Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih ja voleo Mihu za selektora. Jel toliko jebeno tesko naci gospodina za tu poziciju? Nekog normalnog i skromnog coveka,koji pritom zna bar malo o fudbalu...

    Comment


    • Tesko ce takav i da se nadje, zato sto za Srbiju takav i ne postoji.
      Kontam da ce i Miha i Rajevac da ga odbiju, zbog toga sto nijedan i drugi nece zeleti da im se iko mesa u posao.
      @Dusan
      Pa ne trazi se od Jovanovica sada da napusti, al sigurno vec dobije ponude da preuzme bolje klubove.I mislim da on kada se zavrsi sezona i ako dobije ponudu pre nekih da bude selektor, da nece odbiti.

      Comment


      • Rajevac bi bio ok...samo da ne dodju Miha,Stanoje ili Robi...

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Rajevac bi bio ok...samo da ne dodju Miha,Stanoje ili Robi...
          Sta ti toliko smeta kod Mihe?

          A ova trojica sto si nabrojao su cisto zlato za Zivu, Bata Djoru, Zonpija, Savicevica, Petkovica i ekipu, kad se samo setim svih tih taktika i izjava

          Jbt mi nemamo 5 normalnih trenera kad covek pogleda.
          sigpic

          Comment


          • Sigurno ce sacekati izbore FSS, ali s obzirom da se najverovatnije nista u Savezu nece menjati pretpostavljam da nece da saradjuje sa kretenima iz FSS da se ne bi kasnije uvalio u razlicite sporove koje sada ima Antic, inace njegov dugogodisnji prijatelj.

            Comment


            • Miha bi bio dobar za nas, sta pricas Ljubo...;) To sto je lose vodio Fiorentinu, pa pogledaj koje igrace ima u rotaciji, pola njih povredjeni, a Fiorentina nije vise sto je bila, sad su prosek u Italiji, pa da vidim ovog novog trenera sta ce da uradi...;) Miha ima znanje, i voleo bih on da bude selektor, uostalom ne vidim nikog drugog na klupi, jer su ili svi zauzeti ili nece da vode repku(Rajevac npr)... Pa necemo valjda sa Curcicem da se zajebavamo...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Iznosim svoje misljenje Freshman,ne vidim u cemu je problem...Mislim da nema kvalitet dostojan jedne reprezentacije. Dobar je on za slabije klubove,verujem da bi i Zvezdu dobro vodio(nije provokacija). Ali reprezentacija je ozbiljna stvar i ne mozes je uvaliti bilo kome. Pizon nam se usrao u zivot,treba neki madjionicar da to izvuce. A Miha to svakako nije.

                Comment


                • Iskreno, mislim da bi bilo zanimljivo videti Robija na celu reprezentacije (manite se politike za momenat bar, molim vas). Ako nista, barem bismo ponovo igrali fudbal, a imamo i igrace koji su sasvim dobri za njegov sistem. Odbrana je vrhunska sto je prvi preduslov, bekovi fantasticni sto je takodje jako bitno (Kolarov bi se nadavao golova i imao dosta asistencija), na zadnjem veznom ce se vec naci neki krljac koji moze da uputi i precizan pas na udaljenosti od 3-5 metara, kreativaca i krila nam nikad nije manjkalo, samo fali spic, mada mislim da bi Pantela tu bio sjajno resenje. Mada, eto ga i Kaludjer, on je vec upoznat sa sistemom.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Daj bre Mac...Prvo,to nije realno da se dogodi u drzavi u kojoj zivimo. Drugo,Robi je tek poceo sa ovim poslom,a vec od njega napraviste buduceg trenera Mancestera.

                    Daj da osvoji prvo nesto negde. Imao je on dobru igru u pocetku sa zvezdom. Sad to ne lici ni na sta.

                    Comment


                    • Ljubo, ja samo rekoh da bi bilo zanimljivo videti ga na klupi zbog stila igre koji gaji i fudbalske filozofije. Niti sam rekao da je pravi covek za ovo, niti sam rekao da bi napravio nesto sa reprezentacijom.

                      A, sto Zvezda igra ocajno je najmanje njegova greska (osim odbrane od prekida, mada i to napreduje), jednostavno nema tim koji moze da odgovori zadatku. Al' to je neka druga prica... Otkad su otisli Ninkov i Toske igra se raspala, eto koliko su bekovi bitni.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Jebem li ga...meni bi bilo zanimljivo na klupi da vidim Rajevca. I od domacih trenera mi je samo on razumno resenje.

                        P.S. Vidis da i Robi dozovoljava da se igraju sa njim. Jedina Mihina prednost je to sto bi ih on pljunuo po sred face da mu to rade

                        Comment


                        • Ma nema problema Ljubo samo ipak malko preterujes, Miha je dobar trener i bio bi dobra solucija za sada... Nemamo mi koga drugog tu da postavimo, ja ne vidim nikakvog madjionicara kojeg mozemo postaviti da resi stvari odma.... Jedino da Tele odresi kesu pa da dovedu trenera svetske klase... Ja za sada samo Mihu vidim na klupi, ako imate jos koga na umu recite...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Prosinecki menja Pepa u Barsi, nema nista od toga.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kazem-od domacih Rajevac.A stranaca ima uvek,samo treba dati pare...a ni Miha ne bi radio za kikiriki.

                              Comment


                              • Ako se Miha nije promenio kao covek, ne verujem da bi prihvatio.

                                A evo, konacno nadjoh ovo:

                                http://www.sinisamihajlovic.com/interview23_se.html
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X