Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Janković: Meksikanci igrali meni nepoznat fudbal (VIDEO)

    Boško Janković je jedan deo utakmice protiv Meksika presedeo na klupi i odatle posmatrao nemoć saigrača u duelu sa rastrčanim “sombrerosima”. Po ulasku u igru fudbaler Đenove se uverio da utisak koji je imao sa klupe nije bio varka, pa je i posle sabranih utisaka, dan kasnije po sletanju u Honduras, mogao samo konstatuje isto.

    - Igrali smo protiv dosta jake ekipe. Kada sam ušao, nikad nisam video da neka ekipa igra taj fudbal koji igra Meksiko. Recimo, mogao sam da vidim levog beka Meksika kako u toku njihovog napada ulazi na poziciju polušpica, tako da sam ja morao da, kao neko ko ga čuva, skroz da se povučem unutra. - analizirao je Janković superiornost reprezentacije koja je nadigrala “orlove”.

    Janković i drugovi se već nalaze u Hondurasu gde će u duelu sa reprezentacijom te zemlje pokušati da brišu “fleke” iz meča sa Meksikancima. Nema sumnje da će se u taboru našeg tima još neko vreme baviti greškama u igri protiv srednjeameričke selekcije.

    - Mnogo problema su nam pravili po bokovima, bočni igrači su ulazili unutra... Ne znam da li je to njihov stil, da li su prvi put igrali tako, ali činjenica je da sam prvi put video da neko tako igra. Videli smo štopere da izlaze na bekove... Igraju zaista dobar fudbal, fudbal koji u Evropi ne možemo da vidimo. Izenadilui su nas tu malo, zasluženo su nas dobili. Mi smo u drugom poluvremenu bili malo bolji. Penal koji nije postojao nas je poremetio i malo uništilo utakmicu koja je bila prijateljska. Sudija je tome dosta doprineo, jer nije odradio posao kako treba. Što se naše igre tiče, ima mesta da se poboljša, mora mnogo bolje. Ovo je tek prva utakmica posle kvalifikacija, tako da ima vremena za korekcije.
    Izvinjavam se sto kopiram tekst sa ovog WCa od sajta, ali sam morao... Covek je upravo pokazao zasto je nas fudbal u cabru.
    To sto ste vi navikli na Bata Djorin fudbal - ko je van mesta dabogdaumro - je vas problem. Ne mogu da verujem da covek izjavi ovo.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Nazalost, to je istina.
      Valjda ce se iz Saveza neko setiti Filipa Djordjevica, posto smo Mrdju izgubili mozda i do sledeceg leta.Ipak ce sada biti najbolje vreme da se isprobaju sve alternative. u napadu.
      Koje alternative u napadu?
      Mi već godinama nemamo napad kako treba.

      Comment


      • Naravno da nam je to najslabija tacka, ali mislim da bi trebalo barem jednog napadaca iz selekcije do 21 godine promovisati vec sada u A tim.
        Nas veliki problem je to sto u mladjim selekcijama imamo napadace koji obecavaju i koji odigraju dobro kvalifikacioni ciklus i posle toga vise ih nema na karti.A i sve mi lici da ce takva praksa da se nastavi.

        Comment


        • Kod nas treba doneti zakon o zabrani igranja reprezentativnog fudbala sve dok se ne oformi poštena fudbalska asocijacija i donese nacionalni program o razvoju fudbala.
          Ovako igraju tatina deca i goveda...
          Bolje da ne igramo uopšte nego da se brukamo u svetu. Kao tim.

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Izvinjavam se sto kopiram tekst sa ovog WCa od sajta, ali sam morao... Covek je upravo pokazao zasto je nas fudbal u cabru.
            To sto ste vi navikli na Bata Djorin fudbal - ko je van mesta dabogdaumro - je vas problem. Ne mogu da verujem da covek izjavi ovo.
            Ma imamo mi igrace koji su prevazisli taj fudbal, posebno internacionalci kao sto je Bole ali moraju nesto da kazu da se operu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ma imamo mi igrace koji su prevazisli taj fudbal, posebno internacionalci kao sto je Bole ali moraju nesto da kazu da se operu.
              Teško da će moći da se operu.

              Comment


              • Originally posted by pretorian View Post
                Teško da će moći da se operu.
                Pa ne mogu ali kod nas je obicaj prati se umesto priznati greske, ocekivano sto se mene tice, a i ko zna ko im servira sta da kazu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Pa ne mogu ali kod nas je obicaj prati se umesto priznati greske, ocekivano sto se mene tice, a i ko zna ko im servira sta da kazu.
                  Nebitno je stvarno. Ne verujem da iko više gleda niti će u skorije vreme da gleda reprezentaciju.

                  Comment


                  • Željko Brkić se nije oporavio, vratio se u Italiju. Kolarov je kažnjen suspenzijom od strane samog saveza, kako bi odradio crveni karton već u ovom meču. I on je napustio tim i iz Meksiko Sitija otputovao u Evropu.

                    Teška povreda Mrđe je više od poraza zabrinula sve u timu, pod utiskom su onoga što se dogodilo napadaču Srbije.
                    Brkić ne može da brani protiv Hondurasa... Volkova možemo da očekujemo od 1. minuta.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Samo sam ja debil ovo gledao, neka idu u tri pm

                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ma nece ovo nista promjeniti,Tole ce sada da kaze da nije on kriv,i ajmo dalje,bice bolje
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Vise nema smisla ni nervirati se. Samo se bojim da ce se reprezentacija toliko duboko zakopati da ni nova ekipa ljudi u savezu nece moci da to resi.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Joj sramote... Honduras kada nas dobije znamo koliko je sati... A ja jos mislio da vcrs tek igraju... Ma sve je u haosu, nema igre, nema odbrane, nema kvalitetnog trenera, nema normalnog predsednika FSS-a, nema nicega... Ako se nista ne promeni do kvalifikacija za SP 2014 koje pocinju negde u septembru sledece godine, crno nam se pise...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Vise nema smisla ni nervirati se. Samo se bojim da ce se reprezentacija toliko duboko zakopati da ni nova ekipa ljudi u savezu nece moci da to resi.
                              Naravno da nova ekipa u Savezu neće ništa promeniti. Doći će neki iste fele i "stručnosti", kao što su bili i pre ovih... Problem je mnogo dublji za koji niko nema volje, pre svega, da ga reši, pa ni država, jer svi imaju koristi od ovih mutnih radnji i nepostojanje propisa i reda ili bar nepridržavanje istih.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nisam ni gledao, a nisam ni planirao a i boli me briga. Neka se nastave blamirati, ako njih nije sramota, zasto bismo se mi jeli?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X