Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne bih stavljao Zigica, on je drvo.

    Comment


    • Ma nek se Stojkovic vratio u reprezentaciju , sto se mene tice neka budem i ja trener ali nek nam igra normalan tim , bolje bih ja vodio tim od Zonpia , mislim da se i vi slazete
      Inace idealni tim :

      Stojkovic-Ivanovic-Subotic-Rajkovic-Kolarov-Krasic-Kuzmanovic-Kacar-Tosic-Tadic-Sulejmani i da deremo bre
      Klupa : Brkic-Bisevac-Volkov-Ninkovic-Jovanovic-L.Markovic-Zigic
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Ma nek se Stojkovic vratio u reprezentaciju , sto se mene tice neka budem i ja trener ali nek nam igra normalan tim , bolje bih ja vodio tim od Zonpia , mislim da se i vi slazete
        Inace idealni tim :

        Stojkovic-Ivanovic-Subotic-Rajkovic-Kolarov-Krasic-Kuzmanovic-Kacar-Tosic-Tadic-Sulejmani i da deremo bre
        Klupa : Brkic-Bisevac-Volkov-Ninkovic-Jovanovic-L.Markovic-Zigic
        Misljenja sam da bi bolje vodio tim i od Antica, a kamoli Pizona.

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Ja ne bih stavljao Zigica, on je drvo.
          Ne bih ni ja, ali ni Mrdja ne igra nista posebno, tj tek se vratio posle povrede i uglavnom ulazi sa klupe, a Sulejmani ne igra tu poziciju.

          Comment


          • Ummm, bolje u tvojoj postavi da igra Lazovic pre nego li Tadic, jer ti igra Tosic, a ne moze se sa dva leva krila.

            Meni bi idealni tim bio i po mom nekom ukusu: Brkic-Basta-Ivanovic-Subotic-Kolarov-Kuzmanovic-Kacar-Ljajic-Lazovic-Sulejmani-Markovic...

            Klupa:Tosic, Krasic, Bisevac, Ninkov, Volkov, Jovanovic, Tadic...
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Spisak selektora Ćurčića, posle svih izmena, sada izgleda ovako:

                Golmani: Vladimir Stojković, Željko Brkić, Damir Kahriman.

                Odbrana: Branislav Ivanović, Pavle Ninkov, Slobodan Rajković, Nenad Tomović, Milan Vilotić, Aleksandar Kolarov, Vladimir Volkov.

                Igrači sredine terena: Zdravko Kuzmanović, Gojko Kačar, Radoslav Petrović, Miloš Ninković, Miloš Krasić, Milan Jovanović, Boško Janković, Nemanja Tomić, Adem Ljajić.

                Napadači: Nikola Žigić, Dragan Mrđa, Andrija Kaluđerović.
                Meksiko - subota, ujutru od 03:00h
                Honduras - utorak, ujutru od 02:30h
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Je l' sigurni ovi vremenski podaci? Igramo posle ponoci po nasem vremenu?

                  Comment


                  • 7 sati je razlika između Srbije i ove 2 zemlje sa kojima igramo.

                    Lokalno vreme za Meksiko, petak 20:00h
                    Lokalno vreme za Honduras, ponedeljak 19:30h
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Da ne dodje do zabune Sulejmai je otkazao nastup zbog povrede.Ovaj vikend je bas bio baksuzan za srpske reprezentativce.
                      Pozvan je i Radovic ali se on isto pridruzio grupi povredjenih.Tu grupu trenutno cine: Subotic, Basta, Sulejmani, Fejsa, Tosic i Tadic.
                      Zasto Tadic?On je isto bio jedna od alternativa, ako nista drugo drago mi je da na neki nacin racunaju na njega.

                      Comment


                      • Bar je naknadno hteo da ih pozove a Sulejmani je bio na spisku, to je ipak veliki napredak i dokaz da bar vidi da neko odlicno igra za svoj klub.

                        Videcemo na sta ce to liciti ali je sve potpuno nebitno do izbora i do dolaska novog selektora(ili promocije Curcica). Onda mozemo nesto vise da pricamo ali valja ovo ispratiti svakako.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jel ce neko da gleda nase posle ponoci?
                          Ma kolko sastav nam je slab, zelim da vidim Curcica ponovo na delu da vidim kako cemo igrati.

                          Krivo mi je to sto su i Tadic i Sulejmani otkazali, od sih igraca njih sam najvise zeleo da vidim na delu.

                          Comment


                          • Ne znam zasto,ali verujem u Curcica...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Curcic je znao da ponizi Japan na njihovom terenu, a Pizon je pukao od Koreanca?Vidite li razliku?

                              Comment


                              • Ok je Curcic ali za kadetsku reprezentaciju. Ako hocemo da budemo neki faktor,onda mora bolji trener.

                                Comment

                                Working...
                                X