Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.mondo.rs/s223341/Sport/Fu...Forentini.html

    Habemus selektorum

    Edit: Btw, ko ne razume moj komentar, neka pogleda kako se objavljuje izbor Pape ;)
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ajmo Kaludjere, zelim ti da das na obe tekme po gol i da te prodamo u Svajcarsku, Tursku, Azerbejdzan, Iran, Kuvajt, Somaliju, gde god bilo.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Ajmo Kaludjere, zelim ti da das na obe tekme po gol i da te prodamo u Svajcarsku, Tursku, Azerbejdzan, Iran, Kuvajt, Somaliju, gde god bilo.
        Verovatno ce otici u zemlju gde ne znaju sta je ofsajd, pa ima neke sanse da uspe, mozda bude i pravi rasni strelac
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Treba ga uvaliti Arapima, za pozajmicu Dijare Partizan dobio 1,8 milion evra.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Treba ga uvaliti Arapima, za pozajmicu Dijare Partizan dobio 1,8 milion evra.

            ...koje je Bik stavio sebi u dzep.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Molio sam se da Miha ne dobije otkaz u Firenci...

              Comment


              • Neka, sad ce Tele pre nego sto ode da se posprda sa jos jednom nasom legendom. Miha kakav je lud, ima da prihvati posao na keca.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Neka, sad ce Tele pre nego sto ode da se posprda sa jos jednom nasom legendom. Miha kakav je lud, ima da prihvati posao na keca.
                  Terzic je hteo Mihu i Miha nije trazio mnogo para vec je glavni uslov bio da se niko ne mesa u spisak i naravno to je propalo. Mislim da Miha nije tako naivan.
                  sigpic

                  Comment


                  • Miha nije uopste los trener, nije on kriv sto je pola igraca Fiorentine bilo povređeno, koji su btw prosecan tim. Jos, kada uzmes u obzir povredu Jovetica od prosle godine, nije to nista cudno. Miha je pokazao sta zna kada je vodio Bologna-u i Catania-u.

                    Mislim da ne bi bio los selektor kao sto neki misle. Pogotovo sto i nemamo puno opcija, a radije cu da on bude selektor nego Curcic.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ma Miha je dobar i bolji od svih bivsih selektora od Osima na ovamo izuzev Antica.

                      Mada bih ja najvise voleo Ivicu Jovanovica.
                      sigpic

                      Comment


                      • Volio bi da Miha dodje za trenera,covjek ima svoje ja i zvao bi u tim igrace koji zaluzuje,ne igrace koji mu kazu,a to je nasem fudbalu najpotrebnije,da igraju najspremniji,ne petrovic,miljas ili pantelic.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ne znam Nash koliko bi on mogao da se posveti reprezentaciji, dok radi u APOEL-u...mada, sada je nama najbitnije da se dozvoli potpuna sloboda selektoru, pa i nece biti problema..A, ako nastavimo po svom, na SP idemo, a na EP ne idemo.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Dodje Miha i vrati Stankovića u repku
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ne znam Nash koliko bi on mogao da se posveti reprezentaciji, dok radi u APOEL-u...mada, sada je nama najbitnije da se dozvoli potpuna sloboda selektoru, pa i nece biti problema..A, ako nastavimo po svom, na SP idemo, a na EP ne idemo.
                              Ma kad zavrsi sezonu, onda samo da preuzme reprezentaciju za kvalifikacije ali nema nista od toga i prvo treba izbore cekati da vidimo ciji je sledeci mandat.

                              Jovanovic, Miha, Rajevac - tu bi trebalo traziti novog selektora.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nije Jovanovic glup da ostavi APOEL kad mu dobro ide.

                                Comment

                                Working...
                                X