Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toletu ne pada na pamet da se povuce,jer zna da ce brljirati protiv Hondurasa,ovaj prvi mec nisu se privikli na vremensku zonu,dug put avionom,naravno
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Ja bih taj avion ozbiljno iskontrolisao na carini kada dodju, iz Meksika u Honduras, verovatno malo i do Kolumbije. Znajuci casnost i poslove ovih u savezu, ne bi me cudilo da se vrate sa jedno 500 kila balasta vise. Vecinom neke bele supstance.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Je l' ce biti repriza? Oduvase nas, Kolarov crveni.

        Comment


        • Gledao sinoć celu utakmicu i mogu da kažem da smo imali po koju polu-šansu i ništa više Bez pravog šuta na gol...

          Za ono ne bi svirao penal, Chicharito je trebao žuti da dobije... Raduje možda mali povratak Krasića, videlo se malo živosti kod njega u odnosu na celu bledu njegovu godinu... Ninković precenjen totalno. Kačar i Kuzmanović po meni dosta solidni i trebali bi da vode ovu reprezentaciju...
          Falili su ovoj ekipi Zpran Tošić, Sulejmani, Basta i Tadić.

          I da dodam da Stojković nije loše branio...

          Da vidimo protiv Hondurasa Brkića, Tomića, Vilotića i Volkova.
          Kaludjer se trudio sinoć .

          Pablo Barera je neverovatno brz igrač, kao i dosta njih u Meksiku...

          EDIT: Dule repriza danas u 16:45h, rek'o Aca sinoć. Rekao je isto i da je sa velikom mukom otkupljen prenos za šta su zaslužni Tole i Tijanić... xD
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            Je l' ce biti repriza? Oduvase nas, Kolarov crveni.
            Gledao sam uzivo ne isplati se gledati reprizu, veruj.

            Ali ako si mazohista, RTS 1, 15 do 5.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ja i dalje ne verujem kakav je gol primio Stojkovic.Mislim da Cicarito nije ni zakacio loptu i morao je bolje da reaguje.Na veoma glup nacin smo primili prvi gol koji se ne vidja tako cesto.
              Neka Brkic brani protiv Hondurasa i da pokaza kolko je bolje resenje.

              Comment


              • dok je ona lopovska smradina na celu saveza i mustafa na golu, ova reprezentacija me u opste ne zanima.. da igramo protiv hrtvatske navijao bih da nas hrvate naguze.

                Comment


                • Originally posted by carter985 View Post
                  dok je ona lopovska smradina na celu saveza i mustafa na golu, ova reprezentacija me u opste ne zanima.. da igramo protiv hrtvatske navijao bih da nas hrvate naguze.
                  Mislim da ces uskoro imati priliku
                  Last edited by Nebojsa; 12-11-11, 12:06.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by carter985 View Post
                    dok je ona lopovska smradina na celu saveza i mustafa na golu, ova reprezentacija me u opste ne zanima.. da igramo protiv hrtvatske navijao bih da nas hrvate naguze.
                    Sta je Stojkovic kriv objasni mi.
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • E kakav prvi gol primi..

                      E moj Stojkovicu, realnost je takva da je Brkic nas najbolji golman, Stojkovic previse kiksa, i ne moze da bude prvi golman.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        E kakav prvi gol primi..

                        E moj Stojkovicu, realnost je takva da je Brkic nas najbolji golman, Stojkovic previse kiksa, i ne moze da bude prvi golman.
                        Realnost je da je ovo dno dna, toz!

                        Trajno sam ih se odrekao...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          E kakav prvi gol primi..
                          a jbg nije ocekivao da ce meksikanci sutirati na gol... u nasoj ligi partizna igra samo protiv svojih filijala, pa tako mustafa ni ne ocekuje suteve na svoj gol...

                          Comment


                          • Originally posted by carter985 View Post
                            a jbg nije ocekivao da ce meksikanci sutirati na gol... u nasoj ligi partizna igra samo protiv svojih filijala, pa tako mustafa ni ne ocekuje suteve na svoj gol...
                            Ruku na srce,ni zvezda se nije nasutirala u poslednje vreme.

                            Comment


                            • Ne mogu da verujem da se ovo opet pretvara u klupsko prepucavanje.

                              E pa dragi moji drugari,sve dok se navijaci dva najveca kluba u Srbiji budu tako ponasali,nas fudbal ce tonuti sve dublje...
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Joj koji jad i cemer.... Gledao sam samo prvo poluvreme nisam mogao da izdrzim vise... Kuzma i Kacar su se dobro pokazali, ali sve u svemu mnogo je ovo lose izgledalo... Ja sam uvek govorio da je Ninkovic precenjen igrac, ok je on, ali nema neki preterano dobar kvalitet... Krasic ok bio, Jovanovic izgubljen na terenu, sa onim njegovim "fenomenalnim" driblingom, odbrana bila kakva-takva, ma nismo nijednu sansu stvorili, haos... Zigic je bio beskoristan u napadu, a covek jos bio kapiten...
                                Aj da vidimo i to protiv Hondurasa, nek da ovaj Curcic mladjima sansu...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X