 24) 0 0 IBV
                    DF Simon Masaba 23 March 1983 (age 28) 55 0 URA
                    DF Andrew Mwesigwa 24 April 1984 (age 27) 38 3 Ordabasy
                    DF Joseph Kizito 27 July 1982 (age 29) 31 0 FK Partizan
                    DF Ibrahim Sekagya 19 December 1980 (age 30) 26 3 Red Bull Salzburg
                    DF Godfrey Walusimbi 3 July 1989 (age 22) 19 1 Bunamwaya
                    DF Isaac Isinde 6 0 Saint George
                    DF Henry Kalungi 25 November 1987 (age 23) 0 0 Richmond Kickers
                    MF Stephen Bengo 24 January 1988 (age 23) 17 4 URA
                    MF Tony Mawejje 15 November 1986 (age 25) 28 2 IBV
                    MF Musa Mudde Sofapaka
                    MF Mike Mutyaba 22 December 1992 (age 18) 10 4 Bunamwaya
                    MF Joseph Kabagambe 3 September 1984 (age 27) 10 0 El Neel
                    MF Owen Kasule 3 March 1989 (age 22) 25 4 Bunamwaya
                    MF Vincent Kayizi 6 March 1984 (age 27) 24 1 Novi Pazar
                    MF David Obua 10 April 1984 (age 27) 27 14 Heart of Midlothian
                    MF Noah Babadi Kasule 15 May 1985 (age 26) 25 0 Gandzasar F.C.
                    MF Patrick Ochan 8 August 1988 (age 23) 11 1 TP Mazembe
                    MF Hassan Wasswa 14 February 1988 (age 23) 6 0 Altay
                    FW Geoffrey Massa 19 February 1986 (age 25) 26 8 Etisalat
                    FW Hamis Kizza 10 December 1990 (age 20) 0 0 Young Africans Sports Club
                    FW Robert Ssentongo 5 June 1986 (age 25) 12 1 URA
                    FW Geoffrey Sserunkuma 6 July 1983 (age 28) 25 6 Vasco da Gama
                    Kako sam besan, obicno nisam ovakav ali jbg....
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Sledeci korak: Putevima druga Tita

                      Last edited by Nebojsa; 15-11-11, 12:42.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • @Indigo

                        Ovaj Masaba im je vodja ekipe, istinski lider, dobar igrac skroz. Nama bi dobro dosao takav jedan...
                        Uz malo srece mozemo razviti sjajan sistem igre, bar priblizan onom koji forisira Trinidad&Tobago.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Ne valja nam to, imaju Kizita i jednog koji igra za Pazar, imace inside info.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Vidis mene je uvek fascinirala probojnost Josepha Kabagambe, covek sabija po levoj strani e da je nama jedan takav...
                            Jednostavno ja se nadam da cemo usvojiti sistem igre koji gaji reprezentacija Severne Rodezije, jednostavno ova moderna igra zahteva da imamo nekog playmakera koji ce se brinuti o tranziciji lopte iz odbrane u napad..
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post

                              Kako sam besan, obicno nisam ovakav ali jbg....
                              Biće toga još, sigurna sam..a onda ćeš negde pregoreti... i postati ravnodušniji. Posle par besnih nastupa u kući ili kafiću, zavisi gde gledaš, posle par razbijenih ili bar oborenih stvari onako uz put (dobro razmisli pre ove radnje), posle ko zna koliko ovakvih postova i bićeš nov čovek.
                              Problem nastane ako ti slučajno daju lažnu nadu, kao ono sa Antićem.. ali vratiš se brzo u normalu...brže nego sada
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Al' najjace je kada je predsjednik Nigerije htio uvesti zabranu igranja fudbala na 2 godine, nakon sto je Nigerija ispala na proslom SP.

                                A ovima niko nista ne cini... A dobro bi doslo raspaliti fudbalske sankcije na 2 godine, jer bruka su i reprezentacija a i klubovi.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X